Рішення двадцять першої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 06 вересня 2022 року

поіменне голосування

1. Про заборону проведення фото-відеозйомки та аудіо фіксації сесій Машівської селищної ради, засідань виконавчого комітету Машівської селищної ради, засідань депутатських комісій та робочих груп.
  2. Про інформацію Решетилівської окружної прокуратури .
  3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І півріччя 2022 року КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області.
  4. Про затвердження  перспектив фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної  ради Полтавської області  на 2023р
  5. Про внесення змін до структури КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області.
  6. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік.
  7. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 1 півріччя 2022 року.
  8. Про надання дозволу виконавчому комітету Машівської селищної ради на придбання вантажного автомобіля спеціального призначення.
  9. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2022 рік.  (додаток)
  10. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік. (додатки №1, №2, №3, №4, №5)
  11. Про затвердження мережі закладів освіти Машівської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік
  12. Про затвердження мережі гуртків, які в 2022-2023 н.р. будуть фінансуватися з місцевого бюджету
  13. Про встановлення батьківської плати за навчання та затвердження контингенту учнів на 2022-2023 навчальний рік в Машівській дитячій школі естетичного виховання.
  14. Про передачу видатків незавершених капітальних інвестицій  з державного бюджету в місцевий бюджет виконавчого комітету Машівської  селищної ради.
  15. Про прийняття  у комунальну власність безхазяйного майна.
  16. Про прийняття у комунальну власність автомобіля ВАЗ  217030 (легковий седан) реєстраційний номер ВІ 8624 НЕ, запасних частин до нього, пально-мастильних матеріалів та затвердження акта приймання – передачі.
  17. Про надання згоди на прийняття об’єктів державної власності у комунальну власність Машівської селищної територіальної  громади.
  18. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  19. Про виключення об’єкту житлової нерухомості з переліку об'єктів комунальної власності Машівської селищної ради.
  20. Про закріплення майна комунальної власності  Машівської селищної ради  на праві господарського відання за комунальним підприємством Машівське  житлово-комунальне господарство.
  21. Про прийняття рішення про оголошення аукціону на передачу в оренду частину нежитлового приміщення за адресою: вул. Незалежності, 111 смт.Машівка та затвердження умов оренди.
  22. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  23. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Земельні питання.

Селещинський  старостинський округ.

1. Про надання дозволу   на розроблення детального плану території по об’єкту «Нове будівництво системи водопостачання від м. Полтава до м. Карлівка для забезпечення якісною питною водою мешканців Полтавської області»
  2. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Щербань Л.П.
  3. Про  затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,6127 га.
  4. Про  затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія   «Надежда» та передачу її  в оренду.

Абрамівський  старостинський округ.

1. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації  земельної ділянки  сільськогосподарського призначення та  передачу  її в  оренду ТОВ «Машівка-Агро-Альянс»  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва.

Машівська селищна рада

1. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.
  2. Про передачу земельних ділянок реорганізованих сільських рад в постійне користування Відділу освіти, молоді та  спорту  Машівської селищної ради.
  3. Про передачу земельних ділянок реорганізованих сільських рад в постійне користування Відділу культури та мистецтв  Машівської селищної ради.
  4. Про припинення дії договору оренди землі  укладеного Машівською селищною радою з  ФОП Павлова Г.В.
  5. Про передачу в оренду земельної ділянки  гр.Павловій Г.В.
  6. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.
  7. Про передачу в оренду земельної ділянки  гр.Махньову В.С., гр.Калініченку С.М.