Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Сесія №29

Результати поіменного голосування

Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2021 рік.  Додатки: 1, 2, 3, 4

Про найменування провулку в смт. Машівка Машівського району Полтавської області

Про прийняття на баланс Машівської селищної ради провулку Шкільний, в смт. Машівка.

Про затвердження переліку нерухомого майна об’єктів комунальної власності Машівської селищної ради.

Про затвердження проєктно – кошторисних документацій по робочих проєктах на проведення капітальних ремонтів харчоблоків опорних закладів загальної середньої освіти Машівської селищної ради

Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію вуличного освітлення по вул. Миру та вул. Гагаріна в с. Селещина, Машівського району Полтавської області КТП-337.

Про затвердження змін в структурі та штатному розписі виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів.

Про визнання дебіторської заборгованості безнадійною та надання дозволу на її списання з балансу Машівської селищної ради

Про використання коштів бюджету територіальної селищної громади на 2020 рік.

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2020 рік.

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік. Додаток: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Про раціональне використання землі та дотримання санітарних норм на території населених пунктів Машівської селищної ради громади.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Займак В.О.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тепайкіна Н.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченку І.І.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності гр. Палій О.М.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою земельної ділянки комунальної власності ТОВ «Фармацевтична компанія «ПРОВІЗОР».

Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства Державному підприємству «Агенство місцевих доріг Полтавської області».

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки .

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності с. Козельщина.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності с. Огуївка.

Про проведення інвентаризації земельної ділянки с.Новий Тагамлик.

Про проведення інвентаризації земельної ділянки с.Вільне

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Буловацькому О.О.(АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Різник О.Г. .(АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Купових А.А. .(АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Сушко В.В. .(АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Чергину С.А. .(АТО)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води Машівському житлово-комунальному господарству.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Головко В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кравець Н.Я,Кравець О.М.,Кравець В.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ляшенко Т.П.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Степаненко Н.В.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. Тютюннику А.Ф.

Про передачу безоплатно у приватну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гарячун М.О.

Про припинення договору оренди землі укладеного Машівською селищною радою з ТОВ «ПОЛТАВААВТОТРАНС».

Про поновлення договору оренди землі укладеного з ФОП Білера С.В.

Про поновлення договору оренди землі з ФОП Колєснік Л.В.

Про розгляд Протоколу громадських слухань по обговоренню проектів нових Генеральних планів сіл Новий Тагамлик, Козельщина, Огуївка, Вільне Новотагамлицького старостинського округу Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області .

Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

Про затвердження Положення про громадські пасовища (сіножаті).

Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (пасовища, сіножаті).

Про звернення Машівської селищної ради до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про передачу земельних ділянок для створення громадських пасовищ на території Машівської селищної ради.

Про скасування рішень сесій Машівської селищної ради.

Про поділ земельної ділянки комунальної власності.

Про розгляд заяви гр. Плотнікова Д.В.

Про розгляд клопотання жителів с. Латишівка.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності гр. Бутенку Р.О.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь