Засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги

Дата: 11.05.2023 12:22

11 травня 2023 року, за участі селищного голови Машівської селищної ради, відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги жителям Машівської територіальної громади. До розгляду подано 39 звернень. В основному, заявники потребують матеріальної допомоги на лікування онкологічних захворювань, після проведення складних оперативних втручань, довготривалого та дороговартісного лікування. Також, розглянуто заяви щодо надання допомоги при народженні дітей та одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які мобілізовані відповідно до Указу Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 року «Про загальну мобілізацію» та ще не отримували такої допомоги.

Остаточне рішення щодо надання матеріальної допомоги кожному з заявників буде прийнято на черговій сесії Машівської селищної ради.

Загальна сума виплат за поданими зверненнями складе 169 тисяч гривень.