Рішення дванадцять першої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 24 вересня 2019 року

Пленарне засідання двадцять першої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 24 вересня 2019 року

Результати поіменного голосування

Рішення двадцять першої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 24 вересня 2019 року

Про внесення змін до Положення про відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

Про передачу документів, незавершених в діловодстві Машівської селищної ради на відповідальне зберігання Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

Про надання дозволу відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів на замовлення коригування проектно-кошторисних документацій.

Про надання дозволу відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів на замовлення розроблення проектно-кошторисних документацій.

Про надання дозволу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради на здійснення термоаудиту та замовлення розроблення проектно-кошторисної документації на проведення термомодернізації закладів освіти Машівської селищної ради.

Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-129 с. Вільне по вул. І.Решітника та І. Франка».

Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної об’єднаної територіально громади на 2018-2020 роки.

Про внесення змін до переліку проектів, погоджених Комісією з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків проектів із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2019 рік.

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної ради на 2019 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік.