Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення четвертої сесії селищної ради 7 скликання від 27 квітня 2018 року

Пленарне засідання четвертої чергової сесії селищної ради 7 скликання від

24 квітня 2018 року

Результати поіменного голосування

1. Про раціональне використання землі та дотримання санітарних норм в населених пунктах Машівської селищної ради;

2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2018 рік; Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6.

3. Про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення "Про встановленння ставок та пільг із сплати місевих податків на 2019 рік" Додатки

4. Про оприлюдення проекту регуляторного акту - рішення "Про затвердження правил благоустрою територій населених пунктів Машівської селищної ради" Додаток

5. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення “Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Машівської селищної ради.”

6. Про затвердження річних звітів за 2017 рік по Машівській селищній та Селещинській і Новотагамлицькій сільських радах.

7. Про затвердження Передавальних актів майна, активів та зобовʼязань реорганізованих Селещинської та Новотагамлицької сільських рад шляхом приєднання до Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

8. Про безоплатну передачу обʼєктів основних засобів малоцінних необоротних матеріальних активів, запчастини на баланс та подальше обслуговування Машівському ЖКГ.

9. Про затвердження звіту про виконання бюджету обʼєднаної територіальної селищної громади за 1 квартал 2018 року.

10. Про затвердження Положення про фінансовий відділ.

11. Про затвердження проектної документації по робочому проекту"Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП - 176 в с. Козельщина Машівського району Полтавської області".

12. Про затвердження нормативів питного водопостачання та норм питомого водоспоживання абонентами КП ПОР «Полтававодоканал».

13. Про розгляд клопотання територіального центру соціального обслуговування Машівського району.

14. Про затвердження розрахунку по витраті пального на місяць на підвезення учнів до навчального закладу в с. Новий Тагамлик за маршрутом Новий Тагамлик – Писарівка – Новий Тагамлик.

15. Про дозвіл на приватизацію квартири № 2 в будинку № 1а по вул. Короленка смт. Машівка Машівського району Полтавської області.

16. Про затвердження Програми «Сприяння Машівською селищною радою територіальній обороні Машівського району на 2018 рік».

17. Про затвердження Програми "Оздоровлення та відпочинок дітей на 2018 рік".

18. Про затвердження Програми цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Машівської селищної ради на 2018 рік.

19. Про затвердження Програми "Розвиток екстреної медичної допомоги по Машівській селищній раді на 2018 рік".

20. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2018 рік.

21. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів та комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2018 рік.

22. Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2018 рік. 

23. Про розгляд клопотання Комунального некомерційного підприємства Полтавської ОДА «Машівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області.

24. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель в межах населеного пункту смт Машівка Машівського району Полтавської області.

25. Про виділення Машівському районному військовому комісаріату земельної ділянки тимчасово для проведення бойового злагодження роти охорони та стрілецької роти ТрО.

26. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки для облаштування сміттєзвалища.

27. Про надання погодження (згоди) Головному управлінню Держгеокадастру у Полтавській області на проведення земельних торгів у формі аукціонів.

28. Про встановлення строкового сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142- Б Машівського району Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Єсіп Наталії Вікторівни.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іванякову В.В.

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Марченко Ользі Іванівні.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мирошниченку С. О.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) що розміщена в смт Машівка вул. Романа Шухевича, 5 , Машівського району Полтавської області та передачу даної земельної ділянки у приватну власність гр. Пічці Галині Василівні.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Таранцовій М.П.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) що розміщена в смт Машівка вул. Остапа Вишні, 30 Машівського району Полтавської області та передачу даної земельної ділянки у приватну власність гр. Ткаченко Валентині Леонідівні.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Хом’яку В.Я.

36. Про надання гр. Дузенко Вікторії Олександрівні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки розміром 5,86 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

37. Про припинення гр. Пічці Галині Василівні права користування земельною ділянкою.

38. Про надання дозволу гр. Пічці Галині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

39. Про надання дозволу гр. Сенчуку Михайлу Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

40. Про відмову гр. Бабаєвій Тетяні Володимирівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва в с. Козельщина вул. Шляхова.

41.Про відмову гр. Галат Катерині Василівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Тимченківка.

42. Про відмову гр. Грибанській Марині Юріївні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Огуївка.

43. Про відмову гр. Деркач Ользі Анатоліївні в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Селещина вул. Козацька, 31.

44. Про відмову гр. Кучерявому Миколі Анатолійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Козельщина вул. Річна.

45. Про відмову гр. Пустовіту Миколі Анатолійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Огуївка.

46. Про відмову гр. Шматченку Роману Валентиновичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності Машівської селищної ради.

47. Про відмову гр. Анісімову Олександру Юрійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

48. Про відмову гр. Анісімову Юрію Юрійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

49. Про відмову гр. Анісімовій Люсі Антонівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

50. Про відмову гр. Анісімовій Тетяні Миколаївні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

51. Про відмову гр. Байжауновій Марині Вікторівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

52. Про відмову гр. Буловацькому Василю Олеговичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

53. Про відмову гр. Буловацькому Олегу Олександровичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

54. Про відмову гр. Буловацькому Олександру Олеговичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

55. Про відмову гр. Васільєвій Марії Сергіївні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

56. Про відмову гр. Клименко Тетяні Василівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

57. Про відмову гр. Патлань Людмилі Олексіївні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

58. Про відмову гр. Чамарі Сергію Михайловичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

59. Про відмову гр. Чамарі Яні Володимирівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

60. Про відмову гр. Шаповал Станіславу Васильовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь