Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять сьомої сесії селищної ради 7 скликання від 27 лютого 2020 року

Результати поіменного голосування

Про виконання плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної ради за 2019 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік

Про роботу селищного голови і виконавчих органів селищної ради за 2019 рік. Додаток

Про звіт депутатів селищної ради про проведену роботу за 2019 рік.

Про звернення громадян до Машівської селищної ради та її виконавчих органів за 2019 рік.

Про використання коштів бюджету територіальної селищної громади на 2020 рік.

Про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради, Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу, Орендних ставок за використання нерухомого комунального майна та Типового договору оренди комунального майна».

Про затвердження проєктно-кошторисної документації по робочому проєкту «Капітальний ремонт будівлі початкової школи з проведенням комплексної термомодернізації та створення нового освітнього простору опорного закладу середньої освіти Машівського ліцею Машівської селищної ради Полтавської області за адресою вул. Ю.Печериці, 9А, смт. Машівка, Полтавська обл.»

Про затвердження Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Машівської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів на 2020 рік.

Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Машівської селищної ради Полтавської області на 2020-2022 роки.

Про надання Відділу комунального майна, містобудування, архітектури, та земельних ресурсів Машівської селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Незалежності в смт. Машівка (КТП-89)

Про надання дозволу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію вуличного освітлення на території Селещинського ліцею в с. Селещина по вул. Миру, 49.

Про передачу документів, незавершених в діловодстві з Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради у Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради.

Про взяття на баланс пішохідних доріжок, які знаходяться на території Машівської селищної ради.

Про зменшення статутного капіталу та вилучення майна у Машівського ЖКГ.

Про здійснення управління багатоквартирними житловими будинками розташованими у Машівській громаді.

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2020 рік

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Дузенко Н.А.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Дузенко Н.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Патюку В.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тополю М.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бутенко В.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Єпіфанович С.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Івановій О.І.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тертичному О.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тертичній В.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черкаському В.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Щербань О.В.

Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для виробничих потреб КНП Машівська ЦРЛ МРР ПО.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності гр. Бредун А.П. Чмихун Ф.Р.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко В.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко Д.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко О.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної емельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко Т.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко Ю.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної емельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пономаренко Ж.Ю.

Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки Коваль І.Б..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Ганжі О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Їжак П.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Колісник Л.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лактіоновій М.Л.,Лактіоновій М.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лісна В. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Овчаренко А.В.,Тріль В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Профатило С.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Суярковій Л.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Суярков П.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ганниченко С.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Григоренко М.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кобі О.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чусову В.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Машівському житлово-комунальному господарству для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

Про затвердження Програми забезпечення розроблення Генерального плану на територію смт. Машівка Машівського району Полтавської області.

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Селещина на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Сухоносівка на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Латишівка на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Тимченківка на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця робіт з розроблення генерального плану с. Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Новотагамлицького старостинського округу.

Про затвердження результатів конкурсупо розробці планів зонування території та Інженерно-технічні заходи цивільного захисту населених пунктів с. Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Новотагамлицького старостинського округу.

Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення нового Генерального плану сіл Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Новотагамлицького старостинського округу, Машівської селищної ради.

Про поновлення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Тютюнник А.Ф.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо поділу земельної ділянки комунальної власності гр. Тютюнник А.Ф.

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі № б/н від 06 червня 2019 р. про оренду земельної ділянки загальною площею 15,0000 га.

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі № б/н від 15 серпня 2019 р. про оренду земельної ділянки загальною площею 0,1200 га.

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі № б/н від 24 квітня 2019 р. про оренду земельної ділянки загальною площею 7,0553 га.

Про поновлення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з гр. Коваль І.М.

Про поновлення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з гр. Махньов В.С.,гр. Калініченко С.М.

Про поновлення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Чирва С.В.

Про відмову у поновленні договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Бутенко Р.О.

Про розгляд заяви гр. Андряна А.А.

Про розгляд заяви гр. Васюченко О.О.

Про розгляд заяви гр. Васюченко О.О.

Про розгляд заяви гр. Донець І.О. 

Про розгляд заяви гр. Кіндратенко О.В.

Про розгляд заяви гр. Коваленка В.М.

Про розгляд заяви гр. Плотнікова Д.В.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь