Восьмий відділ Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки інформує

Дата: 14.09.2021 09:08

Восьмий відділ Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує Вас на військову службу за контрактом до військових частин А0281 (95-та окрема десантно-штурмова бригада м.Житомир), А1910 (13-й окремий десантно-штурмовий батальйон м.Житомир) та А3091 (26-та окрема артилерійська бригада м.Бердичів)

Військовослужбовець за контрактом першого року служби у військовому званні «солдат» отримує :

1. Від 10500 грн., – щомісячне грошове забезпечення

2. На першій лінії оборони +17000 грн. до щомісячного грошового забезпечення,

3. На другій лінії оборони +6500 грн. до щомісячного грошового забезпечення,

4. Додаткова винагорода 5000 грн., за створення безпечних умов виконання бойових завдань та збереження життя і здоров’я.

5. Крім того за укладання першого контракту виплачується одноразова грошова допомога  – 18 160 грн. особам рядового складу та 20 430 грн. особам сержантського і старшинського складу.

6. 75-процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією) та інші пільги для учасників бойових дій.

7. Для працюючих громадян після укладання контракту зберігаються місце роботи, посада і середньомісячна заробітна плата.

За більш детальною інформацією звертатися до восьмого відділу Полтавського РТЦК та СП за адресою: вул.Незалежності, 116А, смт.Машівка, кабінет №2 або за телефонами: (05364)9-13-09, 066-715-48-10.