У п’ятницю, 17 вересня, всіх запрошують на прибирання Машівки

Дата: 15.09.2021 13:58

18 вересня — Всесвітній день прибирання. Також цього дня Машівка відзначає День селища. З цієї нагоди керівництво Машівської селищної ради та відділ із благоустрою звертається до жителів селища, підприємців та працівників адміністративних приміщень 17 вересня о 9-й годині взяти активну участь у прибиранні селища та прилеглих територій. Як зауважили в селищній раді, в допомогу будуть надані робітники з благоустрою, транспорт для вивезення сміття. Тож велике прохання до всіх вийти на "велике прибирання" Машівки! Збір — центральний парк селища.