Рішення вісімнадцятої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 12 квітня 2022 року

Поіменне голосування

1. Про погодження надання орендної знижки.
  2. Про припинення права оперативного управління комунальним майном закріпленим за Відділом культури та мистецтв Машівської селищної ради Полтавської області ради.
  3. Про виключення закладу культури з базової мережі.
  4. Про затвердження ліквідаційного балансу Комунального підприємства  “Базилівщинське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради”.
  5. Про визначення Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області орендарем частини будівля комунальної власності Машівської селищної ради.
  6. Про затвердження уточненого фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік.
  7. Про внесення змін до Програм  селищної ради на 2022 рік.
  8. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік. (додатки №1, №2, №3, №4)
  9. Про розгляд звернення  начальника Машівського ЖКГ Кулака  Л.С.
  10. Про затвердження змін до тарифів на платні соціальні послуги КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради на 2022 рік.
  11. Про інформацію Решетилівської окружної прокуратури Полтавської області.
  12. Про погодження структури та штатної чисельності працівників КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік в новій редакції.
  13. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік та затвердження розпорядження селищного голови.