Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення п'ятнадцятої сесії селищної ради 8 скликання від 26 січня 2022 року

Поіменне голосування 1-50, 51-100, 101-150, 151-200, 201-250, 251-300, 301-350, 351-373

 

 

 1. Про звіт депутатів селищної ради про проведену роботу за 2021 рік.

 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 2021 рік.

 3. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Машівський Центр ПМСД» Машівської селищної ради Полтавської області на 2021 рік.

 4. Про погодження наказу головного лікаря КНП «Машівський центр ПМСД» «Про призначення тимчасово виконуючого обов’язки  головного бухгалтера»

 5. Про погодження наказу головного лікаря КНП «Машівський центр ПМСД» «Про затвердження структури та штатного розпису з 01 січня 2022 року».

 6. Про погодження структури та штатної чисельності працівників КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік.

 7. Про внесення змін до  граничної чисельності працівників Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради»

 8. Про введення посад шеф-кухарів у закладах загальної середньої освіти.

 9. Про надання дозволу КПНЗ «Машівська дитячо-юнацька спортивна школа» на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт спортивної зали в приміщенні по вулиці Ломоносова, 10 А в смт. Машівка Полтавського району Полтавської області».

 10. Про надання дозволу виконавчому комітету Машівської селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту покрівлі адміністративного приміщення по вул. Незалежності, 113, смт. Машівка Полтавського району Полтавської області».

 11. Про надання дозволу КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції покрівлі приміщення стаціонарного корпусу  по вул. Незалежності, 112-В, смт. Машівка, Полтавського району Полтавської області.

 12. Про затвердження  граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів та комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету Машівської селищної територіальної  громади.

 13. Про надання дозволу виконавчому комітету Машівської селищної ради на придбання спецтехніки.

 14. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2022 рік.

 15. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік 16535000000 (код бюджету). Додаток 1, 2, 3, 4, 5

 16. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської  селищної  ради  та  Групи Нафтогаз для реалізації проекту «Придбання багатофункціональної техніки (мотоблоку з навісним та причіпним обладнанням, подрібнювача гілок, кущорізу) для забезпечення благоустрою села Абрамівка»

 17. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської  селищної  ради  та  Групи Нафтогаз для реалізації проекту «Облаштування спортивного залу закладу загальної середньої освіти Базилівщинської гімназії»

 18. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської   селищної  ради  та  Групи Нафтогаз для реалізації проекту «Придбання багатофункціональної техніки (трактора з навісним обладнанням) для  забезпечення благоустрою  села  Кошманівка»

 19. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської  селищної  ради  та  Групи Нафтогаз  для  реалізації  проекту «Осучаснення матеріально-технічної бази шляхом придбання меблів для закладу дошкільної освіти «Калинка» в смт. Машівка»

 20. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської  селищної  ради  та  Групи Нафтогаз для реалізації проекту «Облаштування спортивного майданчика з вуличними тренажерами в селі Селещина».

 21. Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Реконструкція частини коридору під побутові приміщення для персоналу харчоблоку Селещинського ЗДО №1 «Малятко» Машівської селищної ради» по вул. Козацькій, 63 в с. Селещина Полтавського району Полтавської області».

 22. Про затвердження Статуту Машівського житлово-комунального господарства в новій редакції.

 23. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг, тарифів на платні соціальні послуги Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» на 2022 рік Додаток

 24. Про надання соціальних послуг Комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» жительці с. Базилівщина Заєць Л.С., на безоплатній основі з 01 лютого 2022 року.

 25. Про надання дозволу на списання основних засобів, які знаходяться на балансі ОЗЗСО Селещинський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області.

 26. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансі ОЗЗСО Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області.

 27. Про розгляд клопотання адміністрації КНП «Машівський центр ПМСД» щодо безоплатної передачі майна з комунальної власності Машівської селищної ради у комунальну власність Михайлівської сільської ради.

 28. Про введення в експлуатацію об’єктів мережі вуличного освітлення після реконструкції.

 29. Про введення в експлуатацію об’єкта мережі вуличного освітлення.

 30. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

 31. Про затвердження детального плану території земельної ділянки площею 1,1494 га, кадастровий номер 5323080700:00:008:0166, яка розташована за межами населених пунктів на території Машівської селищної територіальної громади  Полтавського району Полтавської області з метою реконструкції УППНГ Єлизаветівського родовища, монтажу обладнання газового компресора К-4000.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 1. Про надання  дозволу на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража АТ «Державний ощадний банк України».

 2. Про надання  дозволу   на   розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража АТ «Державний ощадний банк України».

 3. Про надання дозволу Ткаченку Олександру Сергійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142-Б Полтавського району Полтавської області.

 4. Про надання дозволу Треба Івану Сергійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142-Б Полтавського району Полтавської області.

 5. Про надання дозволу Накісько Олегу Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142-Б Полтавського району Полтавської області.

 6. Про надання дозволу Накісько Аліні Сергіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142-Б Полтавського району Полтавської області.

 7. Про надання дозволу Хілобок Світлані Леонідівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Незалежності,142-Б Полтавського району Полтавської області.

 8. Про встановлення строкового сервітуту  на частину земельної ділянки із кадастровим  номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою: смт.Машівка вул.Незалежності, 142-Б Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Перцевого В.О.

 9. Про встановлення строкового сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим  номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою: смт.Машівка вул.Незалежності, 142-Б Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Перцевої М.О.

 10. Про  продовження договору оренди землі укладеного Машівською селищною  радою з ПП «Карлівський хлібозавод».

 11. Про припинення дії договору оренди землі від 05.04.2016р.  укладеного Машівською селищною радою з ПП «Компанія «Надежда».

 12. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.

 13. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «Компанія «НАДЕЖДА».

 14. Про припинення дії договору оренди землі від 08.02.2008р.  укладеного Машівскою селищною радою з гр. Прокопенко Н.Г.

 15. Про скасування рішення сесії Машівської селищної ради.

 16. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Прокопенко Н.Г

 17. Про дострокове припинення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з гр. Тютюник А.Ф.

 18. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Литвин А.О.  

 19. Про розгляд заяви гр. Байрака Ю.Г.

 20. Про розгляд заяви гр. Жушман Ю.О.

Абрамівський  старостинський округ.

 1. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Агайбірову  М.М.

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Позняк В.М.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства  та передачу  даної земельної ділянки  у  приватну  власність гр. Гавришенко А.П.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Фіцай М.М.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Микитюк Н.М.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Лопуга  В.Ф.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Калашник В.О.

 8. Про розгляд заяви гр. Вальчишиної  О.В.

 9. Про розгляд заяви гр. Педько Н.І.

 10. Про розгляд заяви гр. Педько С.В.

 11. Про розгляд заяви гр. Ражик В.В.

 12. Про розгляд заяви гр. Рунович Я.В.

Базилівщинський  старостинський округ.

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Герасименко О.М.

 2. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства   та передачу земельної ділянки безоплатно в приватну власність  гр. Гордієнко В.І.

 3. Про внесення змін в рішення 7  позачергової сесії  восьмого скликання  від 18.05.2021 року» Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства гр. Прокопенко А.Ю.»

 4. Про  дострокове  припинення дії договору про встановлення   земельного  сервітуту  укладеного між  Головним  управлінням  Держгеокадастру  та СП «Полтавська  Газонафтова компанія»

 5. Про  укладання договору  на проведення розвідувальних робіт (дослідно- промислової розробки родовища) шляхом розміщення свердловин №№ 124,125 Машівського ГКР та під’їзної дороги   з ГПУ «Полтавагазвидобування».

 6. Про розгляд  заяви Клітного О.О.

 7. Про  розгляд  заяви Тарабанова С.С.

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Попадюк Л.А.

 2. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Животову О.В.

 3. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Саленко С.В.

 4. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Мацицькій Л.С.

 5. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Хоменко З.І.

 6. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Криклі В.О.

Сахнівщинський   старостинський округ.

 1. Про надання  дозволу   на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Приймак І.І.  

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ананенко С.С.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Здебський Ю.В. 

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Маюк Ю.М. 

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гарус Л.М.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для   городництва  гр. Бондаренко В.О.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  городництва  гр. Бондаренко С.О.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для                    городництва  гр. Бондаренко С.В.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для                   городництва  гр. Баглаю О.П.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для             городництва  гр. Сипало О.О.

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Яртим Л.Ю.

 12. Про розгляд заяви гр. Приймак В.М.

 13. Про розгляд заяви гр. Філімончук Л.М.

 14. Про розгляд заяви гр. Войтенко В.Р.

 15. Про розгляд заяви гр. Войтенко Д.О.

 16. Про розгляд заяви гр. Корнійчука  Ю.С.

 17. Про розгляд заяви гр. Ковшука  В.О.

 18. Про розгляд заяви гр. Буряка Ю.М.

 19. Про розгляд заяви гр. Зеленцової Г.М.

 20. Про розгляд заяви гр. Черненко А.В.

 21. Про розгляд заяви гр. Черненка І.О.

 22. Про розгляд заяви гр. Клименка І.В.

 23. Про розгляд заяви гр. Горячуна М.П.

 24. Про розгляд заяви гр. Горячуна  О.М.

 25. Про розгляд заяви гр. Бондаренко С.О.

 26. Про розгляд заяви гр. Осіпенко І.В.

 27. Про розгляд заяви гр. Шмакова В.М.

 28. Про розгляд заяви гр. Лавронової Ю.В.

 29. Про розгляд заяви гр. Курочкіна Р.О.

 30. Про розгляд заяви гр. Стечак Н.Б.

 31. Про розгляд заяви гр. Нікольченко Н.В.

 32. Про розгляд заяви гр. Мосійчука О.Ф.

 33. Про розгляд заяви гр. Микитюка Л.Л.

 34. Про розгляд заяви гр. Хребтової Т.А.

 35. Про розгляд заяви гр. Петрович В.Д.

 36. Про розгляд заяви гр. Микитюк Т.П.

 37. Про розгляд заяви гр. Стечак Є.Р.

 38. Про розгляд заяви гр. Стечак Т.Є.

 39. Про розгляд заяви гр. Коба С.М. в інтересах Коба І.С.

 40. Про розгляд заяви гр. Назаренко А.В.

 41. Про розгляд заяви гр. Тараненко В.В.

 42. Про розгляд заяви гр. Гелевер Р.В.

 43. Про розгляд заяви гр. Агафонової З.К.

 44. Про розгляд заяви гр. Агафонова В.В.

 45. Про розгляд заяви гр. Слинько М.С.

 46. Про розгляд заяви гр. Гелевер Н.В

 47. Про розгляд заяви гр. Смаглій М.Г.

 48. Про розгляд заяви гр. Ручиця М.С.

 49. Про розгляд заяви гр. Таран О.І.

 50. Про розгляд заяви гр. Назаренко А.М.

 51. Про розгляд заяви гр. Смаглій У.М.

 52. Про розгляд заяви гр. Судовцової О.О.

 53. Про розгляд заяви гр. Судовцова О.В.

 

Кошманівський  старостинський округ

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Зимницькій В.М.

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Харитенко Л.В.

 3. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Зіненку О.М.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зіненко Л.В.

 5. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Золотарьову С.Л.

 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Золотарьовій О.С.

 7. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Моткалюк Л.М.

 8. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Моткалюк М.Б.

 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Моткалюк О.М.

 10. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Панченко О.П.

 11. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ваць Т.І.

 12. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Шпанкіній Л.М.

 13. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Абрамову С.О.

 14. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Артюх О.О.

 15. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Вацлавів Л.М.

 16. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жогаль Л.В.

 17. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Золотарьову С.Л.

 18. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Р.Б.

 19. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Колодько Т.С.

 20. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ревенок Ю.В.

 21. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Моткалюк Т.Г.

 22. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бурим Т.Б.

 23. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Маслак Г.І.

 24. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гаркавому І.О.

 25. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пишний В.В.

 26. Про внесення змін в рішення 10 позачергової сесії восьмого скликання від 10.08.2021 року №138/10-VІІІ  « Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гукаленку В.А.»

 27. Про внесення змін в рішення 10 позачергової сесії восьмого скликання від 10.08.2021 року №145/10-VІІІ  «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Довгаль Ю.В.»

 28. Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 5323082200:00:006:0051 Машівської селищної територіальної громади  Полтавського району Полтавської області.

 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Володькіній В.В.

 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бакаєвичу М.В.

 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бережному С.Ю.

 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Беркі М.М.

 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бідній А.О.

 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Божко Ю.Г.

 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Боровку М.О.

 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Борщ О.В.

 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Волошко Л.І.

 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гарькавому М.М.

 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гирі В.Ю.

 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гукаленку М.В.

 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Дворніченку А.М.

 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Довгалю С.О.

 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Жмак Т.Я.

 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Здор Є.О.

 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Золотарьовій К.С.

 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Іваненко О.О.

 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Іваньку В.Г.

 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Канівець С.В.

 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Касич Н.М.

 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Коваленку М.Р.

 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Коваленку С.В.

 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Козиру С.Г.

 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Костенку Д.М.

 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Лисенку А.М.

 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Литвиненко Г.І.

 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Лучній О.В.

 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Мартиненко В.В.

 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Маслак К.Ю.

 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Маслаку О.В.

 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Міщенко Г.І.

 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Мотієнку О.М.

 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Мотієнку С.О.

 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Надточію Е.Е.

 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Назаренко А.С.

 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Назаренко Н.М.

 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Німчину Ю.М.

 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Панасенку В.С.

 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пархоменку Ю.А.

 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Петрову О.Ю.

 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Петрушці А.В.

 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пієнко Т.І.

 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пінчук Р.О.

 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Позовній Н.Л.

 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Самохатці Р.М.

 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Самошку Л.В.

 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Свищ С.М.

 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сизоненко М.В.

 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сизоненку Р.А.

 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сипалу В.І.

 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сімоновій А.В.

 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сові В.Д.

 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Стаднік К.Ф.

 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Стуканову М.О.

 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Суркіну М.В.

 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тарасовському І.М.

 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тонконоженку А.С.

 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тонконоженко С.Ю.

 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Федаш Г.М.

 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чернишової Н.П.

 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Яковлевій Л.І.

 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Яцишіній О.Г.

 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та  передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Диченко С.В.

 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Жмак Т.Я.

 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Іваньку В.Г.

 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Криворучку С.О.

 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Мартиненко В.В.

 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Самохатці М.В.

 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Стукановій Н.Ф.

 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Тімоніної Л.І.

 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Самохатка М.В.

 101. Про розгляд заяви гр. Коваленко Р.Р.

 102. Про розгляд заяви гр. Олексенко К.І.

 103. Про розгляд заяви гр. Малоша В.О.

 104. Про розгляд заяви гр. Ландар А.В.

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи  щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.

 2. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 3. Про надання  дозволу  на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному виробничо- упроваджувальному підприємству «НЕК».

 4. Про надання   дозволу  на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному  підприємству «Компанія «Надежда».

 5. Про надання дозволу   на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Касенкова Р.Г.

 6. Про надання   дозволу  на   розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стрельцова О.Ф.

 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Касенкова Р.Г.

 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Фелоненко С.І.

 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Комлик О.Ю.

 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Березному А.О.

 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. П´ятак Н.В.

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. П´ятак Н.В.

Новотагамлицький  старостинський округ.

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Стрельцов М.О.

 2. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Маяцький В.О.

 3. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Судник О.М.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Жупан Н.О.

 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Решітнику В.М.

 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Романову Л.В.

 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Рудченко С.О. 

 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гребович В.О. 

 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стрельцов М.О. 

 10. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лозюк С.Л.

 11. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Глушко Є.О.

 12. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Глушко Є.О.

 13. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Анісімовій Л.А.

 14. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Божко О.Ю.

 15. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойко А.О.

 16. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бутенко М.О.

 17. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Видюк В.М.

 18. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гомзяковій А.В.

 19. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Горобець І.С.

 20. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Долі О.В.

 21. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дюрдь М.Ю.

 22. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дюрдь Т.М.

 23. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жигуненко В.М.

 24. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Капшуку В.В.

 25. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Капшуку О.В.

 26. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Климчук А.В.

 27. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коцай Н.О.

 28. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кривошея О.А.

 29. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Левченку О.В.

 30. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пасхаловій О.М.

 31. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сиротюк А.О.

 32. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Собіборець К.Л.

 33. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Судник В.В.

 34. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Судник О.М.

 35. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Суднику С.В.

 36. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тонконіг П.П.

 37. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чамарі В.О.

 38. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чистяковій О.С.

 39. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шаталовій Ю.О.

 40. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шмиголь А.М.

 41. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенку О.О.

 42. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яремченко Ю.С.

 43. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойко Я.П.

 44. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бородай Н.І.

 45. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бритавченку А.В.

 46. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жупан Н.О.

 47. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Грибанському Ю.М.

 48. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гур’єву Д.Г.

 49. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Долина С.О. 

 50. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Супрун Н.М.

 51. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дуленку С.О.

 52. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дюрдь С.І.

 53. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Буравйову О.Я.

 54. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кіндратенку В.В.

 55. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Попонець С.Г.

 56. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Климчуку В.П.

 57. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальову Р.П.

 58. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ляшенко Ю.М.

 59. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Раку Д.Ю.

 60. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Решітнику В.М.

 61. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Романову Л.В.

 62. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фролову В.А.

 63. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чамарі О.М.

 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Буравйову Я.М.

 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шаповалу С.В.

 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кіндратенку О.В.

 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Левченко В.Д.

 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пустовіту В.С.

 69. Про розгляд заяви гр. Чернякова Є.В.

 70. Про розгляд заяви гр. Боровіченка С.В.

 71. Про розгляд заяви гр. Боровіченко Т.Ю.

 72. Про розгляд заяви гр. Галавура Д.С.

 73. Про розгляд заяви гр. Ганженко Н.Л.

 74. Про розгляд заяви гр. Голованової Ю.Д.

 75. Про розгляд заяви гр. Голуба В.І.

 76. Про розгляд заяви гр. Гомзякова В.Г.

 77. Про розгляд заяви гр. Гомзякової О.І.

 78. Про розгляд заяви гр. Гусака Д.Л.

 79. Про розгляд заяви гр. Кібальник О.Ю.

 80. Про розгляд заяви гр. Клименка О.І.

 81. Про розгляд заяви гр. Климчук Л.М.

 82. Про розгляд заяви гр. Корольвої О.М.

 83. Про розгляд заяви гр. Котляревської Л.Є

 84. Про розгляд заяви гр. Котляревського А.С.

 85. Про розгляд заяви гр. Кривошей С.О.

 86. Про розгляд заяви гр. Кривошеї Б.О.

 87. Про розгляд заяви гр. Куць С.О.

 88. Про розгляд заяви гр. Лазебник А.В.

 89. Про розгляд заяви гр. Лазебник Н.М.

 90. Про розгляд заяви гр. Лефана В.П.

 91. Про розгляд заяви гр. Лефан О.М.

 92. Про розгляд заяви гр. Ляшенко В.І.

 93. Про розгляд заяви гр. Ляшенка Г.В.

 94. Про розгляд заяви гр. Марченко А.М.

 95. Про розгляд заяви гр. Маяцького В.О.

 96. Про розгляд заяви гр. Муха Г.І.

 97. Про розгляд заяви гр. Новохатько Л.І.

 98. Про розгляд заяви гр. Новохатько Л.І.

 99. Про розгляд заяви гр. Огуй І.А.

 100. Про розгляд заяви гр. Пергат А.В.

 101. Про розгляд заяви гр. Пергат З.Г.

 102. Про розгляд заяви гр. Поткіна В.Ф.

 103. Про розгляд заяви гр. Протасевич Т.Г.

 104. Про розгляд заяви гр. Рогової О.А.

 105. Про розгляд заяви гр. Свириденка Л.О.

 106. Про розгляд заяви гр. Свириденка О.В.

 107. Про розгляд заяви гр. Семиразум І.Ю.

 108. Про розгляд заяви гр. Стеценка В.В.

 109. Про розгляд заяви гр. Судник А.А.

 110. Про розгляд заяви гр. Судника А.Г.

 111. Про розгляд заяви гр. Судника І.А.

 112. Про розгляд заяви гр. Терещука В.І.

 113. Про розгляд заяви гр. Чамари О.Л.

 114. Про розгляд заяви гр. Чуги В.М.

 115. Про розгляд заяви гр. Шаповал Л.О.

 116. Про розгляд заяви гр. Шаповала П.М.

 117. Про розгляд заяви гр. Шаповал Ю.П.

 118. Про розгляд заяви гр. Шерстюка С.О.

 119. Про розгляд заяви гр. Шмиголя В.М.

 120. Про розгляд заяви гр. Шмиголь О.Ю.

 121. Про розгляд заяви гр. Шумик Є.П.

 122. Про розгляд заяви гр. Шумика М.О.

 123. Про розгляд заяви гр. Чамари О.Л.

 124. Про розгляд заяви гр. Чамари О.Ю.

 125. Про розгляд заяви гр. Чамари С.М.

 126. Про розгляд заяви гр. Чамари Я.В.

 127. Про розгляд заяви гр. Чендер Ю.К.

 128. Про розгляд заяви гр. Гирі О.Д.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь