Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення шостої сесії селищної ради 8 скликання від 06 квітня 2021 року

Поіменне голосування

 1. Про звернення депутатів Машівськоїселищної ради Полтавської області до Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, Премєр-мінстра України Д. Шмигаля, Президента України України В. Зеленського щодо недоцільності прийняття законопроєктів про зарахування податку на доходи фізичних осіб до відповідного бюджету за місцем податкової адреси фізичних осіб-платників податку (реєстр. № 4369, № 4370 від 12.11.2020).

 2. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про встановлення місцевих податків та податкових пільг зі сплати місцевих податків». Додаток: 1, 2, 3, 4

 3. Про внесення змін до структури та штатного розпису Машівськогожитлово-комунального господарства.

 4. Про внесення змін до структури і штатів  виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів, затверджених рішенням четвертої  сесії Машівської селищної ради  восьмого скликання від 27 січня 2021 року №22/4-VIII.

 5. Про затвердження Програми розвитку системи надання адміністративних послуг Машівської селищної ради на 2021 рік.  5-1 Про прийняття повноважень та покладення обов’язків у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

 6. Про затвердження «Програми з інфекційного контролю по Комунальному некомерційному підприємству «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2021 рік»

 7. Про викладення додатку  до Програми «Соціальний захист населення» Машівської селищної ради на 2021 рік «Порядок організації відпочинку (знаданням оздоровчих послуг) учасників АТО (ООС) та членів їх сімей (дружини/чоловіка, неповнолітніх дітей), що зареєстровані або фактично проживають на території Машівської територіальної селищної громади» в новій редакції.

 8. Про передачу субвенції з місцевого бюджету до обласного на фінансове забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

 9. Про внесення змін до Програм Машівської селищної ради на 2021 рік.

 10. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток: 1, 2, 3, 4, 5, 6

 11. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Машівський Центр ПМСД» Машівської селищної ради Полтавської області на 2020 рік.

 12. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 13. Про затвердження передавального акту майна, активів та зобов’язань реорганізованого комунального підприємства «Базилівщинське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради».

 14. Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) КП «Кошманівським житлово-комунальним господарством Машівської селищної ради).

 15. Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних активів з балансу виконавчого комітету Машівської селищної ради

 16. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначені вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території Машівської селищної ради на 2021 рік.

 17. Про затвердження переліку доріг комунальної власності Машівської селищної ради, що потребують поточного ремонту у 2021 році.

 18. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Машівської селищної територіальної громади.

 19. Про передачу матеріалів для господарських потреб Машівському ЖКГ.

 20. Про припинення права оперативного управління  комунальним майном, закріпленим за відділом комунального майна, містобудування, архітектури таземельних ресурсів Машівської селищної ради та закріплення його на праві господарського відання за Машівським ЖКГ.

 21. Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації.

 22. Про надання згоди на оптимізацію мережі лікувальних закладів шляхом реорганізації Тимченківського ФАПу.

 23. Про припиненняправа оперативного управління комунальним  майном закріпленим за КНП«Машівський центр первинноїмедико-санітарної допомоги»Машівської селищної ради Полтавської області.

 24. Про зміну юридичної  адреси Фінансового відділу виконавчого комітету Машівської селищної ради.

 25. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна Фінансовому відділу виконавчого комітету Машівської селищної ради.

 26. Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунально ївласності Машівської селищної територіальної громадиза підприємствами, установами, організаціями на правах господарськог овіданняабо оперативного управління.

 27. Про затвердження Положення пропорядок ведення договірної роботи в Машівській селищній раді.

 28. Про затвердження Положення пропорядок ведення претензійно-позовної роботи в Машівській селищній раді.

 29. Про включення нерухомого майна до Переліку першоготипу об’єктів комунального майнаМашівської селищної територіальної громади для передачі його в оренду на аукціоні.

 30. Про погодження рішення про намір передати в оренду майно, що належить до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади за адресою вул. Гагаріна, 1в, с. СелещинаМашівськогорайону Полтавської області.

 31. Про затвердження Положення про громадські слухання в Машівській селищній територіальній громаді.

 32. Про затвердження Порядку призначення керівників  підприємств, організацій (установ, закладів), що належать до комунальної власності Машівської селищної територіальної  громади, Типової  форми контракту з керівником підприємства (установи, закладу) та Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників підприємств (установ,закладів), що належать до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади.

 33. Про погодження КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради рішення про намір передачі майна в оренду включеного до Переліку першого типу (стаціонарний корпус).

 34. Про погодження КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради рішення про намір передачі майна в оренду та включення об’єкта до Переліку першого типу (поліклінічне відділення).

 35. Про затвердження звітупро незалежну оцінку майна – Адміністративної будівлі за адресою вул. Незалежності 112-Б смт. Машівка.

 36. Про затвердження звітупро оцінку нежитлового вбудованого приміщення (каб.№№19,20) площею 26,5 кв. м. - частини громадського будинку - адміністративної будівлі за адресою: вул. Незалежності,111 смт. Машівка Полтавська область.

 37. Про затвердження звітупро незалежну оцінку майна – нежитлових вбудованих приміщень площею 29,5 кв.м., щознаходяться за адресою: Полтавська область,Машівський район с.Кошманівка, вул. Центральна,13.

 38. Про затвердження звітупро незалежну оцінку майна – нежитлового вбудованого приміщення площею 15,6 кв.м., щознаходиться за адресою: Полтавська область,Машівський район с.Кошманівка, вул. Пушкіна,17.

 39. Про ініціювання співробітництва територіальних громад.

 40. Про включення об’єкта нерухомого майна  до Переліку другого типу.

 41. Про продовження договорів оренди комунального майна з АТ «Укрпошта».

 42. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.

Земельні питання

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Жилін Ю.А.

 2. Про припинення права постійного  користування  земельними ділянками реорганізованих сільських рад.

 3. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

 4. Про розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Вишнева, Шевченка, Козацька в с. Селещина.

 5. Про надання дозволу гр. Степаненко Євгену Євгенійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142-Б Машівського району Полтавської області.

 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сімоновій О.М.

 7. Про розірвання договору суперфіцію на користування земельною ділянкою для будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги по  вул. Гагаріна 1в, в  с. СелещинаМашівського району Полтавської області.

 8. Про передачу у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги Комунальному некомерційному підприємству «Машівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Машівської селищної  ради Полтавської області.

Абрамівськийстаростинський округ.

 1. Про скасування рішень Абрамівської сільської ради.

 2. Про розгляд заяви гр. Гром Л.А.

 3. Про розгляд заяви гр. Козловець Н.Ф.

 4. Про розгляд заяви гр. Петрик О.Р.

 5. Про розгляд заяви гр. Микитюк Н.П.

 6. Про розгляд заяви гр. Щербак А.В.

 7. Про розгляд заяви гр. Кабак І.А.

 8. Про розгляд заяви гр. Ражик М.І.

 9. Про розгляд заяви гр. Шабанов О.О.

 10. Про розгляд заяви гр. Дворовенко О.Р.

 11. Про розгляд заяви гр. Омельницької А.В.

 12. Про розгляд заяви гр. Рабець С.І.

Базилівщинськийстаростинський округ.

 1. Про наданнядозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».(1)

 2. Про наданнядозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок АТ « ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».(2).

 3. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земель с. Базилівщина Машівського району Полтавської області

 4. Про розгляд заяви гр. Дерев'янко О.О.

 5. Про розгляд заяви гр. Сопін В.В.

Дмитрівськийстаростинський округ.

 1. Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Калинівка Машівської селищної ради, Полтавської області.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (АЗС).

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки дл  ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ЗАВ).

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва( Контора).

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Тракторна бригада).

 6. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Крисі М. В.

 7. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Фисуненко О.М.

 8. Про затвердження  технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)гр. Юшко Н. Г.

Кошманівськийстаростинський округ.

 1. Про розробку проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с. Кошманівка, с. Богданівка, с.Миронівка, Машівської селищної ради, Полтавської області.

 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо поділу земельної ділянки комунальної власності  ПП «ПРИВАТНА АГРОФІРМА «УРОЖАЙ»

Сахнівщинськийстаростинський округ.

 1. Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного  пункту с. СахнівщинаМашівської селищної ради, Полтавської області.

 2. Про розробкуцифрової (векторної)картографічноїоснови на територіюс. Вовча Балка Сахнівщинськогостаростинського округуМашівськоїселищної ради, Полтавськоїобласті.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Головашич А.С.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Люмах О.О.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ражик Ф.А.

Селещинськийстаростинський округ

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Батраченко З.І.

 2. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Міщур В.Т.

 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд    гр. Батраченко Ю. О.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд    гр. Щербань Т.Б.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянк  безоплатно в приватну власність гр. Єпіфанович  С.В.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для   ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Івановій О.І.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельно  ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тепайкіна  Н.В.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для   ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Щербань  О.В.

 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дмитренко Т.Г.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. ЗаймакВ.О.

 11. Про розгляд заяви гр. Бурлакова А.О.(АТО)

 12. Про розгляд заяви гр. Дрібного  А.Б.

 13. Про розгляд заяви гр. Дрібного  Б.М.

 14. Про розгляд заяви гр. Дрібної О.М.

 15.  Про розгляд заяви гр. Дрібної Т.Б.

 16. Про розгляд заяви гр. Заголовацька  Н.В.

 17. Про розгляд заяви гр. Займак В.М.

 18. Про розгляд заяви гр. Знак С.М. (АТО)

 19. Про розгляд заяви гр. Макаренко І.Л.

 20. Про розгляд заяви гр. Макаренка В.І.

 21. Про розгляд заяви гр. Макаренко О.О.

 22. Про розгляд заяви гр. Макаренка Р.В.

 23. Про розгляд заяви гр. Петренко В.А.

Новотагамлицькийстаростинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність  гр. Анісімова Ю.В.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Анісімовій Т.М.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Крупки К.І.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сухостат О.В.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чернюк Я.В.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь