Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтерне

У зв’язку з надходженням численних звернень від суб’єктів господарювання та з метою практичного застосування бізнесом, з питань проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, надаємо приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.

08:47 25.12.2023

Інформація про прийняття рішення про приватизацію

Рішенням тридцять четвертої сесії Машівської селищної ради восьмого скликання № 56/34-VIII від 20.12.2023 року наданий дозвіл на відчуження об’єктів комунальної власності Машівської селищної ради, а саме:

09:32 21.12.2023

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

14:26 20.12.2023

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах

Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.

08:53 20.12.2023

Робоча зустріч з головою Полтавської обласної ради

Сьогодні, 15 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Машівської селищної територіальної громади. В ході зустрічі, селищний голова Сергій СИДОРЕНКО детально розповів про життя громади та актуальні питання соціально-економічного розвитку, які потребують першочергового вирішення. Зокрема, велику увагу приділили одному із пріоритетних напрямків роботи - відновленню доріг на території громади.

10:39 15.12.2023

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні 14 грудня, у селищі Машівка, представники громади вшанували пам’ять тих, кого торкнув біль Чорнобильської трагедії. Гості заходу поклали квіти до пам’ятника та вшанували полеглих рятувальників і жертв трагедії хвилиною мовчання.

10:19 14.12.2023

Семінар для  практичних психологів

Семінар для практичних психологів

07.12.2023р. фахівцями Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради проведено семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Машівської громади.

09:43 11.12.2023

«16 днів проти насильства» у Машівському секроті пробації.

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.

10:35 07.12.2023