Новини, оголошення Машівської селищної ради

«Повернення» на довоєнну систему оподаткування та особливості переходу!

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Державна податкова служба України у зв’язку із набранням чинності Закону України  від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), зокрема, в частині особливостей оподаткування платника податку при переході зі спрощеної системи оподаткування з відсотковою ставкою єдиного податку у розмірі 2 %  на систему оподаткування, на якій він перебував до обрання згаданих особливостей оподаткування Інформаційним листом №4/2023 надала роз’яснення щодо:

09:32 02.11.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про приватизацію об’єкта малої приватизації: виробничий будинок Нежитлової будівлі літ. «А-1» загальною площею 117,2 кв.м, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Полтавський район, смт. Машівка, вул. Незалежності, 109-А.

10:59 25.10.2023

Податківці продовжують роз'яснювальну роботу із підприємцями Полтавщини

Цикл робочих зустрічей із фізичними особами-підприємцями триває. Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області роз’яснюють норми Податкового кодексу України, зокрема щодо новацій, внесених Законом України від 30 червня 2023 року  № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування   у період дії воєнного стану».

09:23 24.10.2023

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

Відтепер роботодавці зможуть отримати компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, відповідна постанова Кабінет Міністрів України вступила в дію.

15:56 23.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОВТОРНИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Машівської селищної ради (орган приватизації) оголошує повторний конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки майна.

11:31 20.10.2023

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ МАЙНА

19 жовтня 2023 р. о 09:00 годині в приміщенні виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Машівської селищної ради –  колісний транспортний засіб – легковий автомобіль  ВАЗ-21154, реєстраційний номер ВІ1630НЕ, 2009 року випуску, інвентарний номер – 1015400004, колісний транспортний засіб – легковий автомобіль  ВАЗ-21099, реєстраційний номер ВІ1651НІ, 2002 року випуску, інвентарний номер – 101540004.

10:21 20.10.2023

Щодо скасування свого усиновлення

Діти з 14 років, які мають намір скасувати своє усиновлення, можуть звернутися по безоплатну правничу допомогу.  Якщо усиновлення суперечить інтересам дитини, не забезпечує її сімейного виховання, якщо між усиновлювачем і дитиною склалися стосунки, які роблять неможливими їхнє спільне проживання і виконання усиновлювачем своїх батьківських обов'язків, таке усиновлення можна скасувати рішенням суду.

13:49 19.10.2023

Новації податкового законодавства та застосування РРО/ПРРО чутівським підприємцям

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області проводять виїзні консультації на Полтавщині. Заходи проводились на території Чутівського ринку, під час зустрічі з фізичними особами-підприємцями, податківці роз’яснювали зміни до Податкового кодексу України, зокрема щодо новацій, внесених       Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування у період дії воєнного стану».

09:34 19.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» повідомляє про наміри отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для трьох об’єктів (свердловин).

11:34 17.10.2023