Новини, оголошення Машівської селищної ради

До уваги мешканців Машівської територіальної громади!

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області” (далі – Проєкт), розроблений на підставі рішення 27 позачергової сесії восьмого скликання Машівської селищної ради від 18.04.2023 р. “Про внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області”.

15:36 14.11.2023

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

14 листопада 2023 р. о 9-00 годині в приміщенні виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Машівської селищної ради

13:10 14.11.2023

Урочистий захід присвячений вшануванню пам’яті Героїв-захисників України в с. Кошманівка

Час…! У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. На шляху боротьби за Незалежність український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.

13:46 10.11.2023

ІНФОРМАЦІЯ ПО РРО/ ПРРО

Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

09:48 10.11.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

08:45 08.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

Згідно з рішенням виконавчого комітету Машівської селищної ради № 122  від 03.11.2023р. «Про підготовку та проведення конкурсу з визначення суб’єкта  господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Машівської селищної територіальної громади.» оголошується проведення конкурсу  з визначення суб’єкта  господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Машівської селищної територіальної громади.

14:37 07.11.2023

Урочисте відкриття меморіальної дошки

Сьогодні, 7 листопада у селі Базилівщина відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого воїна-захисника України, старшини, головного сержанта 3-го піхотного взводу 7-ї піхотної роти військової частини А1962 60 окремої механізованої Інгулецької бригади - Сергія ГОРОБЦЯ. Загинув Герой 12 березня 2022 року під час виконання бойового завдання, в наслідок артилерійського обстрілу, поблизу населеного пункту Нововоронцовка Херсонської області, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. Встановили її на фасаді сільського будинку культури.

13:48 07.11.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Стратегія розвитку Машівської селищної територіальної громади до 2027 року»

09:26 07.11.2023

Зміни в застосуванні відповідальності за порушення порядку проведення розрахункових операцій

З 1 серпня 2023 року набрали чинності положення Закону України від 30.06.2023 № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі - Закон № 3219), зокрема, щодо змін у застосуванні відповідальності за порушення порядку проведення розрахункових операцій.

09:24 03.11.2023

«Повернення» на довоєнну систему оподаткування та особливості переходу!

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Державна податкова служба України у зв’язку із набранням чинності Закону України  від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), зокрема, в частині особливостей оподаткування платника податку при переході зі спрощеної системи оподаткування з відсотковою ставкою єдиного податку у розмірі 2 %  на систему оподаткування, на якій він перебував до обрання згаданих особливостей оподаткування Інформаційним листом №4/2023 надала роз’яснення щодо:

09:32 02.11.2023