Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення виконкому № 9 від 16.09.2021 року

101. Про зняття з квартирного обліку громадянки Криштифор Сабріни Андріївни у зв’язку зі смертю. 

102. Про взяття на квартирний облік Мосензова Артура Олеговича.   

103. Про затвердження протоколу місцевої комісії з питань розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Машівської селищної ради від 16.09.2021 року №2.         

104. Про затвердження висновку щодо встановлення порядку участі батька Ніколенка Сергія Миколайовича у вихованні його малолітньої доньки Ххххххххх Ххххххххх Ххххххххх, ХХ.ХХ.ХХХХ року народження.      

105. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про надання дозволу Іванеловій Юлії Сергіївні на внесення змін до договору оренди земельної ділянки площею 5,22 га, кадастровий номер хххххххххх:хх:ххх:хххх, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Машівської селищної ради, від імені її малолітньої доньки – Хххххххххх Ххххх Ххххххххх.               

106. Про затвердження висновку органу опіки і піклування Машівської селищної ради щодо надання дозволу Лимар Ользі Василівні на вчинення правочинів відносно земельної ділянки з кадастровим № хххххххххх:хх:ххх:хххх  загальною площею 5,86 га від імені її підопічної – Ххххх Хххххххх Хххххххххх, хх.хх.хххх р.н.      

107. Про передачу деревини (дров) з позабалансового рахунку виконавчого комітету Машівської селищної ради на баланс Машівського ЖКГ.      

108. Про надання дозволу ФОП Білера Ю.В. на тимчасове розміщення дитячих атракціонів.    

109. Про внесення змін до персонального складу Штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей Машівської селищної територіальної громади. 

110. Про організацію та проведення на території Машівської селищної територіальної громади щорічної міжнародної екологічної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».    

111. Про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами по вул. Медова в с. Вовча Балка Полтавського району Полтавської області.     

112. Про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами по вул. Остапа Вишні в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.   

113. Про відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Дня села Сахнівщина.   

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь