Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення другої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 27 листопада 2020 року

Поіменне голосування

 1. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради

 2. Про внесення доповнень до складу виконавчого комітету Машівської селищної ради.

 3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Машівської селищної ради на 2021 рік.

 4. Про перегляд місцевих податків і зборів на 2021 рік

 5. Про внесення змін до рішення тридцять першої позачергової сесії селищної ради сьомого скликання від 15.09.2020 р. «Про прийняття майна із спільної власності територіальних громад Машівського району у комунальну власність Машівської селищної ради»

 6. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Машівської селищної ради юридичних осіб та прав засновників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівського району та Машівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 7. Про внесення змін в структурі та штатному розписі виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів.

 8. Про створення фінансового відділу Машівської селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його реєстрації.

 9. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної селищної громади за 9 місяців 2020 року

 10. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2020 рік.

 11. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6

 12. Про введення в експлуатацію обʼєкта будівництва зовнішнього водогону до адміністративної будівлі в с.Селещина вул. Миру, 27

 13. Про введення в експлуатацію об’єктів мережі вуличного освітлення після реконструкції.

 14. Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік.

 15. Про внесення змін в рішення першої сесії селищної ради восьмого скликання від 19.11.2020 р. № 19/1-VІІІ «Про умови оплати праці Машівського селищного голови».

Земельні питання

Машівська селищна рада

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кундивус В.Н.

 2. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Смірновій Л.В.

 3. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Саєнко В.Ф.

 4. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Пелих А.В.

 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Брах Р.М.

 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Буханченку В.В.

 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гавришенку М.А.

 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мацюцькій Т.В.

 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Саєнко А.О.

 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Саєнко В.Ф.

 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пелих А.В.

 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі СП «Машівський райунівермаг».

 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гайдар Л.В.

 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гірш В.В.

 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Буханченко В.В.

 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Жуль В.О.

 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Золотайко І.М.

 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Михайловській О.Й., Михайловському С.М.

 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шевелєвої В.П.

 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бойко В.М.

 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тертичній В.В.

 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тертичному О.В.

 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чебаневич Н.В.

 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Черкаському В.В.

 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Волченко В.В.

 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Совгуть Т.В.

 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Хміль М.О.

 28. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Руденко Ю.М.

 29. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чалик Е.О.

 30. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.

 31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій Управлінню Полтавської єпархії Української Православної Церкви в с.Селещина Машівського району Полтавської області.

 32. Про внесення змін в рішення 27 сесії сьомого скликання від 27.02.2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Овчаренко А.В., Тріль В.М.»

 33. Про внесення змін в рішення 1 сесії селищної ради шостого скликання 2 пленарне засідання від 23.11.2010 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та передачу у власність гр. Жиліну Г.В. на території Машівської селищної ради».

 34. Про припинення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Сорока С.Г.

 35. Про поновлення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Коваль І.Є.

 36. Про поновлення договору оренди землі з гр. Клименко А.М.

 37. Про поновлення договору оренди землі з ПрАТ «КИЇВСТАР».

 38. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Фармацевтична компанія «ПРОВІЗОР»

 39. Про розгляд клопотання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 40. Про розгляд заяви гр. Позняк В.М.                                                                                                                                                                                                                                                                                Абрамівський старостинський округ.

 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кульбашній Н.В.

 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шабанову О.Б.

 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шабановій В.М.

 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Благодарський В.П.

 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ліщина А.В.

 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Наконечній О.Ю.

Дмитрівський старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Павловець О.Т.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тритяк С.І.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Марюхна Е.В.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Павловець О.Т.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тарасовій Н.І.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Деркач А.М.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Козки С.Л.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Дембіцькій В.М.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Прилуцькому А.І.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ніколенку А.П.

Кошманівський старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Борщу В.І.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Борщу В.І.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Борщу О.В.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Позовній С.В.

 5. Про розгляд клопотання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

Сахнівщинський старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Рябусі М.В.

Новотагамлицький старостинський округ.

 1. Про внесення змін в рішення 30 позачергової сесії сьомого скликання від 04.08.2020 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки у користування гр. Суднику О.В.»

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Клименко І.В.

 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Богун К.М.

 4. Про внесення змін в рішення 29 сесії сьомого скликання від 24.06.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності с. Огуївка»

 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Анісімов Ю.В.

 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Анісімова Т.М.

 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Анісімов О.Ю.

 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сухостат О.В.

 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Поткіна В.Ф.

 10. Про розгляд заяви гр. Судник Г.Р.

 11. Про розгляд заяви гр. Шаповал Ю.П.

 12. Про розгляд заяви гр. Суднику Н.В.

 13. Про розгляд заяви гр. Протасевич Ю.В.

 14. Про розгляд заяви гр. Стеценко В.О.

 15. Про розгляд заяви гр. Суднику А.Г.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь