Оновлено дорожню розмітку по вулиці Незалежності.

Дата: 13.06.2017 16:06

Щороку, після закінчення осінньо-зимового періоду, відповідні служби розпочинають поточний ремонт доріг. Навесні, на центральній вулиці нашого селища, було відремонтовано дорожнє покриття, а тепер настала черга оновити дорожню розмітку. Якщо раніше доводилося наймати приватні фірми, то ось уже кілька років цими роботами займається Машівське житлово-комунальне господарство та робітники відділу благоустрою Машівської селищної ради. Роботи виконувалися на ділянках доріг, наближених до об’єктів соціально-культурної сфери та в місцях найбільшого скупчення людей, згідно правил безпеки дорожнього руху. Нині фарбувальні роботи вже завершені тож мешканці та гості Машівки можуть особисто оцінити роботу комунальних служб селища.

Шановні батьки!

Нагадуємо Вам, що період літніх канікул – це час підвищеного дитячого травматизму на дорогах. Просимо Вас, з метою профілактики, нагадати дітям, що перехід дороги у невстановленому місці, раптова поява неповнолітніх на проїжджій частині, неоснащені світловідбиваючими елементами велосипеди, відсутність досвіду водіння мопедом та посвідчення водія – основні причини ДТП за участі дітей. Будьте уважні!