Рішення дев'ятнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 18 липня 2019 року

Пленарне засідання дев'ятнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 18 липня 2019 року

Результати поіменного голосування

Про замовлення АТ «Полтаваобленерго» технічних умов на приєднання водонапірної Башти Рожновського (лікарня) с. Новий Тагамлик до електричних мереж.

Про взяття в комунальну власність споруд, розміщених на території місць поховання (кладовищах) в смт. Машівка.

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної селищної громади за І півріччя 2019 року.

Про спів фінансування проекту «Амбулаторія первинної медичної допомоги по вулиці Гагаріна в с. Селещина Машівського району – будівництво»

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2019 рік.

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Про затвердження змін в структурі та штатному розписі виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів

Про погодження акту інвентаризаційної комісії.

Про передачу Машівському ЖКГ в постійне користування земельних ділянок для розміщення артезіанських свердловин.

Про внесення змін в рішення восьмої позачергової сесії селищної ради сьомого скликання від 09.08.2018 року «Про затвердження виконавця робіт з розроблення цифрової (векторної) картографічної основи на територію смт. Машівка Машівського району Полтавської області»

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Волошко Ю.С.

Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Зірці Л.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Авраменку О.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) сільськогосподарського призначення враховуючи правовстановлюючі документи громадян, власників земельних ділянок.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Данилюк З.П. , Цибулько Г.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Плотнікову Д.В.