Рішення виконкому №15 від 15.12.2022 року

1. Про погодження Плану роботи Машівської селищної ради, виконавчого комітету Машівської селищної ради на 2023 рік
  2. Про затвердження графіка прийому громадян Машівською селищною радою у 2023 році.
  3. Про схвалення бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.  ( додатки №1, №2, №3, №4, №5, №6.)
  4. Про затвердження перспективного плану роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території Машівської селищної територіальної громади та графіка проведення звірок стану військового обліку на 2023 рік.
  5. Про погодження Програми зайнятості населення Машівської селищної ради на 2023 рік.
  6. Про виконання плану заходів з цивільного захисту у 2022 році та завдання з цивільного захисту на території Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. ( додатки №1, №2.)
  7. Про надання дозволу на списання матеріального резерву з балансу  Виконавчого комітету Машівської  селищної ради.
  8. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку на території Машівської селищної ради.
  9. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна.
  10. Про надання ПІБ статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  11. Про встановлення пыклування над малолітнім ПІБ
  12. Про погодження відрахування неповнолітньої ПІБ з числа студентів.
  13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Машівської селищної ради від 22.09.2022 № 84 «Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - виробничим будівлям та спорудам (установка попередньої підготовки нафти та газу Єлизаветівської площі)».
  14. Про затвердження графіку вивезення твердих побутових відходів на території Машівської селищної територіальної громади
  15. Про затвердження Положення щодо здійснення в 2023 році попередньої оплати робіт, товарів та послуг, що закуповуються за бюджетні кошти протягом поточного бюджетного року