A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Машівська громада
Полтавська область, Машівський район

Сесії Машівської селищної ради 7 скликання

Рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання (перше пленарне засідання)

Про визнання повноважень селищного голови.

Про визнання повноважень депутатів селищної ради.

Про обрання секретаря селищної ради.

Про затвердження заступника голови з питань діяльності виконавчих органів.

Про здійснення секретарем селищної ради повноважень секретаря виконавчого комітету селищної ради.

Про утворення виконавчого комітету селищної ради.

Про утворення постійних комісій селищної ради.

Про затвердження структури і штатів виконавчого апарату селищної ради.

Про призначення головним розпорядником коштів селищного бюджету селищного голову М.І.Кравченка.

Про умови оплати праці селищного голови та працівників селищної ради.

Рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання (друге пленарне засідання)

Про регламент роботи Машівської селищної ради.​

Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Машівської селищної ради.

Про затвердження Програми селищної ради День місцевого самоврядування на 2015-2017 роки.

Про затвердження Програми селищної ради «Призовна дільниця 2015-2016»

Рішення другої сесії селищної ради сьомого скликання

Про затвердження розпоряджень голови селищної ради.

Про затвердження актів на списання майна.

Про використання коштів бюджету селищної ради на 2015 рік.

Про Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Машівської селищної ради.

Про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Машівської селищної ради.

Про внесення змін до рішення 24 сесії селищної ради шостого скликання від 30.12.2013 року «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт. Машівка житлового будинку № 136 по вулиці Леніна в смт Машівка Машівського району Полтавської області.

Про звільнення ДПРЗ-1 ГУ ДСНС України у Полтавській області від податку на земельну ділянку площею 0,0921 га.

Про надання матеріальної допомоги жителям селища з нагоди Дня інваліда.

Про розгляд заяви Бєляєва Максима Едуардовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

Про розгляд заяви Геращенка Сергія Олександровича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

Про розгляд заяви Голуб Лідії Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

Про розгляд заяви Голуб Лідії Михайлівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

Про надання дозволу гр. Горобцю Василю Терентійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва з подальшою передачею в оренду на території Машівської селищної ради в смт Машівка Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу гр. Дворовенку Івану Семеновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею у власність за адресою: смт. Машівка вул. Пархоменка, 7-Б Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу гр. Жигилій Ользі Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з подальшою передачею у власність за адресою: смт. Машівка вул. Нестерця, 4 Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу гр. Козіну Валерію Яковичу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва з подальшою передачею в оренду на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про розгляд заяви гр. Крихтенка Сергія Олександровича про передачу у власність земельної ділянки для садівництва на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу гр. Марченко Ользі Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з подальшою передачею у власність за адресою: смт. Машівка вул. Ювілейна, 10 Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу ТОВ «М-АГРО ПЛЮС»на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Леніна,142-Б Машівського району Полтавської області.

Про надання дозволу ТОВ «Торговий дім Докучаєвські чорноземи Карлівщини» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою: смт. Машівка вул. Леніна,142-Б Машівського району Полтавської області.

Про розгляд заяви гр. Приходька Анатолія Володимировича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про надання дозволу гр. Рибак Лідії Яківні та Рибаку Павлу Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею в сумісну власність за адресою: смт. Машівка вул. Леніна, 157  на території Машівської  селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про розгляд заяви Свистуна Олександра Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

Про передачу ФОП Селявіній Ірині Леонідівні в оренду земельної ділянки площею 0,3880 га, кадастровий номер 5323055100:30:001:0485 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сенчуку Михайлу Олексійовичу на території Машівської селищної ради за адресою: смт Машівка вул. Першотравнева, 52 Машівського району Полтавської області та передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Сенчуку Михайлу Олексійовичу.

Про надання дозволу гр. Сидоренку Івану Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва з подальшою передачею в оренду на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про  розгляд заяви гр. Сліченка Сергія Петровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу Управлінню Полтавської єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування храму-каплиці на території Машівської селищної ради за адресою: смт Машівка вул. Леніна Машівського району Полтавської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шуліки Любові Михайлівни на території Машівської селищної ради за адресою: смт Машівка вул. Панфілова, 6 Машівського району Полтавської області та передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Шуліці Любові Михайлівні.

Рішення третьої сесії селищної ради сьомого скликання

Про роботу селищного голови та виконавчих органів селищної ради за 2015 рік.

Про затвердження плану роботи селищної ради на 2016 рік.

Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату селищної ради з січня 2016 року.

Про посаду голови ради ветеранів селища на 2016 рік.

Про затвердження програм селищної ради на 2016 рік та видатків на їх фінансування.

Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2016 році

Про визначення видів суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких судом згідно ст.ЗО1, ст.321 КУ “Про адміністративні правопорушення” накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування порушниками громадських робіт на 2015 рік.

Про визначення видів суспільно корисних робіт для засуджених, на яких судом згідно ст.36 кримінально-виконавчого кодексу України, ст.56 КК України накладено кримінальне покарання у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування засудженими громадських робіт на 2015 рік.

Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної ради частини чистого прибутку (доходу) Машівським житлово - комунальним господарством.

Про звільнення від сплати пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Машівка Про зміни складу виконавчого комітету селищної ради

Про зміни складу виконавчого комітету селищної ради.

Про розгляд заяви гр. Висоцького Юрія Олексійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Москаленка Василя Григоровича на території Машівської селищної ради за адресою: смт Машівка вул. Ювілейна, 22 Машівського району Полтавської області та передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Москаленку Василю Григоровичу.

Про надання дозволу гр. Омельченку В.В. на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва з подальшою передачею в оренду на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області.

Про внесення змін в рішення 39 сесії селищної ради шостого скликання від 16 вересня 2015 року «Про надання дозволу ФОП Павловій Галині Віталіївні поділ земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: смт Машівка вул. Леніна,129 на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області»

Про внесення змін в рішення тридцять шостої сесії селищної ради шостого скликання від 21травня 2015 року «Про умови надання фізичним та юридичним особам дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; для ведення особистого селянського господарства, для ведення індивідуального садівництва на території Машівської селищної ради».

Про надання дозволу гр. Тютюннику Віктору Леонідовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Машівської селищної ради за адресою: смт Машівка вул. Остапа Вишні, 9 Машівського району Полтавської області.

Рішення четвертої сесії селищної ради сьомого скликання

Про затвердження річної фінансової та бюджетної звітності за 2015 рік.

Про план соціально-економічного розвитку смт. Машівка на 2016 рік.

Про використання бюджетних коштів на 2016 рік.

Про внесення змін до Положення про транспортний податок затвердженого рішенням 32 сесії селищної ради 6 скликання від 26 січня 2015 року.

Про розгляд листа комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» про надання пільги зі сплати податку на землю.

Про внесення змін в рішення тридцять п'ятої сесії селищної ради шостого скликання від 25 березня 2015 року «Про  передачу ПП «Компанія «Надежда» земельної ділянки в користування на умовах оренди змішаного використання (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та для іншої промисловості за адресою смт. Машівка вул. Леніна,130 на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської област

Про передачу гр. Рудяк Людмилі Володимирівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в користування на умовах оренди за адресою смт. Машівка вул. Леніна, 126 на території Машівської селищної ради Машівського району Полтавської області

Про використання земель запасу, не наданих у власність та користування на території селищної ради

Рішення п'ятої сесії селищної ради сьомого скликання

Про внесення змін до регламенту роботи Машівської селищної ради затвердженого рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання (друге пленарне засідання) від 05 листопада 2015 року «Про регламент роботи Машівської селищної ради»

Про оприлюднення результатів відкритого поіменного голосування.

Про затвердження розпоряджень голови селищної ради

Про затвердження Програм Машівської селищної ради

Про здійснення виконавчим комітетом Машівської селищної ради функцій органу реєстрації відповідно до ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Про можливі зміни в умовах праці апарату селищної ради

Про збільшення розміру статутного капіталу Машівського ЖКГ та затвердження змін у Статуті Машівського ЖКГ

Про використання коштів бюджету селищної ради на 2016 рік

Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів Машівською селищною радою

Про затвердження Заходів щодо економного та раціонального використання місцевих коштів, передбачених для утримання органів місцевої влади та інших місцевих органів, утворених органами місцевої влади, підприємств, установ та організацій, які використовують кошти місцевого бюджету по Машівській селищній раді, до 1 січня 2017 року

Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються Машівською селищною радою.

Про пайову участі у розвитку інфраструктури смт. Машівка ТОВ «Приват–Альянс» та «УМКА»

Про продовження контракту, укладеного з начальником Машівського ЖКГ Кулаком Л.С.

Про затвердження положення підрозділу місцевої пожежної команди ТОВ «Приват-Альянс»

Про участь Машівської селищної ради в Полтавській обласній Асоціації органів місцевого самоврядування

Про розірвання договору оренди землі від 12 жовтня 2009 року укладеного між Машівською селищною радою та ПП «Фірма «Вавілон І» за взаємною згодою сторін

Про скасування рішення другої позачергової сесії селищної ради сьомого скликання від 4 грудня 2016 року «Про передачу ФОП Селявіній Ірині Леонідівні в оренду земельної ділянки площею 0,3880 га, кадастровий номер 5323055100:30:001:0485 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості»

Про внесення змін до «Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, розташовані на території Машівської селищної ради» затвердженого 17 позачерговою сесією селищної ради шостого скликання від 20.11.2012 року

Про внесення змін в договір оренди землі від 28.11.2006 року укладеного Машівською селищною радою з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС»

Про розірвання договору оренди землі від 28 листопада 2006 року укладеного між Машівською селищною радою та ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС» за взаємною згодою сторін

Про передачу  ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС»  земельної ділянки площею 0,1006 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в користування на умовах оренди  за адресою на території Машівської селищної ради смт. Машівка вул. Леніна, 117-Г Машівського району Полтавської області

Про передачу  ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС» земельної ділянки площею 0,1445 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в користування на умовах оренди  за адресою на території Машівської селищної ради смт. Машівка вул. Леніна, 117-Д Машівського району Полтавської області

Про внесення змін до порядку надання громадянам земельних ділянок для розміщення тимчасових споруд за договором особистого строкового сервітуту в смт Машівка вул. Леніна, 142-Б

Про надання дозволу ФОП Єсіп Н.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, на яку поширюється право строкового сервітуту у виді: інші земельні сервітути на території Машівської селищної ради за адресою смт. Машівка вул. Леніна,142-Б Машівського району Полтавської області

Про розгляд заяви гр. Стадніченка Івана Васильовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства

Про розгляд листа Машівського житлово-комунального господарства про звільнення від плати за землю

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь