Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення чотирнадцятої сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про бюджет Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік" Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6. Пояснювальна записка

поіменне голосування 1-50, 51-87, 88-95

 1. Про роботу  Машівського селищного голови і виконавчих органів за 2021 рік (Додаток)

 2. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4.

 3. Про затвердження Плану роботи Машівської селищної ради на 2022 рік.

 4. Про надання дозволу на продовження  роботи дошкільного підрозділу ЗЗСО Кошманівського ліцею до кінця 2021-2022 навчального року

 5. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Машівської селищної ради» на 2022 рік.

 6. Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на 2022-2025 роки 

 7. Про затвердження Програми підтримки та розвитку спортивного туризму на 2022 рік.

 8. Про затвердження Програми «Розвиток фізкультури і спорту» на 2022 рік.

 9. Про затвердження Програми «Відзначення державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів» на 2022 рік.

 10. Про затвердження Програми «Землеустрій» на 2022 рік.

 11. Про затвердження Програми «Дороги» на 2022 рік.

 12. Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2022 рік.

 13. Про затвердження Програми «Питна вода та питне водопостачання» на 2022 рік.

 14. Про затвердження Програми «Місцеве самоврядування» на 2022 рік.

 15. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка Машівського житлово-комунального господарства» на 2022 рік.

 16. Про затвердження Програми «Компенсація (відшкодування) обґрунтованих витрат Машівському житлово-комунальному господарству за надання послуги з вивезення побутових відходів від населення Машівської селищної територіальної громади» Машівської селищної ради на 2022 рік та Методики розрахунку компенсації за надання послуг.

 17. Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради  Полтавської області на 2022 рік

 18. Про затвердження Програми «Соціальний захист населення» на 2022 рік.

 19. Про затвердження Програми «Поховання  безрідних та невідомих громадян» на 2022 рік

 20. Про затвердження Програми «Безкоштовне транспортне перевезення жителів Машівської громади» на 2022 рік.

 21. Про затвердження Програми «Забезпечення та використання в амбулаторних та побутових умовах технічними та іншими засобами медичного призначення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю» на 2022 рік

 22. Про затвердження Комплексної програми розвитку комунального некомерційного  підприємства Машівського центру первинної медико-санітарної допомоги  Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік

 23. Про затвердження «Програми  з інфекційного Контролю в Комунальному некомерційному  Підприємству «Машівський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Машівської  селищної ради Полтавської області  на 2022 рік.

 24. Про затвердження Комплексної програми підтримки комунального некомерційного підприємства  «Машівська  лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік

 25. Про затвердження Програми «Цивільний захист населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Машівської селищної територіальної громади» на 2022 рік.

 26. Про затвердження Програми профілактика рецидивної злочинності та правопорушень на території Машівської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

 27. Про затвердження Програми фітосанітарних заходів щодо боротьби з амброзією полинолистою та ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області на період 2022-2025 роки.

 28. Про затвердження Програми зайнятості населення Машівської селищної ради на 2022 рік.

 29. Про внесення змін до Плану соціального-економічного розвитку Машівської селищної ради на 2021-2023 роки.

 30. Про затвердження структури  та загальної чисельності виконавчих органів Машівської селищної ради на 2022 рік.

 31. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників підрозділів відділу культури та мистецтв Машівської селищної ради на 2022 рік.

 32. Про затвердження структури та загальної чисельності підрозділів відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради на 2022 рік.

 33. Про затвердження штатного розпису, структури та загальної чисельності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради  Полтавської області на 2022 рік.

 34. Про затвердження структури та граничної чисельності Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» з 01 січня 2022 року. Додаток 1, 2.

 35. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Центру соціальних служб Машівської селищної ради на 2022 рік.

 36. Про затвердження структури та загальної  чисельності працівників Комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради на 2022 рік.

 37. Про погодження структури та штатного розпису Машівського ЖКГ на 2022 рік.

 38. Про розгляд звернення начальника Машівського ЖКГ Кулака Л.С.

 39. Про бюджет Машівської  селищної територіальної  громади на 2022 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6

 40. Про надання соціальних послуг Комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» з 01 січня 2022 року.

 41. Про організацію громадських робіт у 2022 році.

 42. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для засуджених до покарання  у виді громадських робіт та  перелік  об’єктів на яких засуджені повинні виконувати ці роботи.

 43. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у виді громадських робіт та  перелік  об’єктів на яких  порушники повинні виконувати ці роботи.

 44. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників (аліментники) на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та перелік об’єктів  на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

 45. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних активів, що передані в оперативне управління КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області

 46. Про затвердження розпорядження селищного  голови.

 47. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна – частини нежитлових приміщень за адресою вул. Ломоносова,10-А смт. Машівка.

 48. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна – будинку садибного типу за адресою вул. Героїв Майдану, 2 смт. Машівка.

 49. Про надання згоди на прийняття об’єктів державної власності (транспортних засобів) у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади.

Земельні питання

Машівська селищна рада

 1. Про погодження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється  право сервітуту для будівництва та  обслуговування  будівель торгівлі гр. Перцевій М.О.

 2. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється  право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Перцевого В.О.

 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кравець Г.І. ,Кравець О.М.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Потоцькому О.В.

Базилівщинський  старостинський округ.

 1. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення   особистого  селянського господарства та передачу  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Дузенко В.О.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства та передачу   земельної  ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Дузенко Л.Г.

 3. Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  та передачу земельної ділянки  безоплатно  приватну  власність Лебідько А.Г.

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Гонтовій М.В.

 2. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Асауленко Ю.О.

 3. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Ковальовій У.С.

 4. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Козирод О.М.

 5. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Маляренко В.Г.

 6. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Титаренко А.М.

 7. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Титаренко Н.Є.

 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу  безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Маляренко В.Г.

Сахнівщинський   старостинський округ

 1. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.  Крайник С.П.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.  Товстюк Л.І.  

 3. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Кароцюпі О.Г.

 4. Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.  Бондаренко В.О.

 5. Про  затвердження    проекту землеустрою щодо    відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Крайник С.П.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Товстюк Л.І.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Мужевський В.В.

Кошманівський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Буряк Г.А.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бакаєвичу В.І.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бакаєвич Л.Д.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гайдар В.М

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Коваленку О.С.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Коваленко Т.І.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Коваленко Т.П.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Костенку П.В.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пʼятак Н.А

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шарапи Ю.В

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Лозінський С.В

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Жогаль С.В

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кравцю В.В

 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Михайліченку М.А

 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пиляй Т.О

 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Рошку І.М

 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Коваленку С.М

 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Мигалю. Р.В.

Новотагамлицький  старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки                      безоплатно в приватну власність гр. Шмиголь В.В.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки                     безоплатно в приватну власність гр. Чамарі І.В.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки                  безоплатно в приватну власність гр. Кухарській Ю.Л.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки                 безоплатно в приватну власність гр. Шерстюк Н.О.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки              безоплатно в приватну власність гр. Бутигіну Ю.А.

 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бритавченку В.А.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь