Рішення вісімнадцятої сесії селищної ради 7 скликання від 26 червня 2019 року

Пленарне засідання вісімнадцятої сесії селищної ради 7 скликання від 26 червня 2019 року

Результати поіменного голосування

Рішення сесії

Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2020 рік Додаток 1, 2, 3, 4;

Про раціональне використання землі та дотримання санітарних норм на території населених пунктів Машівської селищної громади;

Про затвердження проектно – кошторисної документації робочого проекту "Поточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Незалежності в смт. Машівка Машівського району Полтавської області (середній ремонт)";

Про розгляд клопотання ВП «Полтавське територіальне управління» щодо передачі об’єктів насосного водопостачання по станції Селещина в комунальну власність Машівської селищної ради;

Про впорядкування об’єктів водопостачання на території Машівської селищної ради;

Про розгляд клопотання обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі;

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2019 рік.;

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6;

Про використання коштів бюджету об’єднаної селищної територіальної громади на 2019 рік;

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування Головному управлінню Держгеокадастру у Полтавській області .

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клімович В.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клімович Р.С.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петухову А.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чергину С.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шевченку М.Л.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Голику О.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Дузенко В.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мясіщевої Н.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Омельченко О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рябченка В.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сапи А.І.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту на території Новотагамлицького старостинського округу Машівської селищної ради ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про поновлення договору оренди землі з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) та про проведення конкурсного відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Про внесення змін в рішення 16 позачергової сесії сьомого скликання від 17.05.2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чусову В.А.».

Про розгляд заяви гр. Вихарєвої Н.В.