Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення четвертої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 27.01.2021 року

Поіменне голосування

 

1. Про звернення депутатів Машівської селищної ради VIII скликання та селищного голови до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо неприпустимості зростання цін та тарифів на електроенергію, природний газ та житлово-комунальні послуги для населення.

2. Про дострокове припинення повноваження старости Кошманівського старостинського округу Бережної Л.В.

3. Про затвердження старости Кошманівського старостинського округу.

4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Машівської селищної ради.

5. Про створення відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації виконавчого комітету Машівської селищної ради.

6. Про створення Центру надання адміністративних послуг Машівської селищної ради.

7. Про входження до складу засновників, зміну найменування, затвердження Статуту в новій редакції, та затвердження акту приймання-передачі комунальної установи “Машівська вечірня (змінна) загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Машівської районної ради Полтавської області.”

8. Про входження до складу засновників, зміну найменування, затвердження Статуту в новій редакції, та затвердження акту приймання-передачі комунальної установи “Машівська районна станція юних туристів -краєзнавців Машівської районної ради Полтавської області”.

9. Про входження до складу засновників, зміну найменування, затвердження Положення в новій редакції, та затвердження акту приймання-передачі комунальної установи “Дмитрівський народний історичний музей на громадських засадах”

10. Про входження до складу засновників, зміну найменування, затвердження Положення в новій редакції, та затвердження акту приймання-передачі комунальної установи “Машівський районний народний краєзнавчий музей на громадських засадах”

11. Про впорядкування структури Комунального закладу «Будинок культури Машівської селищної ради Полтавської області» та затвердження актів приймання – передачі об’єктів в галузі культури – сільських будинків культури та сільських клубів.

12. Про прийняття Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівського району та його майна до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади  в особі Машівської селищної ради та затвердження акту приймання-передачі майна.

13. Про прийняття Машівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади, входження до складу засновників установи, внесення змін до Положення про установу та затвердження його в новій редакції.

14. Про затвердження актів приймання-передачі майна Машівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади в особі Машівської селищної ради.

15. Про прийняття нерухомого майна спільної власності територіальних громад Машівського району у комунальну власність Машівської селищної ради та затвердження актів приймання-передачі.

16. Про затвердження структури та штатного розпису Центру соціальних служб Машівської селищної ради на 2021 рік.

17. Про затвердження структури, загальної чисельності та  штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради Полтавської області на 2021 рік.

18. Про затвердження структури та штатного розпису комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради Полтавської області на 2021 рік.

19. Про затвердження структури та штатного розпису комунального позашкільного навчального закладу «Машівська дитячо-юнацька спортивна школа» Машівської селищної ради Полтавської області на 2021 рік.

20. Про затвердження структури та штатного розпису Комунальної установи «Машівська дитяча школа естетичного виховання» Машівської селищної ради Полтавської області.

21. Про погодження структури та штатного розпису Машіського житлово-комунального господарства.

22. Про внесення змін до структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів, затвердженої рішенням третьої сесії восьмого скликання від 22.12.2020 року № 29/3-VIII «Про затвердження структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів».

23. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік Додаток 1

24. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної селищної територіальної громади за 2020 рік. 

25. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік.

26. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4.

27. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 р.

28. Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2021 році.

29. Про членство в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування»

30. Про введення додаткових гуртків у закладах освіти Машівської селищної ради до кінця 2020-2021 навчальних років.

31. Про надання згоди на прийняття об’єкта «Будівництво амбулаторії по вул. Гагаріна в с. Селещина Машівського району Полтавської області» у комунальну власність Машівської селищної ради.

32. Про затвердження Передавального акту майна, активів та зобов'язань реорганізованої Абрамівської  сільської ради

33. Про затвердження Передавального акту майна, активів та зобов'язань реорганізованої  Базилівщинської  сільської ради

34. Про затвердження Передавального акту майна, активів та зобов'язань реорганізованої Дмитрівської сільської ради

35. Про затвердження Передавального акту майна, активів та зобов'язань реорганізованої Кошманівської  сільської ради

36. Про затвердження Передавального акту майна, активів та зобов'язань реорганізованої Сахнівщинської  сільської ради.

37. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна.

38. Про передачу комунального майна в оперативне управління Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради Полтавської області.

39. Про передачу комунального майна в оперативне управління Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

40. Про передачу комунального майна в оперативне управління Виконавчому комітету Машівської селищної ради Полтавської області.

41. Про передачу комунального майна в оперативне управління КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області.

42. Про передачу майна комунальної власності в господарське відання комунальному підприємству «Машівське житлово-комунальне господарство».

43. Про прийняття структурних підрозділів сектору освіти Машівської РДА.

 

Земельні питання

 

44. Про передачу земельних ділянок в постійне користування виконавчому комітету Машівської селищної ради.

45. Про передачу земельних ділянок в постійне користування відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

46. Про передачу земельних ділянок в постійне користування відділу освіти, культури, молоді та спорту  Машівської селищної ради.

47. Про передачу земельних ділянок в постійне користування Машівському житлово-комунальному господарству.

48. Про передачу земельних ділянок в постійне користування Комунальному некомерційному підприємству «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області»

49. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Клопоті В.С.

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чебаневич М.І.

52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Перового В.В.

53. Про внесення змін в рішення 3 сесії восьмого скликання від 22.12.2020 року «Про припинення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з гр.Требухов А.В.»

54. Про внесення змін в рішення 3 сесії восьмого скликання від 22.12.2020 року «Про припинення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Посікан С.П.».

55. Про внесення змін в рішення 27 сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Івановій О.І.»

56. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.

57. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. ФОП Аксьонов С.С.

58. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Махньов В.С, Калініченко М.С.

59. Про розгляд заяви гр. Слабого Р.Д.

60. Про розгляд заяви гр. Шипілова М.К.

 

Абрамівський старостинський округ

 

61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Морозовій Н.М.

62. Про розгляд заяви Чалик І.А.

 

Базилівщинський старостинський округ

 

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр.  Гарбуз І.А.

64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дузенко В.О.

65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр.  Дузенко Л.Г.

 

Дмитрівський  старостинський округ.

 

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Котяш Л.І.

67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Орищенко В.Ю.

68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Асауленко Ю.В.

 

Сахнівщинський  старостинський округ

 

69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Стоян І.В.

70. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Шарапа Г.Ф.

71. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Шарапа В.П.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Британова Г.М.

73. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Собакарь Є.О.

74. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Галушко М.Я.

75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шарапа В.П.

76. Про розгляд заяви Байбари С.С.

 

Новотагамлицький старостинський округ

 

77. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Судник О.В.

78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Суднику О.В.

79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ковтку С.О.

80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Маджар Ю.М.

81. Про розгляд заяви Судник І.А.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь