Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять восьмої сесії селищної ради 7 скликання від 21 травня 2020 року

Результати поіменного голосування

 

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення«Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2021 рік». Додатки: 1, 2, 3, 4

 

Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2020 року.

 

Про зменшення ставки єдиного податку для платників єдиного податку І та ІІ групи.

 

Про використання коштів бюджету територіальної селищної громади на 2020 рік

 

Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проєкту на проведення робіт з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій даху на об’єкті: Машівська селищна рада.

 

Про затвердження проєктно – кошторисної документації по робочому проєкту «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Незалежності в смт. Машівка, Машівського району Полтавської області ( КТП-89)»

 

Про затвердження проєктно – кошторисної документації по робочому проєкту «Реконструкція вуличного освітлення території Селищинського ліцею по вул. Миру, 49, в с. Селещина, Машівського району Полтавської області»

 

Про надання дозволу відділу комунального майна, містобудування архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисних документацій на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Миру та вул. Гагаріна в с. Селещина, Машівського району Полтавської області КТП-337.

 

Про проведення робіт по гідравлічному регулюванню гілок водогонів кооперативів «Молодогвардійський» та «Парковий»в с. Селещина.

 

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2020 рік.

 

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6.

 

Про затвердження наказу начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту «Про внесення змін до процедури подання документів для зарахування учнів 1 класу до ЗЗСО Машівської селищної ради»

 

Про затвердження Програми «Поховання померлих безрідних та невідомих громадян» на 2020 рік.

 

Про взяття на баланс пішохідної доріжки, яка розташована між населеними пунктами смт. Машівка та с. Селещина.

 

Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Машівської селищної ради

 

Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів ради.

 

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Бачуріна Н.М.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Совгуть Т.В.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Волченко В.В.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Клопота В.С.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Хміль М.О.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Чебаневич М.І.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бутенку С.О.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Головашичу Є.В.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Демітракі В.Д.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Салабаєву О.Д.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Петухов А.В.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шматченку Р.В.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі СП «Машівський райунівермаг».

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Таран Л.Л.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Таран Л.Л.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Панасенко В.Я.

 

Про поновлення договору оренди землі укладеного з ФОП Палій О.М.

 

Про поновлення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з гр. Пономаренко О.О.

 

Про внесення змін в рішення 27 сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тертичній В.В.».

 

Про внесення змін в рішення 27 сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тертичному О.В.».

 

Про внесення змін в рішення 27 сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черкаському В.В.»

 

Про розроблення уточнення схеми мереж водопостачання.

 

Про передачу у власність земельної ділянки гр. Каретник В.В.

 

Про розгляд заяви гр. Титаренко А.Г.

 

Про розгляд заяви Шаповал О.А.

 

Про розгляд заяви Гаврильєва В.П.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь