Рішення виконкому № 7 від 27.07.2021 року

80. Про використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

81. Про затвердження Висновку органу опіки і піклування про надання дозволу громадянину Хххххххххххх Х.Х. на вчинення правочину щодо дарування квартири неповнолітньому Ххххххххххх Х.Х. та укладання договору дарування.

82. Про затвердження Висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини Хххххххххх Хххххххххх Ххххххх, ХХ.ХХ.ХХХХ р.н. для її тимчасового виїзду за межі України.

83. Про винесення на розгляд сесії Машівської селищної ради питання щодо найменування провулка в селі Дмитрівка Полтавського району Полтавської області.

84. Про підсумки виконання бюджету та плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної територіальної громади за І-ше півріччя 2021 року.

85. Про роботу зі зверненнями громадян до Машівської селищної ради та її виконавчих органів протягом І-го півріччя 2021 року. Додаток

86. Про погодження КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області рішення про намір передачі майна в оренду включеного до Переліку першого типу.

87. Про відзначення на території Машівської селищної територіальної громади Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора України, Дня села Абрамівка, Новий Тагамлик, Калинівка.

88. Про впорядкування нумерації житлового будинку по вул. Манилівська в селі Сахнівщина Полтавського району Полтавської області.

89. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Шевченка в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

90. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна «Гараж на 4 бокси» по вул. Першотравнева в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

91. Про створення комісії з перевірки готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.