Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення десятої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 10 серпня 2021 року

Поіменне голосування 1-42, 43-100, 101-150, 151-200, 201-250, 251-300, 301-350, 351-420.

 1. Про передачу бюджетних установ з Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради  до  Відділу культури та мистецтв  Машівської селищної ради.

 2. Про внесення змін до Положень (Статутів) закладів культури.

 3. Про встановлення батьківської плати за навчання та затвердження контингенту учнів на 2021-2022 навчальний рік в Машівській дитячій школі естетичного виховання

 4. Про затвердження структури підрозділів відділу культури та мистецтв закладів та установ освіти Машівської селищної ради.

 5. Про затвердження структури підрозділів відділу освіти, молоді та спорту  Машівської селищної ради.

 6. Про затвердження мережі закладів освіти Машівської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік. Додаток 1, 2.

 7. Про затвердження структури та загальної чисельності  виконавчих органів  Машівської селищної ради на 2021 рік в новій редакції.

 8. Про затвердження Бюджетного регламенту Машівської селищної ради.

 9. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

 10. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 11. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік

 12. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної  громади на 2021 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6.

 13. Про схвалення проекту Договору про співробітництво Машівської та Михайлівської територіальних громад.

 14. Про затвердження звіту про оцінку нерухомого майна нежитлового приміщення (каб.№ 8) площею 19,4 кв. м. в громадському будинку за адресою: Полтавська область Полтавський район с.Селещина вул. Лесі Українки, 5.

 15. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна укладеного з ФОП Папушою В.С.

 16. Про затвердження Порядку розподілу орендної плати за майно комунальної власності Машівської селищної ради.

 17. Про внесення змін до рішення  двадцять девятої сесії Машівської селищної ради сьомого скликання від 24 червня 2020 року “Про затвердження переліку нерухомого майна об'єктів комунальної власності Машівської селищної ради”.

 18. Про затвердження  переліку транспортних засобів комунальної власності  Машівської селищної територіальної громади.

 19. Про затвердження кошторисної документації по робочому проекту «Нове будівництво з’єднувального водогону між вулицями Нова та Шевченка село Абрамівка Машівського району Полтавської області (переключення споживачів вул. Шевченка від буд. № 1 до буд. № 27)».

 20. Про затвердження кошторисної документації по робочому проекту «Нове будівництво водогону по вулиці Береговій (між вулицями Шевченка та Незалежності), село Базилівщина Машівського району Полтавської області».

 21. Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, що передані  в оперативне управління Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради».

 22. Про найменування провулку в селі Дмитрівка Полтавського району Полтавської області.

 23. Про затвердження детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Вишнева, Шевченка, Козацька в с.Селещина Полтавського району, Полтавської області.

Земельні питання.

смт. Машівка

 1. Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бобошко С.С.

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва  гр.  Бобошко С.С.

 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Козка Г.М.

 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Циганчук А.Д.

 5. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року №25 /8-VІІІ  «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Слабому Р.Д.».

 6. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року №26 /8-VІІІ «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Шипілов М.К.».

 7. Про  продовження  договору оренди землі укладеного Машівською селищною    радою з НЗ ГО «Машівський  РСТК ТСО України».

Абрамівський старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки  безоплатно в приватну власність  гр. Богдан  А.І.

 2. Про  розгляд   заяви  ФГ  «ІВК» .

Базилівщинський старостинський округ.

 1. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лебідько А.Г.

 2. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року №51 /8-VІІІ «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.  Деревянко О.О.».

 3. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року №52 /8-VІІІ «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Сопін В.В.».

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Титаренко Н.Є.

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальова У.С.

 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Козирод О.М.

 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.Титаренко А.М.  в с. Дмитрівка.

 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Школяр М. М. в с. Калинівка.

 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,31 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Гонтовій М. В. в с. Дмитрівка.

 7. Про затвердження  технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) площею 0,1500 га та передачу даної земельної ділянки безоплатно у приватну власність гр.. Москалюк Т.С. в с. Дмитрівка.

 8. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Жовноватому В.В. в  с. Дмитрівка.

 9. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,1600 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)гр.. Ащаулову В.І. в  с. Дмитрівка.

 10. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,3700 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Москалюк Тамілі Сидорівні в с. Дмитрівка.

 11. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Будз Марії Михайлівні в с. Дмитрівка.

 12. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Молнар Івану Михайловичу в с. Дмитрівка.

 13. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,3655 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Жовноватому Віталію Володимировичу в с. Дмитрівка.

 14. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,7000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Асауленко Наталії Валентинівні в с. Дмитрівка.

 15. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Козурман Анатолію Володимировичу в с. Дмитрівка.

 16. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,2400 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Головнюк Світлані Костянтинівні в с. Дмитрівка.

 17. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Коробка Віталію Івановичу в с. Дмитрівка.

 18. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,3888 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр.. Ащаулову Івану Васильовичу в с. Дмитрівка.

 19. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,1300 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр..Ащаулову Василю Івановичу в с. Дмитрівка.

 20. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,4000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр..Переяславець Лесі Миколаївні в с. Дмитрівка.

 21. Про затвердження проекту землеустрою , щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства та передачу її безоплатно у власність гр..Переяславець Вячеславу Олександровичу в с. Дмитрівка.

 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду (ставок)площею 7,0500 га для рибогосподарських потреб , що знаходиться на території Машівської селищної ради (колишньої Дмитрівської сільської ради)в с. Дмитрівка з метою продажу права оренди на неї на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду для рибогосподарських потреб площею 7,0500 га в с. Дмитрівка на території Дмитрівського старостинського округу Машівської селищної ради.

Сахнівщинський  старостинський округ.

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою для обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд  гр. Товстюк М.О. 

 2. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства  гр. Товстюк М.О.

 3. Про припинення права  користування земельною ділянкою для обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд  гр. Крайник В.М.

 4. Про припинення права  користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства  гр. Крайник В.М.

 5. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва   гр. Баглай О.П.

 6. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для городництва  гр.  Сипало О.О.

 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва  гр.  Бондаренко С.В.

 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва  гр.  Бондаренко С.О. 

 9. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва гр.  Бондаренко В.О.

 10. Про надання   дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Машівка-Агро-Альянс» та подальшої передачі в оренду.

 11. Про надання   дозволу  на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості   ТОВ «Приват-Агро-Альянс» .

 12. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд   гр. Крайник С.П.

 13. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Товстюк Л.І.

 14. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Яртим Л.Ю.

 15. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр. Яртим Л.Ю

 16. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Головашич Г.Ф.

 17. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр.  Горобець М.О.

 18. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр.  Тарасов О.П.

 19. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр.  Бондаренко М.Т.

 20. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Горячун Н.П.

 21. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр.  Забегаліна Н.Ф.

 22. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр. Мужевський В.В.

 23. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства   гр.  Товстюк Л.І.

 24. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства гр.  Крайник С.П.

 25. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  гр.  Гарус Л.М.

 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Бондаренко В.В.

 27. Про розгляд заяви гр. Бондаренко В.В.

 28. Про розгляд заяви гр. Бондаренко В.Р.

 29. Про розгляд заяви гр. Деркач О.Б.

 30. Про розгляд заяви гр. Деркач Р.І.

 31. Про розгляд заяви гр. Жогаль В.В.

 32. Про розгляд заяви гр. Жогаль О.М.

 33. Про розгляд заяви гр. Осіпенко А.В.

Селещинський  старостинський округ

 1. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бреус В.М.

 2. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кіндратенко І.О.

 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Шепетя А.А.

 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кравченко  І.І.

 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Матяш  А.С.

 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Крихтенко В.Б.

 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Вейко  Л.Г.

 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Галат   Г.П.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Клопота  Н.М.

 10. Про внесення змін в рішення 12  сесії шостого скликання Селещинської сільської ради   від 15.02.2012 року «Про затвердження технічної  документації щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Янковець О.М.»

 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Родинка  М.В.

 12. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року  № 63/8-VІІІ  «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Бурлаков А.О.».

 13. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року   №  64 /8-VІІІ «Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гаврош А.Ю.».

 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Батраченко Ю.О.

Новотагамлицький старостинський округ.

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Таранцової М.П.

 2. Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності.

 3. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування для городництва гр. Боровіченко В.М.

 4. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування для городництва гр. Боровіченко Т.Ю.

 5. Про розгляд заяви  гр. Жукова В.І.

 6. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Костенко В.В.

 7. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Костенко В.В.

 8. Про надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шмиголь В.В.

 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Воробйову Б.О.

 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Кучерявому М.А.

 11. Про внесення змін в рішення 8 сесії восьмого скликання від 15.06.2021 року  №82 /8-VІІІ «Про надання   дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Стрельцову М.О.».

 12. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Кольваху С.Л.

 13. Про розгляд заяви гр. Вусик Ю.А.

Кошманівський старостинський округ.

 1. Про погодження ПП «Приватна агрофірма «Урожай» технічної документації із землеустрою щодо поділу та обʼєднання земельних ділянок Машівської селищної ради кадастровий номер 5323082201:01:001:0743 для ведення товароного сг вир по вул.  Мічуріна 6-А. в с. Кошманівка.

 2. Про розірвання договору ПП «Урожай» від 01.11.2012р.  щодо  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованою за адресою: с. Кошманівка, вул. Мічуріна, 6-А .

 3. Про поділ земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 5323082200:00:006:0287, кадастровий номер  5323082200:00:006:0289.

 4. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сухоноса О.В. для  ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03) розташованої в Кошманівській сільській раді  Машівського району Полтавської області.

 5. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дірич Тетяни Анатоліївни для  ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03) розташованої в селі Кошманівці Машівського району Полтавської області.

 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мерінець Л.В.

 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться в с. Кошманівка, вул.. Квіткова,1  гр. Гайдар Анатолію Івановичу.

 8. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться в с. Кошманівка, вул. Квіткова, (стара адреса вул. Чапаєва, 1)  гр. Іванько Віктору Григоровичу.

 9. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться в с. Кошманівка, вул.. Дорожна, 11, гр. Мельничуку Олександру Миколайовичу.

 10. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться в с. Кошманівка, вул.. Нектарна, гр. Пархоменко Людмилі Миколаївні.

 11. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території Кошманівського старостинського округу гр. Довгаль М.В. ( учасник АТО).

 12. Про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,6698 га кадастровий номер 5323082200:00:006:0290 на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населеного пункту) із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації, гр. Устенко Наталії Сергіївни.

 13. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бідній А. О.

 14. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бережному Ю. А.

 15. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бурмус Н. О.

 16. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бакаєвич Л. Д.

 17. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Бережному Ю.І.

 18. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Бакаєвичу В. І.

 19. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Веприцькій В. В.

 20. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Гукаленку В. А.

 21. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Довгаль Т. І.

 22. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Діріну О. О.

 23. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Дашку С. В.

 24. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.. Донченко О. В.

 25. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Донченку В. В.

 26. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Домніч Г. В.

 27. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Довгаль Ю. В.

 28. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Довгаль Г. О.

 29. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Іваньку В. Г.

 30. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Кулику О. В.

 31. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Коваленку Р. А.

 32. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Курилку С. В.

 33. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Курилко Л. О.

 34. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр..Кулик Л. О.

 35. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Костенку П. В.

 36. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Коваленко Т. П.

 37. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Касич Н. М.

 38. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвиненку С. А.

 39. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Моргуль О. В.

 40. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Михайліченку М. А.

 41. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Пʼятак Н. А.

 42. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Пієнко Т. І.

 43. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Позовній Н. Л.

 44. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Назаренко Н. М.

 45. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Тарасовській Л. М.

 46. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Рудяку І. В.

 47. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Руссу В. Д.

 48. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Рошку І. М.

 49. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Стаднік Н. В.

 50. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Сергієнко Л. К.

 51. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр..Сипалу В. І.

 52. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Німчину Ю. М.

 53. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Цисю В. В.

 54. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Шарапі Ю. В.

 55. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Шевченко Л. А.

 56. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Пиляй Т. О.

 57. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Пиляй О. В.

 58. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Ляховій Л. Т.

 59. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Хорішку В. І.

 60. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бережному І. К.

 61. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Боровку М. К.

 62. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бурлаці І.К.

 63. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Лозінському С. В.

 64. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Шпанкіну С. В.

 65. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр..Пінчук Р. О.

 66. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  га для ведення особистого селянського господарства гр.. Демиденко О. О.

 67. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  га для ведення особистого селянського господарства гр.. Сові В. Д.

 68. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Панасенку С. О.

 69. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  гр.. Сидоренко О. І.

 70. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Підгайко В. І.

 71. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Доні Л. П.

 72. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Доні С. С.

 73. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Канівцю О. Б.

 74. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Щербині М. П.

 75. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Гайдар В.М.

 76. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Клепачу М. М.

 77. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства Засенку М. О.

 78. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Шпанюк В. М.

 79. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Вовчок О. М.

 80. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства Стуканову М. О.

 81. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Лучкевич Т. П.

 82. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Коваленку С. В.

 83. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Петрову О. Ю.

 84. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Терешову Л. Г.

 85. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Нічину М. А.

 86. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Гайдар Є. П.

 87. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Диченко В. С.

 88. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Дорош Л. М.

 89. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Осетровій Л. В.

 90. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Диченко О. Ю.

 91. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр.. Сахарцевій І.В.

 92. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Буряка Миколи Миколайовича.

 93. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Буряк Галині Андріївні.

 94. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Борща Валерія Володимировича.

 95. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Борщ Людмилі Ростиславівні.

 96. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Бережного Юрія Івановича.

 97. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бережному Станіславу Юрійовичу.

 98. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Колодько Алли Василівни.

 99. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр Кравцю Володимиру Володимировичу.

 100. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Ляхової Любові Тарасівни.

 101. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мандриці Наталії Олександрівні.

 102. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Мандрики Володимира Олексійовича.

 103. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Мандриці Андрію Володимировичу.

 104. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Мандрики Володимира Олексійовича.

 105. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кірдєєвій Євгенії Володимирівні.

 106. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Паливоди Миколи Олександровича.

 107. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черняк Оксані Миколаївні.

 108. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Пархоменко Людмили Миколаївни.

 109. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пархоменка Юрія Анатолійовича.

 110. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Пархоменко Людмили Миколаївни.

 111. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Стадніка Федора Володимировича.

 112. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Панасенка Миколи Олександровича.

 113. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Панасенко Людмилі Степанівні.

 114. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Тарасовського Володимира Миколайовича.

 115. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.  Коваленко Тетяні Іванівні.

 116. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Самохатки Миколи Васильовича.

 117. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Самохатці Ростиславу Миколайовичу.

 118. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Сергієнко Людмили Кирилівни.

 119. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Сичовій Світлані Василівні.

 120. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Сергієнко Людмили Кирилівни.

 121. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хворост Тамілі Василівні.

 122. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Свища Петра Олексійовича.

 123. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Свищ Світлані Миколаївні.

 124. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Смаги Раїси Павлівни.

 125. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Смазі Дмитру Сергійовичу.

 126. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Пеняка Леоніда Васильовича.

 127. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пеняку Геннадію Леонідовичу.

 128. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Пеняка Леоніда Васильовича.

 129. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пеняк Олександрі Борисівні.

 130. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Цепковської Надії Леонтіївни.

 131. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Терешову Артему Володимировичу.

 132. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Клименко Валентини Петрівни.

 133. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гасан Євгенії Миколаївні.

 134. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Бондаренка Ігоря Васильовича.

 135. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бондаренко Ірині Ігорівні.

 136. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гасана Миколи Петровича.

 137. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Анатолію Анатолійовичу.

 138. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гайдара Павла Миколайовича.

 139. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Гайдар Ларисі Петрівні.

 140. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Криворучка Сергія Олександровича.

 141. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Криворучко Лідії Віталіївні.

 142. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Кручініна Вячеслава Павловича.

 143. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кручініній Ларисі Вячеславівні.

 144. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гайдара Миколи Івановича.

 145. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гайдар Ніні Іванівні.

 146. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Коваленка Руслана Борисовича.

 147. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Тетяні Іванівні.

 148. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гайдара Анатолія Івановича.

 149. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гайдар Ірині Володимирівні.

 150. Про вилучення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Коваленка Сергія Миколайовича.

 151. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Олександру Сергійовичу.

 1. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Богомаз І.В.

 2. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Черниш А.А.

 3. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Рудяк Л.А.

 4. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)гр.  Жолонка М.І.

 5. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Максімова Т.С.

 6. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Даниленко М.С.

 7. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Лисай К.П.

 8. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Шевченко Т.О.

 9. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр.  Бульбах І.Ф.

 10. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Грибіняк В.С.

 11. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр.  Грибіняк О.В.

 12. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Іващенко Н.М.

 13. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр.  Касич С.В.

 14. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Шевченко М.М.

 15. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Навроцька Я.І.

 16. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Беркі А.М.

 17. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Лебідь М.С.

 18. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Павленко Ю.М.

 19. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Диченко А.С.

 20. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Брунько В.В.

 21. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр.  Гупало Ю.О.

 22. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Кальченко Д.С.

 23. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Яценко М.С.

 24. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Клименко В.В.

 25. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Криворучко О.С.

 26. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Машина Я.О.

 27. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Литвиненко Л.В.

 28. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Кичата М.В.

 29. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Лебєдєва Л.М.

 30. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Гарькава Ю.В.

 31. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Максименко І.І.

 32. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Шкуренко В.В.

 33. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Брижань Л.В.

 34. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Миколенко О.В.

 35. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Миколенко С.В.

 36. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Кулик С.В.

 37. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Спалату С.М.

 38. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Спалату Л.М.

 39. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр.  Корнієнко А.Г.

 40. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Богомаз А.В.

 41. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Гулько Н.В.

 42. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Рудяк Ю.В.

 43. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Павлюченко Д.П.

 44. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Савчук М.В.

 45. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Савчук А.В.

 46. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Тарасовський І.М.

 47. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Гайдар В.В.

 48. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Федоряк В.С.

 49. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Жогаль С.А.

 50. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Рудяк В.С.

 51. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Применко Т.О.

 52. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Подріз Р.В.

 53. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Просяник А.Ю.

 54. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Ясиненко В.С.

 55. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр.  Борщ А.І.

 56. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Зібаров В.М.

 57. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр.  Сипало М.В.

 58. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Ляшко Л.В.

 59. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Орел М.В.

 60. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Гарькавий О.А.

 61. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Гайдар Д.Ю.

 62. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Чайка О.О.

 63. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Манченко Т.А.

 64. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Борщ С.І.

 65. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Семенкова А.О.

 66. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Рехтета О.В.

 67. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Божок О.О.

 68. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Савчук В.І.

 69. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Вертелецька О.В.

 70. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Гетьман Є.В.

 71. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Кіша С.Ю.

 72. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Німчин О.В

 73. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр. Полішко А.І.

 74. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр., Бурмус Ю.М.

 75. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів)  гр.   Боровко Г.М.

 76. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Приходько О.М. (учасник АТО).

 77. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр.   Орел С.В (учасник АТО).

 78. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Тертицький В.В. (учасник АТО).

 79. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Вінар С.І. (учасник АТО).

 80. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Пугач В.О. (учасник АТО).

 81. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) Векленко В.І. (учасник АТО).

 82. Про надання дозволу на розробку проєку землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Колодяжний В.С. (учасник АТО).

 83. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Семко О.С.

 84. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Позовний В.Ю.

 85. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Андренко Т.В.

 86. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Гайдар А.І.

 87. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Кревсун М.О.

 88. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Солдатенко Ю.М.

 89. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Головшич К.В.

 90. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Кармазіна Н.Д.

 91. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Диченко А.В.

 92. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Сизоненко Б.А.

 93. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Тюлюкін В.В.

 94. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Кармазіна Т.Г.

 95. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Корзін О.В.,

 96. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Марковець Є.О.

 97. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Степаненко Є.Є.

