Рішення двадцятої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 05 липня 2022 року

Поіменне голосування

1. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого та рухомого майна, яке обліковується на балансі філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» акціонерного товариства «Українська залізниця».
  2. Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.
  3. Про надання дозволу виконавчому комітету Машівської селищної ради на придбання спецтехніки.
  4. Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 23.12.2021 р. № 41/14-VІІІ «Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2022 році».
  5. Про внесення змін до  граничної чисельності працівників Комунальної  установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Машівської селищної ради».
  6. Про внесення змін до структури та штатної чисельності працівників  КНП «Машівський центр ПМСД» Машівської селищної ради, погодженої рішенням п’ятнадцятої  сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 26 січня  2022 року № 5/15-VIII.
  7. Про погодження структури та штатного розпису КП «Кошманівське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради» на 2022 рік.
  8. Про внесення змін до структури та штатного розпису Машівського житлово-комунального господарства на 2022 рік.
  9. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік
  10. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2022 рік. (додаток)
  11. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік.(додатки №1, №2, №3, №4, №5)
  12. Про дозвіл на приватизацію будинку № 2 по вул. Героїв Майдану в смт. Машівка  Полтавської області.
  13. Про надання дозволу на списання матеріального резерву з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради
  14. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Земельні питання

Абрамівський  старостинський округ.

1. Про  розгляд клопотання  ТОВ «Машівка-Агро-Альянс».

Сахнівщинський  старостинський округ.

1. Про розгляд клопотання  ТОВ «Машівка-Агро-Альянс» про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних  ділянок.
  2. Про розгляд клопотання  ТОВ «Машівка-Агро-Альянс».

Селещинський  старостинський округ.

1. Про  передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Машівка-Агро-Альянс».