Рішення двадцять другої сесії селищної ради 8 скликання від 25 жовтня 2022 року

Поіменне голосування

1. Про звернення громадян до Машівської селищної ради та її виконавчих органів.
  2. Про раціональне використання землі та дотримання санітарних норм на території населених пунктів Машівської селищної територіальної громади.
  3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
  4. Про передачу доріг комунальної власності з балансу відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради в господарське відання та на баланс Машівського житлово-комунального господарства.
  5. Про внесення змін до Програм  селищної ради на 2022 рік. (додаток)
  6. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік. (додатки №1, №2, №3, №4, №5, №6)
  7. Про присвоєння рангів посадових осіб місцевого самоврядування старостам Машівської селищної ради.
  8. Про розгляд звернення начальника Машівського ЖКГ Кулака Л.С.
  9. Про внесення змін до структури та штатного розпису Машівського житлово-комунального господарства на 2022 рік.
  10. Про внесення змін до структури та штатної чисельності працівників  КНП «Машівський центр ПМСД» Машівської селищної ради.
  11. Про затвердження «Програми з інфекційного контролю в КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області  на 2023 рік.
  12. Про затвердження Програми «Забезпечення та використання в амбулаторних та побутових умовах технічними та іншими засобами медичного призначення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю» на 2023 р.
  13. Про затвердження Комплексної програми розвитку комунального некомерційного підприємства Машівського центру первинної медико санітарної допомоги Машівської селищної ради Полтавської області на 2023 рік.
  14. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на  2022 рік
  15. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2023 рік.
  16. Про надання дозволу на списання інших необоротних матеріальних активів, що передані в оперативне управління Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради.
  17. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Земельні питання

Машівська селищна рада

1. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.
  2. Про припинення дії договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Геогчян К.С.
  3. Про передачу в оренду земельної ділянки  ФОП Геогчян К.С.
  4. Про дострокове припинення дії договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ПАТ «Київстар».
  5. Про передачу в оренду земельної ділянки  ТОВ «ЮТК».

Базилівщинський  старостинський округ.

1. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища )шляхом  розміщення свердловини №127  Машівського ГКР та під’їзної   дороги  до них з ГПУ «Полтавагазвидобування».
  2. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища) шляхом  розміщення свердловини №128   Машівського ГКР та під’їзної   дороги  до них з ГПУ «Полтавагазвидобування».
  3. Про дострокове припинення дії договору оренди землі  укладеного між  Базилівщинською сільською радою  та    ЗАТ «КИЇВСТАР  Дж.Ес.Ем ».
  4. Про передачу в оренду земельної ділянки  ТОВ «Юкрейн  Тауер Компані».

Дмитрівський  старостинський округ.

1. Про передачу в оренду земельної ділянки ФОП Козка В.Л.

Кошманівський  старостинський округ.

1. Про розробку технічної документації із нормативної грошової оцінки земель  населених пунктів с. Кошманівка, с. Богданівка, с.Миронівка  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області..

Селещинський  старостинський округ.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності (окремої земельної ділянки) с.Селещина вул.Б.Хмельницького.
  2. Про  надання в строкове користування на умовах договору суперфіцію земельну ділянку для будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкції зерноочисного та сушарного комплексу» по вул.Б.Хмельницького в с.Селещина Полтавського району Полтавської області ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Новотагамлицький   старостинський округ.

1. Про розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів  с. Новий Тагамлик, с. Огуївка, с. Козельщина, с. Вільне, Машівської селищної територіальної громади, Полтавського району Полтавської області.
  2. Про розгляд клопотання  ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».