Рішення третьої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 09 лютого 2018 року

Пленарне засідання третьої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від

9 лютого 2018 року

Результати поіменного голосування

1. Про визнання повноважень депутатів Машівської селищної ради

2. Про внесення змін в Регламент Машівської селищної ради

3. Про внесення змін до складу постійних комісій селищної ради

4. Про затвердження Плану роботи Машівської селищної ради на 2018 рік

5. Про затвердження Програми зайнятості населення Машівської селищної ради на 2018 рік

6. Про організацію громадських робіт у 2018 році

7. Про відпрацювання громадських робіт правопорушниками та засудженими вМашівському ЖКГ

8. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт і перелік об’єктів щодо виконання даних робіт для засуджених у виді громадських робіт та для порушників, на яких покладено стягнення у виді громадських робіт на 2018 рік.

9. Про затвердження переліку обʼєктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та види цих робіт на 2018 рік.

10. Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Машівської селищної ради

11. Про покладення виконання обовʼязківіз вчинення нотаріальних дій та ведення погосподарського обліку.

12. Про ведення погосподарського обліку на території сільських населених пунктів Машівської селищної ради.

13. Про перегляд місцевих податків і зборів на 2018 рік

14. Про надання дозволу на укладення договорів оренди

15. Про надання дозволу на укладення договорів про виконання робіт та послуг технікою та затвердження тарифу на послуги

16 Про відміну рішення п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Селещинської сільської ради від 12.04.2017 року «Про зміну тарифу на розміщення твердих побутових відходів»

17. Про затвердження Програми підтримки обороноздатності України

18. Про затвердження Програми "Місцеве самоврядування" Машівської селищної ради на 2018 рік.

19. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної ради на 2018 рік

20. Про збільшення розміру статутного капіталу Машівського ЖКГ та затвердження змін у Статуті Машівського ЖКГ

21. Про співфінансування спортивного майданчика з твердим покриттям

22. Про затвердження схеми прокладенняводопровідної мережі Полтава-Карлівка через населені пункти Машівської громади.

23. Про затвердження розпоряджень селищного голови

24. Про випуску інформаційного бюлетеня селищної ради «Вісник Машівської громади»

25. Про внесення змін до штатного розпису відділу з благоустрою Машівської селищної ради

26. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2018 рік Додаток: №1, №2, №3, №4, №5, №6.

27. Про використання коштів бюджету об'єднаної територвальної селищної громади на 2018 рік.

28. Про погодження КП ПОР «Полтававодоканал» заяви про наміри робіт з геологічного вивчення надр з дослідно-промисловою розробкою підземних вод на ділянці Машівського водозабору Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал», що розташований в смт. Машівка Полтавської області

29. Про укладення додаткової угоди до контракту з начальником Машівського ЖКГ Кулаком Л.С.

30. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

31. Про схвалення меморандуму про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад

32. Про призупинення наказів на виготовлення документації із землеустрою

33. Про погодження надання гірничого відводу ГПУ «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування» для розробки Машівського родовища

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Борщу В.М.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Геращенку В.М.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Горбаневській О. М.

37. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дудці В.С.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Максименку С. А.

39. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Печериці Н.М.

40. Про затвердження проекту землустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу безоплптно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рибаку П.П.

41 Про присвоєння назви вулиці в смт. Машівка Машівського району Полтавської області