Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення дев'ятої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 01 липня 2021 року

Поіменне голосування

 1. Про встановлення розміру орендної плати за оренду нерухомого майна комунальної власності для підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню  Машівської  селищної територіальної громади.

 2. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 003.2021 року №32/5-VIII «Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження  Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу, Орендних ставок за використання нерухомого комунального майна та Типового договору оренди комунального майна».

 3. Про затвердження акту приймання – передачі автомобіля спеціалізованого меддопомога CITPOEN JUMPER, реєстраційний номер ВІ 5743 СА.

 4. Про ліквідацію комунальної установи «Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Машівської селищної ради Полтавської області»

 5. Про встановлення вартості харчування на добу для учнів-учасників спортивних/туристичних виїзних змагань і конкурсів у 2021 році

 6. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 7. Про рекомендацію обрахунку мінімальної суми річного доходу, отриманого від самостійного обробітку одного гектара земельної ділянки (паю) на території Машівської селищної територіальної громади Полтавської області.

Земельні питання

 Селещинський  старостинський округ

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Дмитренко Т.Г.

 2. Про  надання  дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».

 3. Про  надання  дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».

 4. Про  надання  дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».

 5. Про  надання  дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».

 6. Про  надання  дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».

 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПрАТ «ВФ Україна».

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Борщ  Я.М.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шепетя О.А.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Абдуллоєва Н.О.

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Довгаль С.В.

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Таран Л.Л.

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шепетя Т.В.

 14. Про скасування рішень сесії  Машівської селищної ради.

 15. Про внесення змін в рішення 8  сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року   «Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Міркевич Є.К.».

 16.  Про розгляд заяви гр. Гребьонкін О.В.

 17.  Про розгляд заяви гр. Совгуть Н.В.

 18. Про розгляд заяви гр. Совгуть Т.В.

Машівська селищна рада

 1. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності для розміщення та експлуатації будівель, та споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, яка розташована за межами населених пунктів на території Машівської селищної ради Полтавської області.

 2. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

 3. Про погодження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється  право сервітуту для будівництва та    обслуговування  будівель торгівлі гр. Степаненко Є.Є.

 4. Про погодження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється  право сервітуту для будівництва та    обслуговування  будівель торгівлі ФОП Коробкіна А.С.

 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Садовік Т.М.

 6. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Куліковій В.В.

 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Артемчук С.Г.

 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр.  Артемчук С.Г.

Кошманівський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність  гр. Терешову В.Г.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь