Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення п'ятої сесії селищної ради 8 скликання від 02 березня 2021 року

Поіменне голосування

1. Про зміну юридичної  адреси Машівської селищної ради та Виконавчого комітету Машівської селищної ради.

2. Про виконання плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної ради за 2020 рік.

3. Про затвердження річних звітів про виконання бюджетів по Абрамівській, Базилівщинській, Дмитрівській, Кошманівській та Сахнівщинській сільських радах за 2020 рік

4. Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до власності Машівської селищної територіальної громади в особі Машівської селищної ради та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств та контролю за їх виконанням.

5. Про затвердження фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства «Машівського  центру первинної  медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області  на 2021 рік.

6. Про затвердження фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області  на 2021 рік.

7. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади об’єкту завершеного будівництва введеного в експлуатацію «Будівництво амбулаторії по вул. Гагаріна в с. Селещина Машівського району Полтавської області. Коригування».

8. Про розміщення Абрамівського ФАПу в адмінбудівлі по вул. Нова, 2,  в с. Абрамівка.

9. Про погодження закриття Михайлівського ФАПу.

10. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна Центру соціальних служб Машівської селищної ради.

11. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна КНП«Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області.

12. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення розташованого в будинку поліклінічного відділення Машівської центральної районної лікарні № 2/13  від 01.01.2013р., укладений з ТОВ «Фірма Айлант ЛТД».

13. Про внесення змін до договору оренди частини приміщення громадського будинку Адміністративної будівлі, що розташоване по вулиці Незалежності, 111, смт. Машівка від № 97 від 11.08. 2020 року укладеного з ПП "Автомобільна школа "Віраж".

14. Про внесення змін до договору оренди частини приміщення громадського будинку Адміністративної будівлі, що розташоване по вулиці Незалежності, 111, смт. Машівка від № 98 від 11.08. 2020 р., укладеного з  Полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

15. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення розташованого в будинку поліклінічного відділення Машівської центральної районної лікарні № 6/3  від 01.01.2013 р. укладеного з Центральною районною аптекою № 27 філією Полтавського обласного комунального підприємства "Полтавафарм".

16. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення розташованого  за адресою: смт. Машівка  вул. Незалежності, 111 №  11/4 від 30.09.2014р.  укладеного з Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

17. Про внесення змін до договору оренди частини приміщення громадського будинку Адміністративної будівлі спільної власності територіальних громад Машівського району, що розташоване по вулиці Незалежності, 111, смт. Машівка, Полтавської області № 96 від 18.06.2020р.  укладеного з ТОВ "Карлівське сільсьгосппідприємство"ЛОС".

18. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення розташованого в будинку поліклінічного відділення Машівської центральної районної лікарні № 3/3  від 01.01.2013р., укладеного з ФОП Правосудьком В.М.

19. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення розташованого в будинку поліклінічного відділення Машівської центральної районної лікарні № 2/3  від 01.01.2013р., укладеного з ФОП Галаур Л. П.

20. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення розташованого в будинку районного будинку  культури № 8/3 від  19.10.2015 року укладеного з  приватним нотаріусом Довгань А. М.

21. Про внесення до договору оренди нежитлового приміщення розташованого в районному будинку культури  № 9/3  від 01.01.2013р., укладеного з ФОП Ковальчук Р. В.

22. Про внесення до договору оренди нежитлового приміщення розташованого в районному будинку культури  № 2/3  від 01.01.2013р., укладеного з ФОП Левандовська С.Г.

23. Про внесення до договору оренди нерухомого індивідуально визначеного майна  № 96  від 29.12.2018 р., укладеного з Північно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми).

24. Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунального майна Машівської селищної територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні.

25. Про особливості передачі в оренду комунального майна Машівської селищної територіальної громади.

26. Про розподіл орендної плати за комунальне майно.

27. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди Машівської селищної територіальної громади. Додаток 1

28. Про намір передати в оренду майно, що належить до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади за адресою вул. Пушкіна, 17, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області.

29. Про намір передати в оренду майно, що належить до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади за адресою вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області.

30. Про  затвердження  додаткового переліку підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Машівської селищної територіальної громади.

31. Про внесення змін до рішення  двадцять дев’ятої сесії Машівської селищної ради сьомого скликання від 24 червня 2020 року “Про затвердження переліку нерухомого майна об'єктів комунальної власності Машівської селищної ради”.

32. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження  Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу, Орендних ставок за використання нерухомого комунального майна та Типового договору оренди  комунального майна».

33. Про внесення змін до контракту укладеного з директором Комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради Полтавської області Кравченком О.В.

34. Про внесення змін до контракту, укладеного з директором КНП«Машівська лікарня» Машівської селищної ради Краєвським Г.М.

35. Про внесення змін до контракту, укладеного з директором комунального позашкільного навчального закладу “Машівська дитячо-юнацька спортивна школа” Машівської селищної ради Полтавської області Литвиненком С.І.

36. Про внесення змін до контракту, укладеного з керівником КУ “Інклюзивно-ресурсний центр ” Машівської селищної ради Полтавської області Рибак О.О.

37. Про внесення змін до контракту, укладеного з директором КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Явтушенко С.П.

38. Про розгляд звернення начальника Машівського ЖКГ Кулака Л.С.

39. Про внесення змін до структури та штатного  розпису Машівського ЖКГ

40. Про внесення змін до  структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів затверджених рішенням  четвертої сесії  Машівської селищної  ради восьмого скликання  від   27 січня 2021 року №  22/4-VІІІ.

41. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради.

42. Про відкриття інклюзивної групи в Селещинському закладі дошкільної освіти № 4 «Пролісок» та забезпечення умов для навчання дитини з особливими освітніми потребами.

43. Про надання дозволу на проведення реконструкції частини коридору під побутові  приміщення для персоналу харчоблоку Селещинського ЗДО  №1 «Малятко».

44. Про організацію харчування учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Машівської селищної ради.

45. Про входження до складу засновників Комунального підприємства “Базилівщинське житлово-комунальне господарство”, зміну найменування та затвердження Статуту підприємства в новій редакції.

46. Про реорганізацію комунального підприємства “Базилівщинське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради”.

47. Про входження до складу засновників Комунального підприємства «Житлово-комунальний комбінат», зміну найменування та затвердження Статуту підприємства в новій редакції

48. Про передачу майна комунальної власності в господарське відання комунальному підприємству «Кошманівське житлово-комунальне господарство».

49. Про затвердження Програми «Комплексна Програма профілактики інфекцій та інфекційного контролю Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2021-2023 роки

50. Про перейменування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області  на  2021 рік та викладення її  в новій редакції.

51. Про перейменування Програми «Комплексна програма комунального некомерційного підприємства Машівського центру первинної медико-санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області» на  2021 рік та викладення її  в новій редакції.

52. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік.

53. Про внесення змін до бюджету Машівської  селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

54. Про внесення змін до Положення про Комунальну установу “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради”

55. Про надання соціальних послуг КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради

56. Про затвердження переліку соціальних послуг, що надаватимуться Центром соціальних служб Машіської селищної ради за бюджетні кошти та звільнення окремих категорій осіб від плати за надання соціальних послуг

57. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

58. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

59. Про проведення інвентаризації земель комунальної власності Машівської селищної ради.

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Брах Р.М.

61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки    безоплатно в приватну власність гр. Жигилій О.М.

62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки    безоплатно в приватну власність гр. Луговий Д.О.

63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки    безоплатно в приватну власність гр. Титаренко А.Г.

64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сові О.В.

65. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   гр. Богомягков Г.М.

66. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради (гараж 9).

67. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради (гараж 11).

68. Про розгляд клопотання СТ «Машівський райунівермаг».

69. Про розгляд заяви гр. Романченка С.Б.

Абрамівський старостинський округ.

70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Агайбіровій Ж.М.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Петрик Н.І.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ісаєвій  К.Я.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шидлаускас  Р.Е.

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Туцькому  В.П.

75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Фіцай В.І.

76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кудухову Г.Г.

77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кудухову А.Г.

78. Про внесення  змін в  рішення № 119 п'ятдесят  сьомої сесії сьомого  скликання  Абрамівської  сільської  ради  від 04 вересня 2020 року «Про надання дозволу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під артезіанську свердловину  № 2 в с. Абрамівка  Машівського району  Полтавської області».

79. Про внесення  змін в   рішення № 120 п'ятдесят сьомої  сесії сьомого  скликання  Абрамівської сільської  ради  від 04 вересня 2020 року «Про надання дозволу  на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під артезіанську свердловину  № 8 в с. Абрамівка  Машівського району  Полтавської області».

80. Про розгляд  заяв  гр. Гром Л.А., Козловець Н.Ф., Петрик О.Р., Микитюк  Н.П., Щербак А.В., Кабак І.А., Ражик М.І., Шабанова О.О., Дворовенко О.Р., Омельницької  А.В., Рабець С.І.

Базилівщинський старостинський округ.

81. Про внесення змін в рішення 4 позачергової сесії восьмого скликання від 27.01.2021 року «Про  надання дозволуна розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Дузенко Л.Г.»

Дмитрівський  старостинський округ.

82. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр. Калініченко С.Ю.

83. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр. Головнюк С.К.

84. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр. Москалюк Т.С.

85. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   гр.Лоцко М.О.

86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для                   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Настаченко Т.М.

87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки дляведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гаврутенко Ю.С.

88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гаврутенко А.М.

89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Стиценко В.М.

90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Брідні О.В.

91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Калина Т.В.

92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Лазько О.О.

93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Криклі В.О.

94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Таран Ю.В.

95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Голубенко В.В.

96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Асауленко В.М.

97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Могилат В.І.

98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Галат С.В.

Кошманівський  старостинський округ.

99. Про розгляд заяви Ландар А.В.

100. Про розгляд заяви Малош О.В

101. Про розгляд заяви Малош В.О.

102. Про розгляд заяви Малош О.А.

103. Про розгляд заяви Ростовський Д.О.

Сахнівщинський  старостинський округ.

104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Байбара С.С.

105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Вірко Е.В.

106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Головашич С.В.

107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Капустян К.О.

108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Черненко А.І.

109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Черненко С.І.

110. Про розгляд заяви Федорченко О.В.

Новотагамлицький старостинський округ

111. Про розробку проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с. Новий Тагамлик, с. Козельщина, с. Огуївка, с. Вільне, Машівської селищної ради, Полтавської області.

112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.

113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гуленку М.Ф.

114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ковток О.В.

115. Про розгляд заяви гр. Кольваха С.Л.

116. Про розгляд заяви гр. Шаповала С.В.

117. Про розгляд заяви гр. Байжаунової М.В.

118. Про розгляд заяви гр.  Боровіченко Т.Ю.

119. Про розгляд заяви гр.  Пустовіта В.С.

120. Про розгляд заяви гр.  Судник Н.В.

121. Про розгляд заяви гр. Судника І.А.

122. Про розгляд заяви гр. Поткіна В.Ф.

123. Про розгляд заяви гр. Люльки Є.М.

124. Про розгляд заяви гр. Кіндратенко О.В.

Селещинський  старостинський округ

125. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Фегир Р.М.

126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бутенко В.В.

127. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Чмихун Ф.Р.

128. Про розгляд заяви гр. Вінар  С.І.

129. Про розгляд заяви гр. Пугач В.О.

130. Про розгляд заяви гр. Векленко В.І.

131. Про розгляд заяви гр. Тертицького В.В.

132. Про розгляд заяви гр. Совгуть Н.В.

133. Про розгляд заяви гр. Совгуть Н.В.

134. Про розгляд заяви гр. Совгуть Т.В.

135. Про розгляд заяви гр. Щербань Т.Б.

136. Про розгляд заяви гр. Щербань Т.Б.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь