Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять п'ятої сесії селищної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року

Результати поіменного голосування

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради про надання матеріальної допомоги жителям Машівської селищної ради за 2019 рік.

Про затвердження проєктно-кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво водопровідної мережі від вул. Молодіжної до водопровідної вежі (район «Залізниця») в смт. Машівка, Машівського району, Полтавської області».(Коригування)

Про затвердження проєктно-кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво водопровідної мережі від вул.. Леніна по вул.. Пархоменка до вул.. Гоголя в смт. Машівка, Машівського району Полтавської області» (Коригування).

Про прийняття у власність медичного автомобіля для комунального некомерційного підприємства «Машівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області»

Про зміну вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради.

Про проведення попередньої оплати товарів, робіт та послуг, для закупівлі за бюджетні кошти в 2020 році.

Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної ради частини чистого прибутку (доходу) Машівським житлово-комунальним господарством на 2020 рік.

Про надання дозволу на укладення договору оренди з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівського району.

Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних активів

Про затвердження Плану роботи Машівської селищної ради на 2020 рік.

Про організацію громадських робіт у 2020 році.

Про затвердження Програми зайнятості населення Машівської селищної ради на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Соціальний захист населення» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Машівської селищної ради» на 2020 рік.

Про затвердження Програми підтримки та розвитку спортивного туризму на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Розвиток фізкультури і спорту» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Відзначення державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Землеустрій» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Дороги» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Питна вода та питне водопостачання» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Екологічна» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Машівської селищної ради» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Місцеве самоврядування» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Фінансова підтримка Машівського житлово-комунального господарства» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Трудовий архів» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Сприяння функціонуванню управління соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Розвиток екстреної медичної допомоги по Машівській селищній раді» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Підтримка обороноздатності України» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Цивільний захист населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Машівської селищної ради» на 2020 рік.

Про затвердження Програми «Сприяння Машівською селищною радою територіальній обороні Машівського району» на 2020 рік.

Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Про затвердження структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів.

Про умови оплати праці працівників селищної ради з січня 2020 року.

Про затвердження бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких покладено стягнення у виді громадських робіт та перелік об’єктів на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для засуджених для яких призначено покарання у виді громадських робіт та перелік об’єктів на яких засуджені повинні виконувати ці роботи.

Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників (аліментники) на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

Про відкликання та обрання голови постійної комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, містобудування, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кінаш В.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Крихтенку В.Б.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Матяш А.С.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Толупенко С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шульзі О.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Клешні Н.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Муха А.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Паржин О.О.,Паржин О.В.,Паржин М.О., Паржин А.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Туменко С.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі СП «Машівський райунівермаг».

Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нижник О.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання в користування (на умовах оренди) земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ніколаєнко Г.М.

Про припинення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Жигилій О.М.

Про розгляд заяви гр. Бондаренка О.В.

Про розгляд заяви гр. Білик Ю.М.

Про розгляд заяви гр. Білик Ю.М.

Про розгляд заяви гр. Васюченко О.О.

Про розгляд заяви гр. Гарячуна П.Г.

Про розгляд заяви гр. Години О.Р.

Про розгляд заяви гр. Дахно Л.М.

Про розгляд заяви гр. Дахно О.І.

Про розгляд заяви гр. Матяш В.В.

Про розгляд заяви гр. Матяш В.Б.

Про розгляд заяви гр. Матяш В.В.

Про розгляд заяви гр. Матяш О.В.

Про розгляд заяви гр. Матяш В.О.

Про розгляд заяви гр. Матяш О.О.

Про розгляд заяви гр. Плотнікова Д.В.

Про розгляд заяви гр. Хміль М.О.

Про розгляд заяви гр. Чорного В.В.

Про розгляд заяви гр. Чорної Ю.О.

Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь