Привітання селищного голови Сергія СИДОРЕНКА з Новим роком

Дата: 31.12.2022 08:00

Шановні жителі громади! Дорогі земляки! Рік, що закінчується, був неймовірно важким для кожного з нас, для нашої громади та й для всієї України. Наші захисники, ціною свого життя, продовжують боронити цілісність та Незалежність нашої держави.

Наближаються свята, які об’єднують в собі наше дитинство, наше сьогодення, мрії про краще майбутнє.
Новий рік - свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні, через війну, святкового настрою практично немає, але надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж жевріє в душі кожного українця.

Напередодні Нового 2023 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, віри у людей, у процвітання нашої громади та всієї України. Я переконаний, що разом ми збережемо все найкраще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Тож нехай Новий рік прийде до Вас лише з радістю. Буде щедрим на втілення планів і сподівань. Додасть сил, здоров’я, оптимізму, вселить у душу спокій і впевненість.

Мирного всім Нового року!

Слава Україні! Героям слава!