Рішення виконкому №11 від 22.09.2022 року

1. Про роботу Машівського житлово-комунального господарства. (додаток)
  2. Про роботу та фінансову діяльність Комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради Полтавської області.
  3. Про внесення змін до програм селищної ради на 2022 рік.
  4. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік. (додатки №1, №2, №3, №4, №5.)
  5. Про надання дозволу на списання матеріального резерву з балансу Виконавчого комітету Машівської  селищної ради.
  6. Про затвердження Плану дій з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації внаслідок аварії в теплових мережах (системах гарячого водопостачання) холодної пори року.  (додатки №1, №2.)
  7. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Машівської селищної ради  про доцільність позбавлення батьківських прав ПІБ  щодо його дітей.
  8. Про встановлення порядку участі батька ПІБ у вихованні його малолітньої доньки.
  9. Про розгляд листа АТ «Полтаваобленерго».
  10. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна – громадським будинкам з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами «кафе» по вул. Молодіжна в с. Кошманівка Полтавського району Полтавської області.
  11. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. назва вулиці в смт Машівка Полтавського району Полтавської області.
  12. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. назва вулиці в с.Козельщина Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  13. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - виробничим будівлям та спорудам (установка попередньої підготовки нафти та газу Єлизаветівської площі).
  14. Про затвердження номенклатури справ Машівської селищної ради та її виконавчого комітету на 2023 рік.