Рішення виконкому №2 від 23.02.2022 року

1. Про роботу Центру соціальних служб Машівської селищної ради та Служби у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради.  ( додаток )
  2. Про роботу Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Машівської селищної ради щодо забезпечення соціального захисту одиноких громадян похилого віку та надання соціальних послуг одиноким громадянам та громадянам з інвалідністю.  ( додаток )
  3. Про роботу відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради. ( додаток )
  4. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Машівської селищної ради  про доцільність позбавлення батьківських прав ПІБ щодо його дочки ПІБ, хх.хх.хххх р.н.
  5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Машівської селищної ради про визначення місця проживання дитини ПІП, хх.хх.хххх р.н.
  6. Про призначення відповідального за організацію охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки та ведення відповідної документації.
  7. Про внесення змін до складу комісій при виконавчому комітеті Машівської селищної ради.
  8. Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Машівської селищної територіальної  ради. ( додаток )
  9. Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Машівської селищної територіальної громади до дій у надзвичайних ситуаціях на 2022-2023 роки.  ( додаток )
  10. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів оренди Машівської селищної територіальної громади.
  11. Про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Машівської селищної ради включене до Переліку другого типу.
  12. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради № 22 від 08.10.2021 року.
  13. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – громадській будівлі ЗЗСО Кошманівський ліцей Машівської селищної ради по вул. Молодіжна в с.Кошманівка Полтавського району Полтавської області.
  14. Про зміну нумерації будинку садибного типу  по вул. назва вулиці в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.
  15. Про зміну нумерації будинку садибного типу по вул. назва вулиці в с.Селещина Полтавського району Полтавської області.