Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тринадцятої сесії селищної ради 8 скликання від 03 грудня 2021 року

Поіменне голосування 1-50, 51-100, 101-150, 151-200, 201-251

 1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Машівської селищної ради на 2022 рік.

 2. Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

 3. Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) Машівським житлово-комунальним господарством на 2022 рік.

 4. Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) КП «Кошманівським житлово-комунальним підприємством Машівської селищної ради» на 2022 рік.

 5. Про внесення змін до структури та чисельності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради Полтавської області.

 6. Про надання дозволу на списання  інших необоротних матеріальних активів, що передані в оперативне управління Центру соціальних служб.

 7. Про затвердження вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради на 2022 рік.

 8. Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт електричних мереж напругою 0,22-0,38 кВ для електропостачання Машівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Калинка» Машівської селищної ради Полтавської області».

 9. Про затвердження Програми «Підтримка діяльності редакції газети «Промінь».

 10. Про затвердження Програми підтримки Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області на 2021 рік.

 11. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік.

 12. Про внесення змін до бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5.

 13. Про закріплення майна комунальної власності Машівської селищної ради на праві господарського відання за комунальним підприємством Машівське житлово-комунальне господарство.

 14. Про закріплення права оперативного управління комунальним майном.

 15. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна – нежитлових приміщень за адресою вул. Незалежності 111 смт. Машівка.

 16. Про затвердження Статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  селищної ради Полтавської області  в новій редакції.

 17. Про затвердження Статуту КП «Кошманівське житлово-комунальне  господарство Машівської селищної ради» в новій редакції.

 18. Про внесення змін до назви Комунальної  установи «Центр соціальних служб Машівської  селищної ради»  та її установчих документів.

 19. Про внесення змін до контракту, укладеного з головним лікарем КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Явтушенко С.П.

 20. Про внесення змін до контракту, укладеного з директором КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області Краєвським Г.М.

 21. Про схвалення проекту договору про співробітництво.

 22. Про безоплатну передачу комунального майна.

 23. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 24. Про надання дозволу для розміщення тимчасової споруди ФОП Степаненко Є.Є. по вул.Незалежності (поруч з будинком 142), в смт Машівка Машівської селищної ради Полтавської області.

 25. Про затвердження детального плану території земельної ділянки  площею 3,0000 га кадастровий номер 5323086600:00:004:0502, яка розташована за межами населених пунктів на території Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області

Земельні питання

Машівська селищна рада

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Видюк М.О.

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Господинюк С.В.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Куліковій В.В.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну  власність гр. Пиляю А.І.

 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Артемчук С.Г.

 6. Про надання  дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.  Артемчук С.Г.

 7. Про продовження договору оренди землі укладеного Машівською селищною  радою з ФОП Жолонко К.П.

 8. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Коренчук В.В.

Абрамівський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для   ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Миргородському  В.М.

 2. Про надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для  городництва  гр. Гречка С.М.

 3. Про надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою щодо  відведення   земельної  ділянки  для  городництва  гр. Гречка  А.О.

Базилівщинський старостинський округ

 1. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Петрової Т.Г.

 2. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.  Петрової Т.Г. 

 3. Про затвердження проекту із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення  КТП-10/0, 4 кВ   АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 4. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення 20 опор ПЛЗ-10 кВ АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 5. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га.

 6. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0006 га

 7. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 8. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 9. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0006 га

 10. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 11. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 12. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 13. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 14. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 15. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 16. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 17. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 18. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 19. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 20. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 21. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 22. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0003 га

 23. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,00011 га

 24. Про передачу в оренду земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» площею 0,0006 га

Дмитрівський  старостинський округ

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки на якій розташована артезіанська свердловина(№13), для централізованого водопостачання в с. Дмитрівка.

 2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки на якій розташована артезіанська свердловина (№14), для централізованого водопостачання в с. Дмитрівка.

 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення   земельної ділянки на якій розташована артезіанська свердловина (№15), для централізованого водопостачання в с. Калинівка.

 4. Про припинення права  користування земельною ділянкою гр. Животовій В.К.

 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо   відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Животову О.В.

 6. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд   гр. Лазько О.О.

 7. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Обладанюку К.Ю.

 8. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної  ділянки безоплатно у приватну власність гр. Асауленко В.Ю.

 9. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр. Козка В.Л.

 10. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної  ділянки безоплатно у приватну власність гр. Титаренко В.А.

Сахнівщинський   старостинський округ

 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр.  Сазикіна Є.М.

 2.  Про розгляд заяви гр. Величка В.В.

Селещинський  старостинський округ

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Фелоненко С.І.

 2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Фелоненко С.М.

 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Фелоненко С.І.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва індивідуальних гаражів та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Москаленко В.В.

 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пасько В.О., Кошман О.О.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для   ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної  ділянки  безоплатно в приватну власність  гр. Бреус В.М.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної  ділянки   безоплатно в приватну власність  гр. Лагура С.І.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної  ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Бурлаков А.О.

 9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та  іншої промисловості.

 10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці  земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та  іншої промисловості.

 11. Про внесення змін в рішення 11 позачергової сесії восьмого скликання від 21.09.2021 року № 89/11-VІІІ  « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ПП «Компанія «Надежда» та передачі її в оренду».

 12. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року № 81/12-VІІІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ПП «Компанія «Надежда» зі зміною цільового призначення та передачу  її в оренду».

Кошманівський  старостинський округ

 1. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 03.11.2021 року №153/12-VIII «Про надання дозволу  на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Коваленку М.Р».

 2. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 03.11.2021 року №154/12-VIII «Про надання дозволу  на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Ростовському В.Г»

 3. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 03.11.2021 року №152/12-VIII «Про надання  дозволу  на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Ростовському Д.О.»

 4. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 10.08.2021 року №370/10-VIII «Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Бережній Т.П.»

 5. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 10.08.2021 року №130/10-VIII «Про передачу безоплатно в приватну власність земельну ділянку   Устенко Н.С.».

 6. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Кошманівка Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.

 7. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Миронівка  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.   

 8. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Богданівка  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.

 9. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Диченко О.Ю.

 10. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Шарапа Ю.В

 11.  Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Клименка В.В.

 12. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клименко С.В.

 13.  Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Костенко М.О.

 14. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Костенко Р.С.

 15. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Мигулі М.А.

 16. Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Мигулі Г.М.

 17. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Півень Л.О.

 18. Про надання дозволу  на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Півень В.В.

 19.  Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Токар О.Г.

 20.  Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Шпанкіній Л.М.

 21.  Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Шпанкіна С.В.

 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Шпанкіну Д.С.

 23.  Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Петренку О.В.

 24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Петренко Л.П.

 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Карацюпі П.Г.

 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дона Ю.В.

 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Карацюпі П.Г.

 28. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Півень Л.О.

 29. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Шпанкін Л.М.

 30. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Андренку Д.Є.

 31. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Борщ О. В.

 32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Устенко Н.С.

 33. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бережній Т.П.

 34. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Карацюпі О.П.

 35. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Карацюпі А.П.

 36. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Коваленко М.Р.

 37. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гукаленку М.В.

 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гайдару А.І.

 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відведення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.Грінько Л.Г.

 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Смазі Р.П.

 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Смазі С.Г.

 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Щербині М.П.

 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Андрієнко Р.А.

 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бережному Ю.І.

 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Борщ Л.Р.

 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бурлаці І.К.

 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бурмус Н.О.

 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Веприцька В.В.

 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гайдар Н.І.

 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Дашку С.В.

 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Демиденко О.О.

 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Довгаль М.В.

 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Домніч Г.В.

 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Донченку В.В.

 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Донченко О.В.

 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Канівцю О.Б.

 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Коваленку Р.А.

 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Криворучко Л.В.

 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Курилко Л.О.

 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Курилко С.В.

 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Лебідь А.С.

 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Панасенку С.О.

 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Пиляй О.В.

 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Підгайко В.І.

 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сичовій С.В.

 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Смазі Д.С.

 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Стаднік Н.В.

 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Терешову А.В.

 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Терешову Л.Г.

 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Хворост Т.В.

 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шевченко Л.А.

 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шпанкіну С.В.

 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Щербині М.П.

 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гетьману Є.В.

 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гупалу Ю.О.

 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кальченко Д.С.

 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Касич С.В.

 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кіш С.Ю.

 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Клименку В.В.

 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Німчин О.В

 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Павленко Ю.О.

 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сипало М.В.

 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сухоносу О.В.

 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Агієвич В.С.

 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Зіненко М.О.

 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Соляник Я. В.

 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Степаненко Є.Є.

 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність  гр. Степаненко А.Є.

 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сидоренко О.І.

 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Моргуль О. В.

 91. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №171/12-VІІІ «Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Беркі М.М.»

 92. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №159/12-VІІІ  «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гирі В.Ю.»

 93. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №162/12-VІІІ «Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Золотарьовій К.С.»

 94. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №163/12-VІІІ «Про надання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Козиру С.Г.»

 95. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №160/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Костенку Д.М.»

 96. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №167/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Литвиненко Г.І.»

 97. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №166/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лучній О.В.»

 98. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №170/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Маслаку К.Ю.»

 99. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №169/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Маслаку О.В.»

 100. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №164/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Міщенко Г.І.»

 101. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №161/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Надточію Е.Е.»

 102. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №165/12-VІІІ  « Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Назаренко А.С.»

 103. Про внесення змін в рішення 10 позачергової сесії восьмого скликання від 10.08.2021 року №162/10-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Назаренко Н.М.»

 104. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №156/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Панасенку В.С.»

 105. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №168/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петрову Ю.Ю.»

 106. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №155/12-VІІІ  « Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Петрушці А.В.»

 107. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №157/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стаднік К.Ф.»

 108. Про внесення змін в рішення 12 позачергової сесії восьмого скликання від 03.11.2021 року №158/12-VІІІ  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Суркіну М.В.»

 109.  Про розгляд заяви гр. Важничого Л.А.

 110.  Про розгляд заяви гр. Неізвідського А.В.

 111.  Про розгляд заяви гр. Павленко Д.Л.

 112.  Про розгляд заяви гр. Павленка В.П.

 113.  Про розгляд заяви гр. Павленко В.М.

 114.  Про розгляд заяви гр. Павленка В.П.

 115.  Про розгляд заяви гр. Халімової З.П.

 116.  Про розгляд заяви гр. Ховріч О.М.

Новотагамлицький  старостинський округ.

 1. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Новий Тагамлик Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.

 2. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Вільне Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.   

 3. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Огуївка  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.

 4. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Козельщина  Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області. 

 5. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки комунальної власності с.Н.Тагамлик.  

 6. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки комунальної власності с.Козельщина. 

 7. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної  ділянки комунальної власності с.Огуївка.

 8. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку   для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кривошеї О.Г.

 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Ганженку В.М.

 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Гусаренку Л.П.

 11. Про  поділ земельної ділянки комунальної власності.

 12. Про  поділ земельної ділянки комунальної власності.

 13. Про  поділ земельної ділянки комунальної власності.

 14. Про  поділ земельної ділянки комунальної власності.

 15. Про  поділ земельної ділянки комунальної власності.

 16. Про  поділ земельної ділянки комунальної власності.

 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бойку В.О.

 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Суднику Г.Р.

 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Стеценку О.В.

 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Протасевичу Ю.В.

 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Глушко А.О.

 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Канатенко Г.С.

 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кетрушці П.П.

 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кетрушці А.П.

 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кетрушці М.К.

 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Прокопенку С.О.

 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Прокопенко Н.В.

 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Костянцю М.В.

 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Матвієнку О.Г.

 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Руденку В.М.

 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ткаченко Т.С.

 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Видюк А.В.

 33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бойку О.В.

 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Щербаню А.С.

 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Буханченку П.І.

 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Асаулову М.В.

 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Воловоду В.В.

 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Клименку О.О.

 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Галат Л.С.

 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Якіній О.О.

 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Зорі В.М.

 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Зорі О.В.

 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Павленку О.В.

 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Максименко С.В.

 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Максименку В.А.

 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бондаренку О.В.

 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чернишу В.В.

 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної   ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Костенку Е.М.

 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Глушко Н.Ю.

 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шульзі В.М.

 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кухтію Л.О.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь