Придбані велосипеди для соціальних працівників

Дата: 11.05.2023 09:19

Рішенням сесії Машівської селищної ради від 18 квітня 2023 року Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» додатково виділено кошти в сумі 20 000 гривень. За ці кошти придбано два нових сучасних велосипеди для соціальних робітників, які надають соціальні послуги у віддалених від центральних сіл старостатів населених пунктах. Один велосипед отримала соціальний робітник із с.Сахнівщина, яка надає соціальні послуги підопічним у самій Сахнівщині та в селах Петрівка, Вовча Балка, другий – соціальний робітник з с.Селещина, яка обслуговує підопічних в Селещині та с.Латишівка. Соціальні робітники задоволені отриманими технічними засобами,що покращують їм шлях добирання до осіб, яким вони надають соціальні послуги.