Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцятої сесії селищної ради 7 скликання від 29 серпня 2019 року

Пленарне засідання двадцятої сесії селищної ради 7 скликання від 29 серпня 2019 року

Результати поіменного голосування

Про звернення громадян до Машівської селищної ради та її виконавчих органів за 1 півріччя 2019 року

Про виконання плану соціально-економічного розвитку селищної ради за 1 півріччя 2019 року.

Про розгляд клопотання Полтавської ОДА щодо передачі майна підприємств КП ПОР «Полтававодоканал», ПОРКВПТГ «Полтаватеплоенерго» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у комунальну власність відповідних територіальних громад сіл, селищ, міст.

Про внесення змін в структурі та штатному розписі виконавчих органів ради.

Про затвердження мережі закладів освіти Машівської селищної ради на 2019-2020 навчальний рік

Про затвердження позашкільних гуртків та їх фінансування

Про затвердження проектно-кошторисної документації робочого проекту «Нове будівництво електроосвітлення від КТП -176 по вулицях Тагамлицька, Шляхова в с. Козельщина, Машівського району, Полтавської області».

Про затвердження переліку проектів, погоджених Комісією з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків проектів із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Про надання дозволу Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради на замовлення проекту «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП -129 с. Вільне по вул. І. Решітника та І. Франка».

Про замовлення Машівській філії ПАТ "Полтаваобленерго" технічної документації з електропостачання вуличного освітлення по селищній раді від КТП -129 с. Вільне по вул. І. Решітника та І. Франка.

Про надання дозволу Машівському ЖКГ на замовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту артсвердловини розміщеної в с. Латишівка, Машівського району Полтавської області.

Про замовлення АТ "Полтаваобленерго" проектної документації та технічних умов на приєднання артезіанської свердловини в с. Латишівка Машівського району до електричних мереж.

Про співфінансування проекту «Амбулаторія первинної медичної допомоги по вул. Гагаріна в с. Селещина Машівського району – будівництво».

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік.

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2019 рік. 

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік. Додаток: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Водолажченко А.В.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Садовій Т.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Профатило Сергію Григоровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кобі О.І. (учасник АТО)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Купових А.А. (учасник АТО)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рубан О.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у користування для ведення особистого селянського господарства гр. Суднику О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Герасименко Г.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Дяченку А.Л.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Ніколаєнку Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Цоцколаурі В.М..

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Машівській районній організації Товариства сприяння обороні України.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту (Опорному закладу загальної середньої освіти Селещинський ліцей) Машівської селищної ради Полтавської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Байжаунову Р.Т. (учасник АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Буханченка А.І. (учасник АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Вихаревій Н.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр.Кузнєцову В.М. (учасник АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр.Кузнєцову М.М. (учасник АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Різіку К.В. (учасник АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Суднику І.А. (учасник АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр.Тихому І.В. (учасник АТО)

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Комунальному некомерційному підприємству Машівському районному центру первинної медико – санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області.

Про надання в строкове безоплатне користування на умовах договору суперфіцію земельну ділянку для будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Гагаріна 1в, в с. Селещина Машівського району Полтавської області Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

Про розроблення  генерального  плану та плану зонування на територію смт. Машівка Машівського району Полтавської області.

Про розробку цифрової (векторної) картографічної основи на територію Новотагамлицького старостинського округу сіл Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Машівської селищної ради, Машівського району, Полтавської області.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на якій розташована артезіанська свердловина, для централізованого водопостачання в с. Латишівка (в межах населеного пункту) Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на якій розташована артезіанська свердловина, для централізованого водопостачання в с. Новий Тагамлик (Башня Рожновського «шкільна») Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на якій розташована артезіанська свердловина, для централізованого водопостачання в с. Новий Тагамлик (Башня Рожновського «лікарня») Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Плотнікову Д.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Плотніковій С.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Плотнікову І.В.

Про розгляд заяви гр. Ковальчук А.В.

Про розгляд заяви гр. Ковальчук В.В.

Про розгляд заяви гр. Карпенка В.О.

Про розгляд заяви гр. Андряна Д.А.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь