Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення шістнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 17 травня 2019 року

Пленарне засідання шістнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 19 травня 2019 року

Результати поіменного голосування

Рішення шістнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 19 травня 2019 року

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2020 рік» Додаток 1; Додаток 2Додаток 3; Додаток 4; Аналіз регуляторного впливу

Про викуп для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна – погріб вхідний, артезіанська свердловина № 1 башта «Рожновського», що розміщені за адресою: вулиця Паркова, 90ж с. Селещина Машівського району Полтавської області, які перебувають у приватній власності.

Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

Про надання дозволу установам, що фінансуються за рахунок коштів бюджету Машівської об’єднаної територіальної селищної громади на проведення капітальних видатків.

Про присвоєння назв вулиць в смт. Машівка.

Про прийняття на баланс Машівської селищної ради та передачу в оперативне управління відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради об’єкти комунальної власності.

Про передачу незавершених капітальних інвестицій в основні засоби з балансу Машівської селищної ради на баланс Віддлу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

Про передачу незавершених капітальних інвестицій в основні засоби з балансу Машівської селищної ради на баланс Машівського житлово-комунального господарства.

Про затвердження переліку доріг комунальної власності Машівської селищної ради що потребують проведення поточного ремонту у 2019 році.

Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2019 рік.

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Байжаунову Р.Т.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Буханченку А.І.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Буловацький О.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бутенко С.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Головашичу Є.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Демітракі В.Д.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кузнєцову М.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кузнєцову В.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Плотнікову Д.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Різік К.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Салабаєву О.Д.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Суднику І.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тихому І.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Титаренко О.І.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шматченку Р.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шульга О.Г.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Опорному закладу загальної середньої освіти Селещинський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дяченку А.Л.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лазебник Т.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Павелко І.Г.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чусову В.А.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Пономаренко В.О. та Пономаренко Ю.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко О.С.

Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства гр. Гаврилову В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Батраку В.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Байдукову М.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачу її безоплатно у приватну власність гр. Саєнко С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Рибаку А.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Мосієнку М.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Саленку А.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства та   передачу їх безоплатно в приватну власність гр. Тімченку І.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги Комунальному некомерційному підприємству Машівському районному центру первинної медико – санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Григоренко М.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Леон І.К.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рубльовській О.М.

Про надання згоди на відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі СТ «Машівський райунівермаг».

Про поновлення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ФОП Сорокою С.Г.

Про внесення змін в рішення 15 сесії 7 скликання Машівської селищної ради від 21.03.2019 року «Про надання в користування на умовах оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС» .

Про скасування рішення одинадцятої позачергової сесії Машівської селищної ради сьомого скликання від 21.11.2018 року «Про розгляд клопотань ТОВ «Приват –Агро – Альянс» та ТОВ «ЦУКОРПРОМ» про укладення додаткової угоди про внесення змін – заміни сторони Орендаря у договорі оренди землі від 09 січня 2009 року» та припинення дії договору оренди землі від 09 січня 2009 року укладеного з ТОВ «Приват – Агро – Альянс».

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «ЦУКОРПРОМ».

Про скасування рішення дванадцятої сесії Машівської селищної ради сьомого скликання від 11.12.2018 року «Про внесення змін до договору оренди землі від 24.07.2014 року, укладеного між Машівською селищною радою та ТОВ «ПРИВАТ - АЛЬЯНС» та припинення дії договору оренди землі від 24.07.2014 р. укладеного з ТОВ «Приват – Альянс».

Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Машівка - Агро – Альянс».

Про затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця земельних торгів.

Про внесення змін в додаток № 1 рішення 15 сесії сьомого скликання від 21.03.2019 року «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах».

Про затвердження суттєвих умов проведення земельних торгів у формі аукціонів.

Про розгляд заяви гр. Єрошенко Л.М.

Про розгляд заяви гр. Каліман Я.А.

Про розгляд заяви гр. Каліман Ю.І.

Про розгляд заяви гр. Колотило Б.С.

Про розгляд заяви гр. Колотило Б.С.

Про розгляд заяви гр. Черненко Я.Г.

Про розгляд заяви гр. Черненко Л.Ф.

Про розгляд заяви гр. Матяш О.Я.

Про розгляд заяви гр. Матяш С.О.

Про розгляд заяви гр. Крихтенко Я.Я.

Про розгляд заяви гр. Дузенко В.О.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь