Рішення виконкому №12 від 23.11.2021 р.

125. Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Машівської селищної ради.

126. Про перебування Сліченка С.П. на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Машівської селищної ради.

127. Про затвердження переліку вивільнюваної житлової площі для надання жилих приміщень громадянам, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Машівської селищної ради.

128. Про затвердження Висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав Любушкіну Л.В. щодо її малолітньої дитини Любушкіної Д.В.

129. Про затвердження Висновку органу опіки та піклування про надання дозволу Лутай В.В. на державну реєстрацію права власності на частку нерухомого майна -  квартири на неповнолітніх Лутай В.Р. та Лутай А.В.

130.  Про затвердження Висновку органу опіки та піклування про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку (що підлягає нотаріальному посвідченню/державній реєстрації) на ім’я малолітнього Чмихун С.І.

131. Про проєкт бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік. проєкт рішення, Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6

132. Про створення служби соціального патрулювання на території Машівської селищної територіальної громади.

133. Про визначення ТОВ «Редакція районної газети «Промінь» орендарем  майна комунальної власності Машівської селищної  ради, що знаходиться за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, буд. 91.

134. Про продовження терміну дії договору оренди майна комунальної власності Машівської селищної  ради № 96 від 19.02.2021року.

135. Про продовження терміну дії договорів оренди нежитлових приміщень розташованих в будівлі Будинку культури до моменту укладення договорів з переможцями аукціонів.

136. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – розподільчому пункту-60, будівлі і споруди якого обліковуються на балансі АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

137. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – громадському будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами по вул. Братів Литвинів в с.Дмитрівка Полтавського району Полтавської області.

138. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - виробничій будівлі (гараж) по вул. Мічуріна в с.Кошманівка Полтавського району Полтавської області.

139. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Героїв Майдану в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

140. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Зоріна в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

141. Про впорядкування нумерації житлового будинку по вул. Ламана в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

142. Про зміну нумерації житлового будинку по вул. Ламана в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

143. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Першотравнева в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

144. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Остапа Вишні в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.

145. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Гагаріна в селі Селещина Полтавського району Полтавської області.

146. Про зміну адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами по вул. Єсеніна в селі Кошманівка Полтавського району Полтавської області.

147. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Українська в селі Сахнівщина Полтавського району Полтавської області.

148. Про присвоєння адреси житловому будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Тагамлицька в селі Козельщина Полтавського району Полтавської області.

149. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Машівської селищної територіальної громади (Базилівщинський  старостинський округ).

150. Про визначення уповноваженої особи на складання актів обстеження  матеріально-побутових умов сім’ї.

151. Про призначення відповідального за електрогосподарство.

152.Про призначення відповідального за газове господарство.