Рішення виконкому №7 від 09.06.2022 року

1. Про роботу Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради щодо поліпшення благоустрою та забезпечення належного санітарного стану населених пунктів Машівської селищної територіальної громади.   ( додаток )
  2. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Машівської селищної ради у 2021 році.
  3. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. назва вулиці в смт Машівка Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  4. Про встановлення поливного сезону та норми поливу присадибних ділянок.
  5. Про створення спеціалізованих служб цивільного захисту Машівської ланки селищної ради Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
  6. Про надання дозволу на державну реєстрацію договору купівлі-продажу квартири, в якій зареєстровані малолітні діти.
  7. Про надання дозволу на державну реєстрацію договору купівлі-продажу житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина.
  8. Про розгляд заяви гр. Степаненка Є.Є.
  9. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. назва вулиці в с.Селещина Полтавського району Полтавської області.