Рішення виконкому № 5 від 14.05.2021 р.

54. Про  заборону стихійної торгівлі в невстановлених місцях.

55. Про затвердження тарифів на вивезення рідких побутових відходів від житлового будинку 1-А по вулиці Короленка в смт Машівка Полтавської області.

56. Про затвердження собівартості вивезення побутових відходів КП «Машівське житлово-комунальне господарство».

57. Про встановлення поточних технологічних нормативів використання питної води для КП «Машівське житлово-комунальне господарство».

58. Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з вивезення побутових відходів на території Машівської селищної територіальної громади.

59. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про надання дозволу (згоди) Ххххххххх Ххххххх Хххххххх на передачу в користування, на правах оренди, земельної ділянки площею 5,2837 га, кадастровий номер хххххххххх:хх:ххх:хххх, цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Машівської селищної ради Полтавської області, на укладання та підписання договору оренди землі від імені її малолітньої доньки – Ххххххххх Ххххххххх Ххххххххххххх.

60. Про затвердження Положення про опікунську раду при Виконавчому комітеті Машівської селищної ради та Положення про комісію з питань захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Машівської селищної ради в новій редакції.

61. Про затвердження Положення про порядок реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров'я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

62. Про затвердження Положення про порядок видачі, обліку та використання посвідчень опікуна, піклувальника у Виконавчому комітеті Машівської селищної ради.

63. Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Машівської селищної територіальної громади.

64. Про роботу та фінансову діяльність комунального закладу «Машівський трудовий архів».

65. Про погодження кандидатури директора комунального закладу «Машівський трудовий архів».

66. Про розгляд заяви гр. Гуменка С.М. про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (гараж) в с.Селещина.

67. Про винесення на розгляд сесії Машівської селищної ради питання щодо перейменування вулиці В.Терешкової на вулицю Вишнева в с.Калинівка Машівського району Полтавської області. Протокол

68. Про внесення змін до Положення про облікову політику Виконавчого комітету Машівської селищної ради на 2021 рік.

69. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної територіальної громади за І-ий квартал 2021 року.

70. Про внесення змін до договору оренди від 01.08.2016р. №05.4-815 укладеного з Полтавською дирекцією АТ «Укрпошта».

71. Про продовження договору оренди майна комунальної власності Машівської селищної  ради, за адресою вул. Братів Литвинів, 67, с.Дмитрівка,  Полтавського району Полтавської області, площею 32,0 м² та затвердження умов оренди.