 98. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Зіненко М.О.

 99. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Божко Ю.Г.

 100. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Степаненко А.Є.

 101. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Бережна Т.П.

 102. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Бакаєвич М.В.

 103. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Агієвич В.С.

 104. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Гарькавий М.М.

 105. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Сизоненко Р.А.

 106. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Жогаль С.В.

 107. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Яцишіна О.Г.

 108. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Машівської селищної ради Полтавської області (за межами населених пунктів) гр. Соляник Я.В.

 109. Про розгляд заяви  гр.. Павленко Дарʼї Леонідівни.

 110. Про розгляд заяви  гр.. Павленка Валентина Михайловича.

 111. Про розгляд заяви  гр.. Павленка Володимира Петровича (2 га ОСГ).

 112. Про розгляд заяви  гр..  Павленка Володимира Петровича (4 га СФГ)

 113. Про розгляд заяви  гр.. Неізвідської Галини Іванівни.

 114. Про розгляд заяви  гр.. Неізвідського Андрія Віталійовича.

 115. Про розгляд заяви  гр.. Важничого Леоніда Анатолійовича

 116. Про розгляд заяви  гр.. Халімон Зої Петрівни.

 1. Про розгляд заяви  гр. Браної Надії Анатоліївни.

 2. Про розгляд заяви  гр..  Прокопенко Сніжани Євгенівни.

 3. Про розгляд заяви  гр.. Брана Руслана Михайловича.

 4. Про розгляд заяви  гр.. Вяткіна Віталія Леонідовича.

 5. Про розгляд заяви  гр.. Фурсієнка Андрія Сергійовича.

 1. Про розгляд заяви    гр. Редькова Євгена Валентиновича.

 2. Про розгляд заяви  гр. Фасуляк Володимира Миколайовича.

 3. Про розгляд заяви  гр. Ліплявського Віталія Володимировича.

 4. Про розгляд заяви  гр. Віннікова Олександра  Володимировича.

 5. Про розгляд заяви  гр. Карпова Владислава Володимировича.

 6. Про розгляд заяви  гр. Шастовської Поліни Олександрівни.

 7. Про розгляд заяви  гр. Бабича Максима Сергійовича.

 8. Про розгляд заяви  гр. Колодки Романа Миколайовича.

 9. Про розгляд заяви  гр. Никифорчиної Тамари Петрівни.

 10. Про розгляд заяви  гр. Никифорчина Дмитра Васильовича.

 11. Про розгляд заяви  гр. Ісачкової Ірини Павлівни.

 12. Про розгляд заяви  гр. Ісачкова Вячеслава Миколайовича.

 13. Про розгляд заяви  гр. Герасименко Лариси Олексіївни.

 1. Про розгляд заяви  гр.. Клименко Ольги Вікторівни.

 2. Про розгляд заяви  гр.. Коробки Ольги Іванівни.

 3. Про розгляд заяви гр..  Клименко Людмили Миколаївни.

 4. Про розгляд заяви  гр.. Володькіної Валентини Василівни.

 5. Про розгляд заяви  гр.. Грибіняк Людмили Михайлівни.

 6. Про розгляд заяви  гр.. Трофіменко Василя Васильовича.

 7. Про розгляд заяви  гр.. Полішко Антоніни Іванівни.

 1. Про розгляд заяви  гр. Осіпенко Галини Павлівни.

 2. Про розгляд заяви  гр. Андрієнка Романа Анатолійовича.

 3. Про розгляд заяви  гр.  Корнєвої Ірини Василівни.

 4. Про розгляд заяви  гр.  Корнєва Олександра Сергійовича.

 5. Про розгляд заяви  гр.  Акентьєвої Анни Миколаївни.

 6. Про розгляд заяви  гр. Акентьєва Олександра Валерійовича.

 7. Про розгляд заяви  гр.  Рехтета Сергія Євгенійовича.

 8. Про розгляд заяви  гр. Капітан Настасії Вікторівни.

 9. Про розгляд заяви  гр. Засенко Миколи Олексійовича.

 10. Про розгляд заяви  гр. Володькіної Валентини Василівни.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь