Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення одинадцятої сесії селищної ради 8 скликання від 21 вересня 2021 року

Поіменне голосування 1-50, 51-100, 101-156.

 1. Про звернення громадян до Машівської селищної ради та її виконавчих органів за 1 півріччя 2021 року.
 2. Про виконання плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної ради за 1 півріччя 2021 року.
 3. Про затвердження прогнозу бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

 4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності  виконавчих органів  Машівської селищної ради на 2021 рік.
 5. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік. 

 6. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5
 7. Про затвердження Акту передачі залишків коштів, що утворилися на рахунках Машівського районного бюджету станом на 01.01.2021 року до бюджету Машівської селищної територіальної громади.
 8. Про припинення  права оперативного управління майном закріпленим за Фінансовим відділом виконавчого комітету Машівської селищної ради  Полтавської області
 9. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Машівської селищної ради Полтавської області на 2021 рік.
 10. Про затвердження  перспектив фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної  ради Полтавської області  на 2022р.
 11. Про затвердження структури та загальної чисельності опорного закладу загальної середньої освіти Машівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області.
 12. Про затвердження структури та загальної чисельності опорного закладу загальної середньої освіти Селещинський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області.
 13. Про затвердження мережі закладів освіти Машівської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік Додаток 1, 2
 14. Про затвердження мережі гуртків, які в 2021-2022 році будуть фінасуватися з місцевого бюджету.
 15. Про передачу комунального майна в оперативне управління КУ «Інклюзивно-ресурсному центру» Машівської селищної ради.
 16. Про передачу документів, незавершених в діловодстві з Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради у Опорний заклад загальної середньої освіти Машівський ліцей Машівської селищної ради.
 17. Про припинення права оперативного управління комунальним майном закріпленим за КУ«Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради Полтавської області.
 18. Про закріплення права оперативного управління комунальним майном за Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради Полтавської області
 19. Про внесення змін до складу засновників КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області та затвердження Статуту в новій редакції.
 20. Про закріплення майна комунальної власності  Машівської селищної ради  на праві господарського відання за комунальним підприємством Машівське житлово-комунальне господарство.
 21. Про укладення договору оренди приміщення для розміщення місць очікування жителями громади громадського транспорту.
 22. Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунальної власності Машівської селищної територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями на правах господарського відання або оперативного управління в новій редакції.
 23. Про намір передачі майна в оренду та включення об’єкта нерухомого майна  до Переліку першого типу.
 24. Про намір передачі майна в оренду, включення об’єкта нерухомого майна  до Переліку другого типу та затвердження умов оренди.
 25. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області в новій редакції
 26. Про надання дозволу на списання  інших необоротних матеріальних активів, що предані  в оперативне управління Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради».
 27. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 28. Про надання дозволу Виконавчому комітету Машівської селищної ради здійснити погашення заборгованості за телекомунікаційні послуги Машівської селищної ради.
 29. Про прийняття в комунальну власність Машівської селищної територіальної громади та передачу на баланс відділу комунального майна містобудування, архітектури та земельних ресурсів гідротехнічної споруди.
 30. Про затвердження проєктно-кошторисної документації по робочому проєкту «Нове будівництво лінії вуличного освітлення (на сонячних батареях) в с. Базилівщина по провулку Шкільний до вулиці Володимирівська Машівської селищної ради Полтавської області».
 31. Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0166 га., яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 124А, смт. Машівка, Полтавська область. Кадастровий номер земельної ділянки 5323055100:30:001:0111.

Земельні питання

Машівська селищна рада

 1. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Ананенко С.С.(АТО).
 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Здебському  Ю.В.(АТО)
 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Маюк Ю.М.(АТО)
 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ситько Є.М.(АТО)
 5. Про надання  дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд   гр. Пиляю А.І.
 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража  гр. Потоцькому О.В.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Шевченко М.Л.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Атремчук С.Г.
 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.  Артемчук С.Г.
 10. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі гр.Требухов І.А.
 11. Про встановлення строкового сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим  номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою:смт.Машівка вул.Незалежності, 142- Б Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Долгова Р.П.
 12. Про встановлення строкового сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим  номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою:смт.Машівка вул.Незалежності, 142- Б Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Нестеренко О.В.
 13. Про встановлення строкового сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим  номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою:смт.Машівка вул.Незалежності, 142- Б Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Нестеренко В.М.
 14. Про встановлення строкового сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим  номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою:смт.Машівка вул.Незалежності, 142- Б Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Степаненка Є.Є.

Абрамівський  старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сухопал Л.М.
 2. Про затвердження  технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі  (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бабич  Я.В.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність гр. Сухопал О.В.
 4. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лопуга В.Ф.
 5. Про надання  дозволу  на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Калашник  В.О.
 6. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Микитюк Н.М.
 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Миргородському   В.М.
 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фіцай  М.М.
 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Варга С.І.
 10. Про розгляд  заяви  гр. Земляної  О.В.
 11. Про розгляд заяви гр. Земляного  О.В.
 12. Про розгляд заяви  гр. Романенко О.С.
 13. Про розгляд заяви гр. Лопуга І.О.
 14. Про розгляд заяви гр. Герасименко  Р. П.
 15. Про розгляд заяви  гр.  Кулинич А.В.
 16. Про розгляд заяви  гр.  Рабець О.В.
 17. Про розгляд заяви  гр. Скринник  Г.О.
 18. Про розгляд заяви гр.  Коваленко  А.Є.
 19. Про розгляд  заяви гр.  Дворовенко О.А.
 20. Про розгляд заяви  гр.  Гайдар   С.Р.
 21. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.
 22. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.

Базилівщинський  старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (закладу загальної середньої освіти Базилівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавського району  Полтавської області).
 2. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту для встановлення земельного сервітуту під « Технічне переоснащення Машівської ДКС» АТ «Укргазвидобування» в особі «Полтавагазвидобування».
 3. Про встановлення  земельного сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим  номером 5323080700:00:002:0044 на території Машівської селищної ради під «Технічне переоснащення Машівської ДКС на користь АТ «Укргазвидобування» в особі «Полтавагазвидобування». 

Дмитрівський  старостинський округ

 1. Про припинення права  користування земельною ділянкою гр. Саленку С.В.
 2. Про припинення права  користування земельною ділянкою гр. Асауленку О.В .
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Мацицькій Л.С.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Саленко С.В.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Маляренко В.Г.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фесун Л.В.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Хоменко З.І.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Титаренко В.А.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Асауленко В.Ю.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО гр. Криклі В.О.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського гр. Козка В.Л.
 12. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр. Лисенко К.І.

Кошманівський  старостинський округ

 1. Про створення комісії з обстеження земель комунальної власності, що підлягають розконсервації.
 2. Про повторний розгляд заяви ТОВ « Техкомплект».
 3. Про повторний розгляд заяви ТОВ « Техкомплект».
 4. Про повторний розгляд заяви ТОВ « Техкомплект».

Сахнівщинський   старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (Закладу загальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія).

Селещинський  старостинський округ

 1. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки ПП «Компанія«Надежда» зі зміною цільового прзначення.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   ПП «Компанія «Надежда» та передачі її  в оренду.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення                  (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   гр. Мурейко В.Ф.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Ердей С.А.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Циба С.М.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність  гр. Шипілов М.К.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність  гр. Яворський Д.І.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність   гр. Гаврош А.Ю.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність  гр. Дерев’янко  О.О.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність  гр. Слабий Р.Д.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сопін В.В.
 12. Про внесення змін в рішення 10 позачергової сесії восьмого скликання від 10.08.2021 року №105/10-VІІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку і споруд(присадибна ділянка) та передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність Батраченко Ю.О.»
 13. Про розгляд заяви  гр. Сидоренко Д.Ю.
 14. Про розгляд заяви  гр. Сидоренко Н.С.
 15. Про розгляд заяви  гр. Сидоренко Ю.Г.

Новотагамлицький старостинський округ

 1. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року №82 /8-VІІІ «Про надання   дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стрельцову М.О.»
 2. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Байжаунова О.Т.
 3. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Кухтія Л.О.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ганженко С.Р.
 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.  Жукова В.І.
 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шаповала С.В.
 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кухтій Л.Л.
 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Байжауновій М.В.
 9. Про скасування рішення Машівської селищної ради
 10. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Максименко В.А.
 11. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Максименко С.В.
 12. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Протасевич Л.В.
 13. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Протасевич Ю.В.
 14. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Канатенко Г.С.
 15. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кетрушка А.П.
 16. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кетрушка М.К.
 17. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кетрушка П.П.
 18. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стеценко О.В.
 19. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Судник Г.Р.
 20. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Глушко Н.Ю.
 21. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кухтій Л.О.
 22. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черниш В.В.
 23. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шерстюк Н.О.
 24. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Костенко Е.М.
 25. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шульга В.М.
 26. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кухарська Ю.Л.
 27. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бондаренко О.В.
 28. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чамара І.В.
 29. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Асаулов М.В.
 30. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Глушко А.О.
 31. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зоря В.М.
 32. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зоря О.В.
 33. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Воловода В.В.
 34. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Галат Л.С.
 35. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Клименко О.О.
 36. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Буханченко П.І.
 37. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бутигін Ю.А.
 38. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лашко І.М.
 39. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Павленко В.О.
 40. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Руденка В.М.
 41. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бойко О.В.
 42. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Щербань А.С.
 43. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Прокопенко С.О.
 44. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Матвієнко О.Г.
 45. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Якіна О.О.
 46. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Видюк А.В.
 47. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко Т.С.
 48. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Прокопенко Н.В.
 49. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Костянець М.В.
 50. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ганженко В.В.
 51. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Р.В.
 52. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Є.О.
 53. Про розгляд заяви гр. Здибеля С.М.
 54. Про розгляд заяви гр. Судника І.А.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь