Рішення виконкому № 8 від 26.08.2021 року

92. Про роботу закладів охорони здоров’я на території Машівської селищної територіальної громади.

93. Про стан підготовки закладів освіти до початку 2021-2022 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

94. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

95. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Машівської селищної ради від 21.01.2021 року №2 «Про затвердження тарифів на комунальні послуги з перевезення та розміщення твердих побутових відходів».

96. Про схвалення прогнозу бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки;

Прогноз 2022-2024 рр. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

97. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо надання дозволу (згоди) Ххххххх Ххххх Хххххххх на передачу в користування на правах оренди земельної ділянки площею 6,0302 га, кадастровий номер 5323081300:00:002:ХХХХ, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Машівської селищної ради Полтавської області, на укладання та підписання додаткової угоди до договору оренди землі з ТОВ «Чиста криниця» від імені її малолітнього сина – Ххххххххх Хххххххххх Хххххххххх.

98. Про затвердження Положення про Подяку, Грамоту та Почесну грамоту Машівської селищної ради.

99. Про відзначення Дня визволення селища Машівка та Дня села Базилівщина і села Дмитрівка.

100. Про впорядкування нумерації житлового будинку по вул. Українська в селі Кошманівка Полтавського району Полтавської області.