Рішення двадцять третьої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 30 листопада 2022 року

поіменне голосування

1. Про внесення змін до Програм  селищної ради на 2022 рік. (додаток)
  2. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік. (додатки №1, №2, №3, №4, №5)
  3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» за 9 місяців 2022 року.
  4. Про затвердження звіту про оцінку ринкової вартості об’єкту нерухомого майна – частини нежитлового приміщення, площею 105,60 кв. м. в громадському будинку за адресою: Полтавська область Полтавський район с.Селещина вул. Лесі Українки, 5
  5. Про прийняття об’єктів державної власності у комунальну власність Машівської селищної територіальної  громади та затвердження акта приймання – передачі. (додатки №1, №2, №3)
  6. Про погодження наміру передачі комунального майна в оренду, включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу та затвердження умов оренди.
  7. Про введення додаткових посад операторів газової/теплогенераторної котельнь в закладах освіти Машівської селищної ради до кінця опалювального сезону 2022-2023 рр.
  8. Про затвердження вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради на 2022 та 2023 роки.
  9. Про надання дозволу на списання морально застарілої та зношеної літератури бібліотечних закладів громади.
  10. Про надання дозволу на передачу матеріального резерву Машівської селищної ради для потреб «Пунктів незламності» Машівської територіальної громади.
  11. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області в новій редакції. (додаток)
  12. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Земельні питання

Кошманівський  старостинський округ.

1. Про затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Кошманівка  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської  області.
  2. Про затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Богданівка  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської  області.
  3. Про затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Миронівка  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської  області.

Новотагамлицький  старостинський округ.

1. Про внесення змін в рішення 11 позачергової сесії восьмого скликання від 21.11.2018 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кетрушці А.П.
  2. Про затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Новий Тагамлик Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської  області.
  3. Про затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Огуївка Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської  області.
  4. Про затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Козельщина Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської  області.
  5. Про затвердження технічної документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Вільне Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської  області.