Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення сьомої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 18 травня 2021 року

Поіменне голосування

 1. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної ради на 2021-2023 роки. Додаток  
 2. Про надання дозволу на приватизацію квартири № 42 в будинку № 131 по вулиці Незалежності в смт. Машівка Полтавської області.
 3. Про затвердження проєктно-кошторисної документації по робочому проєкту «Капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 111, в смт. Машівка Полтавської області».
 4. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проєктом: «Капітальний ремонт приміщень закладу загальної середньої освіти  Кошманівський ліцей  Машівської селищної ради Полтавської області по вул. Молодіжна, 1 в с. Кошманівка Полтавської області (коригування).»
 5. Про припинення права оперативного управління.
 6. Про передачу в оперативне управління комунального майна Фінансовому відділу виконавчого комітету Машівської селищної ради.
 7. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 8. Про затвердження розпорядження селищного голови № 96-о від 21.04.2021 року «Про затвердження посадових окладів робітникам, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів».
 9. Про внесення змін до структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів, затверджених рішенням четвертої сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 27 січня 2021 року №22/4-VIII.
 10. Про внесення змін до структури, чисельності до штатного розпису  комунального позашкільного навчального закладу «Машівська дитячо-юнацька спортивна школа» Машівської  селищної ради Полтавської області.
 11. Про погодження щодо внесення змін до структури та штатного розпису Михайлівської АЗПСМ.
 12. Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Машівської селищної територіальної громади.
 13. Про звільнення населення Машівської селищної територіальної громади від оплати житлово-комунальної послуги з вивезення побутових відходів.
 14. Про затвердження Програми «Компенсація (відшкодування) обґрунтованих витрат Машівському житлово-комунальному господарству за надання послуги з вивезення побутових відходів від населення Машівської селищної територіальної громади» Машівської селищної ради на 2021 рік та Методики розрахунку компенсації за надання послуг.
 15. Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Машівської селищної ради Полтавської області на 2021-2022 роки.
 16. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.
 17. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на ІІ квартал 2021 року.
 18. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік.
 19. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6
 20. Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, що передані в оперативне управління Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради
 21. Про затвердження  граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів та комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Машівської  селищної територіальної громади.
 22. Про затвердження Положення про Конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Машівської селищної ради та порядку його проведення.
 23. Про затвердження наказу по відділу освіти, культури, молоді та спорту від 19 квітня 2021 № 34 «Про зарахування учнів до 1 класу ЗЗЗСО Машівської селищної ради»
 24. Про внесення змін до рішення третьої сесії селищної ради восьмого скликання від 22.12.2020 року № 36/3-VIII.
 25. Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Машівської селищної ради автомобіля медичної допомоги.
 26. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
 27. Про внесення змін до рішення п'ятої сесії селищної ради восьмого скликання від  02 березня  2021 року № 16/5-VІІІ «Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення розташованого  за адресою: смт. Машівка  вул. Незалежності, 111 №  11/4 від 30.09.2014   укладеного з Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області».
 28. Про внесення змін до рішення п'ятої сесії селищної ради восьмого скликання від  02 березня 2021 року № 25/5-VІІІ «Про особливості передачі в оренду комунального майна Машівської селищної територіальної громади».
 29. Про реєстрацію права комунальної власності на частину будівлі за адресою вул. Ломоносова 10-А смт. Машівка.
 30. Про перейменування вулиці В. Терешкової в с. Калинівка Машівського району Полтавської області.

Земельні питання

 1. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).
 2. Про надання дозволу ФОП Коробкіній Анні Сергіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,117 Полтавської області.
 3. Про надання дозволу гр. Требухову Ігору Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності Полтавської області.
 4. Про  поновлення  договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ПП «Компанія «НАДЕЖДА».
 5. Про затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця робіт з розроблення генерального плану та плану зонування на територію смт. Машівка Полтавської області.
 6. Про затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця робіт.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Воловод О.О.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Скублена Л.І.
 9. Про внесення змін в рішення 11 позачергової сесії сьомого скликання від 21.11.2018 року «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рибаку Григорію Павловичу для подальшої передачі в оренду для городництва».
 10. Про розгляд заяви гр. Асауленко Н.М.
 11. Про розгляд заяви гр. Балакіної І.Л.
 12. Про розгляд заяви гр. Балакіна В.М.
 13. Про розгляд заяви гр. Фелоненко І.О.
 14. Про розгляд заяви гр. Захорольної Є.В.
 15. Про розгляд заяви гр. Стецюри О.П.
 16. Про розгляд заяви гр. Погорілого С.О.
 17. Про розгляд заяви гр. Трухман М.В.
 18. Про розгляд заяви гр. Шарапи О.М.

Абрамівський старостинський округ.

 1. Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  та  передачу  даної  земельної  ділянки  безоплатно  в  приватну  власність гр. Козловець Л.М.
 2. Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  та  передачу  даної  земельної  ділянки  безоплатно  в  приватну  власність гр. Козловець В.Р.
 3. Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  особистого  селянського  господарства  та  передачу  даної  земельної  ділянки  безоплатно  в  приватну  власність гр. Козловець Р.В.

Базилівщинський старостинський округ

 1. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дузенко М.В.
 2. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Борисенко Г.П.
 3. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Прокопенко А.Ю.
 4. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради (Закладу загальної середньої освіти Базилівщинській гімназії) Машівської селищної ради Полтавської області.
 5. Про розгляд заяви гр. Акулова Л.Ф.
 6. Про розгляд заяви гр. Бунас С.П.
 7. Про розгляд заяви гр. Бунас С.М.
 8. Про розгляд заяви гр. Гордієнко Н.О.
 9. Про розгляд заяви гр. Гарбуз Т.В.
 10. Про розгляд заяви гр. Гарбуз В.А.
 11. Про розгляд заяви гр. Дарагаченко А.В.
 12. Про розгляд заяви гр. Дарагаченко Н.В.
 13. Про розгляд заяви гр. Дроздов В.Л.
 14. Про розгляд заяви гр. Дроздова В.В.
 15. Про розгляд заяви гр. Сопіна  Л.М.
 16. Про розгляд заяви гр. Соляник О.В.
 17. Про розгляд заяви гр. Шпіка С.В.

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Жовта В.І.
 2. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Жовтий В.О.
 3. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Титаренко К.А.
 4. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Школяр М.М.
 5. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Машівка - Агро - Альянс» (тракторна бригада).
 6. Про передачу в оренду земельної ділянки   ТОВ «Машівка - Агро - Альянс» (контора).
 7. Про передачу в оренду земельної ділянки  ТОВ «Машівка - Агро - Альянс» (АЗС).
 8. Про передачу в оренду земельної ділянки  ТОВ «Машівка - Агро - Альянс» (ЗАВ).
 9. Про розірвання договору оренди землі Брідня С.М.

Кошманівський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Дишева Л.Ю.
 2. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Засенко Н.О.
 3. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Кичатий В.В.
 4. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Колодько М.І.
 5. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Мирінець Л.В.
 6. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Прокопенко Ю.В.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Багмет Т.К.
 8. Про розгляд заяви Рубан Т.М.

Сахнівщинський  старостинський округ.

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради (Закладу загальної середньої освіти Сахнівщинській  гімназії) Машівської селищної ради Полтавської області.
 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Корнієнко О.Д.
 3. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Головашич С.В.
 4. Про розгляд заяви гр. Головашич Г.Ф.

Селещинський  старостинський округ

 1. Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства Державному підприємству «Агенство місцевих доріг Полтавської області».
 2. Про надання дозволу  на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Родинка М.В.
 3. Про розгляд заяви гр. Бондарєва С.В.
 4. Про розгляд заяви гр. Карпенка Л.В.
 5. Про розгляд заяви гр. Карпенка О.І.
 6. Про розгляд заяви гр. Климченко О.Л.
 7. Про розгляд заяви гр. Макаренка Л.М.
 8. Про розгляд заяви гр. Макаренка М.М.
 9. Про розгляд заяви гр. Малісевич Т.С.
 10. Про розгляд заяви гр. Новак В.І.
 11. Про розгляд заяви гр. Совгуть Н.В.
 12. Про розгляд заяви гр. Совгуть Т.В.
 13. Про розгляд заяви гр. Фелоненко С.М.
 14. Про розгляд заяви гр. Фелоненко Я.С.
 15. Про розгляд заяви гр. Кривіцького В.О.
 16. Про розгляд заяви гр. Гуменку С.М.

Новотагамлицький старостинський округ

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Гібалова О.В.
 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Воробйову Б.О.
 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кучерявому М.А.
 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Левченко В.Д.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кривошеї Т.В.
 6. Про розгляд заяви гр. Кухтій Л.Л.
 7. Про розгляд заяви  гр. Рєзнік М.М.
 8. Про розгляд заяви  гр. Чуги В.М.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь