Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення третьої сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2020 року

Поіменне голосування

 1. Про затвердження Плану роботи Машівської селищної ради на 2021 рік.

 2. Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

 3. Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної ради частини чистого прибутку (доходу) Машівським житлово-комунальним господарством на 2021 рік.

 4. Про надання соціальних послуг окремим категоріям громадян в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради з 01 лютого 2021 року.

 5. Про затвердження Програми зайнятості населення Машівської селищної ради на 2021 рік.  

 6. Про затвердження Програми «Соціальний захист населення» на 2021 рік.

 7. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Машівської селищної ради» на 2021 рік.

 8. Про затвердження Програми підтримки та розвитку спортивного туризму на 2021 рік.

 9. Про затвердження Програми «Розвиток фізкультури і спорту» на 2021 рік.

 10. Про затвердження Програми «Відзначення державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів» на 2021 рік.

 11. Про затвердження Програми «Землеустрій» на 2021 рік.

 12. Про затвердження Програми «Дороги» на 2021 рік.

 13. Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2021 рік.

 14. Про затвердження Програми «Питна вода та питне водопостачання» на 2021 рік.

 15. Про затвердження Програми «Екологічна» на 2021 рік.

 16. Про затвердження Програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Машівської селищної ради» на 2021 рік.

 17. Про затвердження Програми «Місцеве самоврядування» на 2021 рік.

 18. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка Машівського житлово-комунального господарства» на 2021рік.

 19. Про затвердження Програми «Трудовий архів» на 2021 рік.

 20. Про затвердження Програми «Розвиток екстреної медичної допомоги» на 2021 рік.

 21. Про затвердження Програми «Підтримка обороноздатності України» на 2021 рік.

 22. Про затвердження Програми «Цивільний захист населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Машівської селищної ради» на 2021 рік.

 23. Про затвердження Програми «Поховання невідомих та безрідних громадян» на 2021 рік

 24. Про затвердження Програми «Безкоштовне транспортне перевезення жителів Машівської громади» на 2021 рік

 25. Про затвердження Програми «Забезпечення та використання в амбулаторних та побутових умовах технічними та іншими засобами медичного призначення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю».

 26. Про затвердження Програми розвитку комунального некомерційного підприємства Машівського центру первинної медико-санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області на 2021 рік.

 27. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області на 2021 рік.

 28. Про затвердження Програми «Розвиток малого і середнього підприємництва на території Машівської селищної ради» на 2021 рік

 29. Про затвердження структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів.

 30. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради в новій редакції.

 31. Про затвердження Положення про відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів  Машівської селищної ради в новій редакції.

 32. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку, звітності, та господарської забезпеченості виконавчого комітету Машівської селищної ради.

 33. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та організаційної роботи виконавчого комітету Машівської селищної ради.

 34. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради.

 35. Про бюджет Машівської  селищної територіальної  громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6

 36. Про зміну вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради.

 37. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких покладено  стягнення у виді громадських робіт та  перелік  об’єктів на яких  порушники повинні виконувати ці роботи.

 38. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для засуджених для яких призначено покарання  у виді громадських робіт та  перелік  об’єктів на яких засуджені повинні виконувати ці роботи.

 39. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників (аліментники) на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та перелік об’єктів  на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

 40. Про затвердження актів приймання-передачі бюджетних установ - закладів освіти та їх майна із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної ради, входження до складу засновників, зміну найменування та затвердження Статутів в новій редакції.

 41. Про затвердження актів приймання-передачі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області та її майна із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної ради, входження до складу засновників, зміну найменування та затвердження Статуту в новій редакції.

 42. Про затвердження акту приймання-передачі у власність майна, що знаходиться балансі сектору освіти Машівської районної державної адміністрації Полтавської області із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної ради.

 43. Про затвердження актів приймання-передачі бюджетних установ — закладів культури із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної  територіальної громади в особі  Машівської селищної ради.

 44. Про затвердження акту приймання-передачі у власність майна, що знаходиться балансі сектору культури, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної ради.

 45. Про затвердження акту приймання-передачі майна Комунального некомерційного підприємства «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної ради, входження до складу засновників, зміну назви та затвердження Статуту підприємства в новій редакції.

 46. Про затвердження акту приймання-передачі майна Комунального некомерційного підприємства «Машівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської районної ради Полтавської області  із спільної власності територіальних громад Машівського  району до комунальної власності Машівської  селищної ради, входження до складу засновників, зміну назви та затвердження Статуту підприємства в новій редакції.

 47. Про затвердження акту приймання-передачі майна комунального позашкільного навчального закладу Машівської дитячо-юнацької спортивної школи із спільної власності територіальних громад Машівського району у комунальну власність Машівської селищної ради, входження до складу засновників, зміну найменування та затвердження Статуту в новій редакції.

 48. Про входження до складу засновників, зміну найменування, затвердження Статуту в новій редакції, та затвердження акту приймання-передачі майна комунальної установи Машівська дитяча школа естетичного виховання із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної ради.

 49. Про затвердження актів приймання-передачі майна Комунального закладу «Машівський районний трудовий архів» із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності Машівської селищної ради, входження до складу засновників, зміну найменування та затвердження Статуту в новій редакції.

 50. Про затвердження акту приймання-передачі адміністративного будинку та господарських будівель, розташованих за адресою: вул.Незалежності, будинок 149 селище Машівка із спільної власності територіальних громад Машівського району до комунальної власності  Машівської селищної територіальної громади в особі Машівської селищної ради.

 51. Про затвердження акту приймання-передачі будівель, споруд, інших об’єктів нерухомого майна, транспортних засобів Машівської районної ради  із спільної власності територіальних громад Машівського району у комунальну власность Машівської селищної ради

 52. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Печериця І.М.

 53.  Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Печериці А.І.

 54. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Воловод О.О.

 55.  Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр.  Жуль В.О.

 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Асауленко А.О.

 57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Маляренко Г.М., Маляренко В.М.

 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки   безоплатно в приватну власність гр. Суботі Д.О.

 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Куць С.М.

 60.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шаповал О.А.

 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Плотнікову Д.В.

 62. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку    для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Ростягай І.А.

 63. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку   для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Черненко В.С.

 64. Про  припинення договору оренди землі укладеного  Машівською селищною  радою з ФОП Посікан С.П.

 65. Про встановлення строкового сервітуту Коробкіна А.С.

 66.  Про  припинення договору оренди землі укладеного  Машівською селищною  радою з гр. Требухов А.В.

 67. Про встановлення строкового сервітуту Требухов І.А.

 68. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.

 69. Про передачу в оренду земельної ділянки  ПрАТ «Київстар».

Абрамівський старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Нова Павлівка на території Абрамівського старостинського округу Машівської селищної ради Полтавської області.

Дмитрівський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Дмитрівка  Машівської селищної ради Полтавської області.

 2. Про скасування рішення Дмитрівської сільської ради.

 3. Про скасування рішення Дмитрівської сільської ради.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Жигилій О.М.

 5.  Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр. Луговий Д.О.

 6.  Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Школяр М.М.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Брідні Є.О.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Голубенко С.В.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Курьяновій С.І.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Миколенко Н.П.

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Порохні А.М.

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Смолінському І.М.

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сичову Ю.І.

 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Сичов В.Ю.

 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки   безоплатно в приватну власність гр. Сичова С.В.

 16. Про розгляд заяви Сириці В.С.

Кошманівський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд      (присадибна ділянка) гр. Соболя В.В.

Сахнівщинський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Баглай О.П.

 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Галушко Н.Г.

 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Галушко Н.Г.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Капустяну С.П.

Новотагамлицький старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чуга В.М.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь