Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення дванадцятої сесії селищної ради 8 скликання від 03 листопада 2021 року

Поіменне голосування 1-50, 51-100, 101-150, 151-200, 201-250, 251-300, 301-354.

 

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

 2. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунального підприєсмтва «Кошманівське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради» на 2021 рік

 3. Про затвердження Програми Національно-патріотичного виховання дітей та молоді Машівської селищної ради на 2021-2025 роки

 4. Про затвердження Програми «Екологічна» Машівської селищної ради на 2022 рік.

 5. Про затвердження кошторисної документації по робочому проекту: Нестандартне приєднання до ГРС об’єкта: «Газопостачання нежитлової будівлі – адмінбудівлі за адресою: вул. Центральна, 13 с. Кошманівка, Полтавський район, Полтавська область».

 6. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік. 

 7. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток № 1, 2, 3, 4, 5

 8. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня»Машівської селищної ради Полтавської області на 2022 рік.

 9. Про розгляд клопотання КНП «Машівський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області щодо  оптимізації мережі лікувальних закладів шляхом реорганізації Миронівського ФАПу.

 10. Про перерахування залишку коштів спеціального фонду на загальний фонд, що втратив своє цільове призначення.

 11. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів Центру соціальних служб Машівської селищної ради.

 12. Про надання дозволу на списання інших необоротних матеріальних активів, що передані в оперативне управління Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради.

 13. Про затвердження переліку закладів культури, що включені до базової мережі закладів культури

 14. Про затвердження структури закладів та установ освіти Машівської селищної ради. Додаток № 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 2.

 15. Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради у новій редакції

 16. Про затвердження  статуту опорного закладу загальної середньої освіти Селещинського ліцею Машівської селищної ради Полтавської області у новій редакції.

 17. Про затвердження  статуту опорного закладу загальної середньої освіти Машівського ліцею Машівської селищної ради Полтавської області у новій редакції.

 18. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 02.03.2021 року №46/5-VIII «Про реорганізацію комунального підприємства“Базилівщинське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради».

 19. Про припинення комунального підприємства“Базилівщинське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради» шляхом його ліквідації.

 20. Про погодження відділу культури та мистецтв Машівської селищної ради наміру передачі майна в оренду, умов оренди та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку першого типу.

 21. Про оголошення аукціонів на продовження договорів оренди нежитлових приміщень розташованих в будівлі Будинку культури.

 22. Про оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення розташованого в будинку поліклінічного відділення Машівської лікарні № 2/13  від 01.01.2013р.

 23. Про оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення розташованого в будинку поліклінічного відділення Машівської лікарні № 2/3  від 01.01.2013р.

 24. Про намір передачі майна в оренду, включення об’єкта нерухомого майна  до Переліку другого типу та затвердження умов оренди (редакція Промінь).

 25. Про закріплення права оперативного управління комунальним майном за відділом освіти, молоді і спорту Машівської селищної ради.

 26. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади об’єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства.

 27. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Машівська селищна рада

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Марченко Є.К.

 2. Про надання  дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Кравцю В.М.

 3. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Каблучко А.М.

Абрамівський  старостинський округ.

 1. Про припинення  права  користування  земельною  ділянкою  гр. Гавришенко  А.П.  31.1Про надання   дозволу  на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гавришенко А.П.

 2. Про надання  дозволу  на   розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення  городництва  гр. Туцькій  Л. М.

 3. Про  поділ земельної ділянки комунальної власності.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Семченко В.В.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Гром Л.А.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки    безоплатно в приватну власність гр. Петрику О.Р.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки   безоплатно в приватну власність гр. Микитюк Н.П.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки   безоплатно в приватну власність гр. Козловець Н.Ф.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Щербак А.В.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Кабаку І.А.

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Ражик М.І.

 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Шабанову О.О.

 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Дворовенко О.Р.

 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Омельницькій  А.В.

 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Рабець С.І.

 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для городництва  гр. Гречки  С.М.

 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для городництва  та передачу даної  земельної ділянки  в оренду гр. Гром  О.І.

 18. Про розгляд  заяви гр. Верети В.М.

Базилівщинський  старостинський округ.

 1. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Буряк З.А.

 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Борисенко Г.П.

 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гарбуз І. А.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Дузенко  М.В.

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про припинення права  користування земельною ділянкою гр. Школяр Г.В.

 2. Про припинення права  користування земельною ділянкою гр. Маляренко В.Г.

 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою , щодо     відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Погрібній О.В.

 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Танцюрі О.В.

 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фесун О.А.

 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Маляренко О.В .

 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Попадюк Л.А.

 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр. Обладанюк Ю.К.

 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд гр.. Школяр М.М.

Сахнівщинський   старостинський округ.

 1. Про припинення права  користування земельною ділянкою  гр. Кольвах С.К.

 2. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Забегаліна Н.Ф.

 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр.  Курда Я.В.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр.  Куян А.М.

 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр.  Кольвах В.В.

 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр. Петрович Т. П.

 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр. Плющаєва Н.В.

 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо    відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр.  Хоменко Н.С.

 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо    відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Курда Я.В.

 10. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Хоменко Н.С.

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної    ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Бондаренко В.В.

 12. Про розгляд заяви гр. Моторної Л. Т.

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради з державної власності земельних ділянок.

 2. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».

 3. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна»

 4. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».

 5. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».

 6. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».

 7. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу в оренду земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».

 8. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «Компанія «Надежда» зі зміною цільового призначення та передачу її  в оренду.

 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Подріз В.П.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шепетя А.А.

 11. Про передачу  земельної ділянки комунальної власності для ведення фермерського господарства  безоплатно в приватну власність гр. Шепетя Д.А.

 12. Про внесення змін в рішення 8  сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року №67/8-VІІІ «Про  надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. П’ятак Н.В.»

Кошманівський  старостинський округ.

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кармазіної Т.Г.

 2. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Матюшка О.В.

 3. Про скасування рішення Машівської селищної ради від 10.08.2021 року №312/10-VIII «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Павлюченку Д. П.»

 4. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Кулик П.В.

 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кулик Л.М.

 6. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Федаш Г.М.

 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Яковлева Л.І.

 8. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Борщ Н.І.

 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гаркава В.О.

 10. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Машини В.І.

 11. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Машини О.В.

 12. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Косенкова Н.І.

 13. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Ляшенко Ю.Д.

 14. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Мотієнко О.П.

 15. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.Мотієнко С.

 16. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Самошко В.Е.

 17. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.Самошко Л.В.

 18. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Тонконоженко С.М.

 19. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Тонконоженко В.К

 20. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Тонконоженко А.С.

 21. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Пика В.В.

 22. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Пика О.В.

 23. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Тонконоженка С.М.

 24. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Тонконоженко С.Ю.

 25. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Божко Л.М.

 26. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.Довгаль С.О.

 27. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Сімонова Ю.В.

 28. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Сімоновій А.В.

 29. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Цись В.В.

 30. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.Цисю М.В.

 31. Про надання дозволу на   виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки для індивідуального садівництва гр.Володькіній В.В.

 32. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бондар Л.Я.

 33. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бондару О.В.

 34. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тущенкові А.І.

 35. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бондар Л.Я.

 36. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дудки П.М.

 37. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Канівець С.В.

 38. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Сизоненко М.В.

 39. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Тущенка А.І.

 40. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гарькавої А.С.

 41. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Яцишіна О.М.

 42. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мотієнка О.М.

 43. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства,  гр. Цепковському Д. В.

 44. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства,  гр. Пеняку Л. В.

 45. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства,  гр. Колісник О.В.

 46. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  гр. Бойко В. М.

 47. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Хворост Р.В.

 48. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Сокирки Г.К.

 49. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Самошко О.В.

 50. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Дворніченко О.М.

 51. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Дворніченка А.М.

 52. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Волошко Л.І.

 53. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Іваненко О.О.

 54. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жмак Т.Я.

 55. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Жогаль З.М.

 56. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Федаш Г.М.

 57. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Печериці Н.Ю.

 58. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Петровій А.М.

 59. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Лисенку А.М.

 60. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Остах О.В.

 61. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Чернишова Н.П.

 62. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Мартиненко В.В.

 63. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Бондаренко С.А.

 64. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клименко О.В.

 65. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Грибіняк Л.М.

 66. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Грибіняку Г.В.

 67. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Ростовському Д.

 68. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку М. Р.

 69. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Ростовському В.Г.

 70. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Петрушці А.В.

 71. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Панасенку В.С.

 72. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Стаднік К.Ф.

 73. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Суркіну М.В.

 74. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гирі В.Ю.

 75. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Костенку Д.М.

 76. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Надточію Е.Е.

 77. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Золотарьовій К.С.

 78. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Козиру С.Г.

 79. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Міщенко Г.І.

 80. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Назаренко А.С.

 81. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Лучній О.В.

 82. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Литвиненко Г.І.

 83. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   гр. Петрову Ю.Ю.

 84. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Маслаку О.В.

 85. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Маслак К.Ю.

 86. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Беркі М.

 87. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Затурян Н.М.,Колісник Н.В., Лубенська І.В.

 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Луніній Н.В.

 89. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відведення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  гр. Мотієнка Г.В.

 90. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Сергієнко Л. К.

 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Диченко О. Ю.

 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Дорош Л. М.

 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Засенко М. О.

 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Осетровій Л. В.

 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гайдару Є. П.

 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Диченко В.С.

 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гайдар І. В.

 98. Про затвердження актів обстеження земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що підлягають розконцервації та приведенню до попереднього стану деградованих і малопродуктивних рільних земель на території Кошманівського старостинського округу Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області.

 99. Про розконцервацію та приведення до попереднього стану деградованих і малопродуктивних рільних земель сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Кошманівського старостинського округу Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області.

 100. Про поділ земельної ділянки комунальної власності.

 101. Про поділ земельної ділянки комунальної власності.

 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кревсун М.О.

 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Тюлюкіну В.В.

 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кармазіній Н.Д.

 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Головашич К.В.

 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Андренко Т.В.

 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сизоненка Б.А.

 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Солдатенкові Ю.М.

 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Диченку А.В.

 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Семку О.С.

 111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Позовному В.Ю.

 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Корзіну О.В.

 113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кармазіній Т.Г.

 114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гайдару А.І.

 115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Марковець Є.О.

 116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Діріну О.О.

 117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Полішко А.І.

 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Божку О.О.

 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Борщ С.І.

 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної   земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Векленко В.І.

 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Вертелецькій О.В.

 122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Вінар С. І.

 123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної   земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Гайдар Д.Ю.

 124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Гарькавому О. А.

 125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної   земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Колодяжному В.С.

 126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Манченко Т. А.

 127. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної    земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Орел М.В.

 128. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної   земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Орел С.В.

 129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Приходьку О.М.

 130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Пугач В.О.

 131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної   земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Рехтета О.В.

 132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Савчук В.І.

 133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Семенковій А.О.

 134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Тертицькому В.В.

 135. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Чайка О. О.

 136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Брижань Л. В.

 137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Брунько В. В.

 138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Бульбах І.Ф.

 139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Бурмус Ю.М.

 140. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Даниленко М.С.

 141. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Диченко А. С.

 142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Кичатій М. В.

 143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Криворучко О.С.

 144. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Лебєдєвій Л. М.

 145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Лисай К.П.

 146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Ляшко Л. В.

 147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Максименко І.І.

 148. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Максімовій Т.С.

 149. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Машині Я.О.

 150. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Навроцькій Я.І.

 151. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Сахарцевій І. В.

 152. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Федоряк В.С.

 153. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Шевченко Т.О.

 154. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Шкуренко В.В.

 155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Ясененко В.С.

 156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної   земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Яценко М. С.

 157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Беркі А.М.

 158. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Богомаз А. В.

 159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Богомаз І.В.

 160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Боровко Г.М.

 161. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Борщ А.І.

 162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Гайдар В.В.

 163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Гарькавій Ю. В.

 164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Грибіняк В.С.

 165. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Грибіняк О. В.

 166. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Гулько Н. В.

 167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Жогаль С. А.

 168. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Жолонка М.І.

 169. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Зібарову В.М.

 170. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Іващенко Н.М.

 171. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Корнієнко А.Г.

 172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Кулику С.В.

 173. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Лебідь М.С.

 174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Литвиненко Л.В.

 175. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Миколенко О.В.

 176. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Миколенко С.В.

 177. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Подрез Р.З.

 178. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Применко Т.О.

 179. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Просяник А. Ю.

 180. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної   земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Рудяк В.С.

 181. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Рудяк Л.А.

 182. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Рудяк Ю.В.

 183. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Савчук А. В.

 184. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Савчук М.В.

 185. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Спалату Л. М.

 186. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Спалату С.М.

 187. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Черниш А. А.

 188. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної  земельної ділянки безоплатно в приватну власністьгр. Шевченко М.М.

 189. Про передачу в оренду земельної ділянки   ПП «Приватна агрофірма «Урожай»

 190. Про розгляд заяви Агієвіч Т.Л.

 191. Про розгляд заяви Кулик В.В

 192. Про розгляд заяви Дикого В.Ю.

 193. Про розгляд заяви  Лебідь О.С

 194. Про розгляд заяви  Дикої А.В.

 195. Про розгляд заяви  Капітан С.О.

 196. Про розгляд заяви  Пивовар В.В.

 197. Про розгляд заяви гр. Бондар О.В.

 198. Про розгляд заяви гр. Мисик В.М.

 199. Про розгляд заяви гр. Мисик М.М.

 200. Про розгляд заяви гр. Бульбах Т.А.

 201. Про розгляд заяви гр. Рошко Г.В.

 202. Про розгляд заяви гр. Осіпенко Г.П.

 203. Про розгляд заяви гр. Ульянов С.С.

 204. Про розгляд заяви гр. Акентьєв О.В.

 205. Про розгляд заяви гр. Мотієнко О.В.

 206. Про розгляд заяви гр. Ландар А.В.

 207. Про розгляд заяви гр. Павлюченка Д.П.

 208. Про розгляд заяви гр. Павлюченко Я.С.

 209. Про розгляд заяви  гр. Лучкевича С.О.

 210. Про розгляд заяви  гр. Бережного В.М.

 211. Про розгляд заяви гр. Скадченко Н.О.

 212. Про розгляд заяви гр. Коваленко В.Ю.

 213. Про розгляд заяви гр. Бережної В.Д.

 214. Про розгляд заяви гр. Кириленко О.О.

 215. Про розгляд заяви гр. Шаповал Н.О.

 216. Про розгляд заяви гр. Коваленко Н.М.

 217. Про розгляд заяви гр. Акентьєвої А.М.

 218. Про розгляд заяви гр. Паливоди І.О.

 219. Про розгляд заяви гр. Паливоди К.О.

 220. Про розгляд заяви гр. Коваль М.І.

 221. Про розгляд заяви гр. Зібарова О.В.

 222. Про розгляд заяви гр. Каланчі Д.В.

 223. Про розгляд заяви гр. Кривошеї М.О.

 224. Про розгляд заяви гр. Канівець І.О.

 225. Про розгляд заяви гр. Морозюк С.І.

 226. Про розгляд заяви гр. Репʼяха В.Л.

 227. Про розгляд заяви гр. Бондаренко А.А.

 228. Про розгляд заяви гр. Шаха В.Г.

 229. Про розгляд заяви гр. Нечипоренко З.М.

 230. Про розгляд заяви гр. Грінько А.В.

 231. Про розгляд заяви гр. Карацюпи А.П.

 232. Про розгляд заяви гр. Жогаля В. М.

 233. Про розгляд заяви гр. Войка В.М.

 234. Про розгляд заяви гр. Миронова Д.О.

 235. Про розгляд заяви гр. Неценко Н.Р.

 236. Про розгляд заяви гр. Гилюн Н.В.

 237. Про розгляд заяви гр. Гилюн Н.М.

 238. Про розгляд заяви гр. Колодька О.С.

 239. Про розгляд заяви гр. Колодька Р.С.

 240. Про розгляд заяви гр. Печериці О.Ю.

 241. Про розгляд заяви гр. Юрченко Ю.Ю.

 242. Про розгляд заяви гр. Гилюна А.О.

 243. Про розгляд заяви гр. Когута С.В.

 244. Про розгляд заяви гр. Сімонова І.Ю.

 245. Про розгляд заяви гр. Акеньєва Є.В.

 246. Про розгляд заяви гр. Осєтрова О.Ю.

 247. Про розгляд заяви гр. Осєтрова С.В.

 248. Про розгляд заяви гр. Веремійчик Л.І.

 249. Про розгляд заяви гр.Міщенко Ю.В.

 250. Про розгляд заяви гр. Гаркавого І.О.

 251. Про розгляд заяви гр. Мужевської А.В.

 252. Про розгляд заяви гр. Динника О.І.

 253. Про розгляд заяви гр. Федоренко О.М.

 254. Про розгляд заяви гр. Бережної І.М.

 255. Про розгляд заяви гр. Полторака П.В.

 256. Про розгляд заяви гр. Мотейчика С.А.

 257. Про розгляд заяви гр. Сейвальда В.О.

 258. Про розгляд заяви гр. Мелещук Н.Л.

 259. Про розгляд заяви гр. Літвінової С.В.

 260. Про розгляд заяви гр. Засенко К.Л.

 261. Про розгляд заяви гр. Луніної Ю.В.

 262. Про розгляд заяви гр. Борщ О.В.

 263. Про розгляд заяви гр. Юрченко А.М.

 264. Про розгляд заяви гр. Ростовської Н.В.

 265. Про розгляд заяви гр. Засенко О.Б.

 266. Про розгляд заяви гр. Міщенка В.О.

 267. Про розгляд заяви гр. Зібарової О.М.

 268. Про розгляд заяви гр. Дворніченко Н.Ю.

 269. Про розгляд заяви гр. Коваленко В.С.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь