Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення восьмої сесії селищної ради 8 скликання від 15 червня 2021 року

Поіменне голосування

 1. Про встановлення місцевих податків та податкових пільг із сплати місцевих податків. Додаток 1, 2, 3, 4.

 2. Про раціональне використання землі та дотримання санітарних норм на території населених пунктів Машівської селищної територіальної громади.

 3. Про  затвердження проєктно – кошторисної документації по робочому проєкту «Реконструкція вуличного електроосвітлення від КТП-96 Л-3 по вул. Незалежності в смт. МашівкаМашівського району Полтавської області»

 4. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 5. Про надання дозволу на приведення  штатного розпису по Михайлівської АЗПСМ до вимог нормативів згідно чинного законодавства.

 6. Про внесення змін до структури й чисельності працівників та перейменування відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради

 7. Про внесення змін до структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів, затверджених рішенням четвертої сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 27 січня 2021 року №22/4-VIII.

 8. Про створення відділу культури та мистецтв Машівської селищної ради.

 9. Про надання  фінансової  автономії ОЗЗСО Машівському ліцею та ОЗЗСО Селещинському ліцею Машівської селищної ради.

 10. Про ініціацію проведення громадського обговорення проєктурішення про ліквідацію Комунальної установи Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів

 11. Про затвердження Програми «Забезпечення та використання в амбулаторних та побутових умовах технічними та іншими засобами медичного призначення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю» Машівської селищної ради на 2021 рік в новій редакції.

 12. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік.

 13. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6.

 14. Про надання згоди на організацію співробітництв атериторіальних громад.

 15. Про реєстрацію права комунально ївласності на будівлю за адресою вул. Героїв Майдану, 2, смт.Машівка.

 16. Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Машівської селищної територіальної  громади  в особі Машівської селищної ради об’єкти нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищаМашівського району.

 17. Про включення обєкта нерухомого майна  до Переліку другого типу.

 18. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

 19. Про внесення змін до рішення сьомої сесії селищної ради восьмого скликання від  18 травня  2021 року № 25/7-VІІІ «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності  Машівської селищної територіальної громади автомобіля медичної допомоги».

 20. Про прийняття до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади автомобільних доріг та передачу їх на баланс у відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

 21. Про передачу архівнихдокументів та документів, строки тимчасового зберігання яких не вичерпано на тимчасове зберіганнядо Комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради Полтавської області.

 22. Про наданнядозволу на списанняосновнихзасобівз балансу Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

 23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 0,0166 га, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 124А,  смт. Машівка, Полтавська область.

Земельні питання.

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Приходько І.К.

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Слабому Р.Д.

 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шипілов М.К.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Куць С.А.

 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Подалось М.С.

 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки гр. Куць О. А. для подальшої передачі в оренду для городництва.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки для   городництва та   передачу даної земельної ділянки  у користування гр. Рибаку Г.П.

 8. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі гр. Долгову Р.П.

 9. Про погодження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Нестеренко О.В.

 10. Про припинення дії договору оренди землі від 28.11.2006р. укладеного Машівською селищною радою з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

 11. Про  продовження  договору строкового сервітуту укладеного Машівською селищною радою з гр. Нестеренко В.М.

 12. Про розгляд заяви гр. Геращенко С.О., Пукась В.О.

Абрамівський старостинський округ.

 1. Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  та  передачу  даної  земельної  ділянки  безоплатно  в  приватну  власність гр. Чалик  Е.О.

 2. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського  господарства   гр. Бочаровій  Ж.О.

 3. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення  городництва гр. Гром О.І.

 4. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Семченко  В.В.

 5. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Гром Л.А.

 6. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Козловець Н.Ф.

 7. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Микитюк Н.П.

 8. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Петрик О.Р.

 9. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр. Щербак А.В.

 10. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Кабак І.А.

 11. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Ражик М.І.

 12. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Шабанову О.О.

 13. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр. Дворовенко О.Р.

 14. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Омельницькій А.В.

 15. Про надання  дозволу  на  розроблення   проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Рабець С.І.

Базилівщинський старостинський округ.

 1. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Дерев'янко О.О.(АТО).

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Сопін В.В.(АТО)

Дмитрівський старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Лоцко М.О.

 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Марюхна Е.В.

 3. Про розірвання договору оренди землі Брідня С.О.

Кошманівський старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр.Тарасовській Л.Г.

 2. Про передачу в користування на умовах оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Техкомплект», площа 0,1478га.

 3. Про передачу в користування на умовах оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Техкомплект», площа 2,9300га.

 4. Про передачу в користування на умовах оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Техкомплект», площа 2,1399га.

Сахнівщинський старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для городництва.

 2. Про розгляд заяви Головашича Г.Ф.

Селещинський старостинський округ

 1. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва гр. Москаленко В.В.

 2. Про  надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Бурлаков А.О.(АТО)

 3. Про  надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гаврош А.Ю.(АТО).

 4. Про  надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Яворському Д.І. (АТО).

 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Міркевич Є.К.

 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. П’ятак Н.В.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Паржин О.В.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Мацюцькій  Т.В.

 10. Про прийняття у комунальну власність  Машівської селищної ради з державної власності земельної ділянки.

 11. Про  припинення договору оренди землі укладеного Селещинською сільською  радою з ФОП Білера С.В.

 12. Про передачу в орендуземельноїділянки гр. Білера С.В.

 13. Про  припинення договору оренди землі укладеного Селещинською сільською  радою з гр Лук’яненко І.В.

 14. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Гогчян А.С.

 15. Про розгляд заяви гр. Совгуть Н.В.

Новотагамлицький старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Богун К.М.

 2. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кіндратенка В.В.

 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кустолян В.В.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кустолян В.В.

 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойко В.О.

 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Стрельцову М.О.

 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Прокопчук М.М.

 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Прокопчук Л.Г.

 9. Про розгляд заяви гр. Сидоренко Р.В.

 10. Про розгляд заяви гр. Сидоренка Є.О.

 11. Про розгляд заяви гр. Терещука В.І.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь