Новини, оголошення Машівської селищної ради

Лістеріоз – як себе захистити!

За інформацією Центру громадського здоров’я у Волинській області зареєстровано випадок лістеріозу у 62-річного чоловіка. Захворілий помер у лікарні від ускладнень хвороби.

13:11 19.01.2024

Кіберполіція викрила хакера

Завдав провідній світовій компанії сотні мільйонів збитків: кіберполіція та слідчі Нацполу викрили хакера

08:17 15.01.2024

Спеціальна доповідь

Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання конституційного права на інформацію в умовах дії правового режиму воєнного стану.

10:29 12.01.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про приватизацію об’єкта малої приватизації: колісного транспортного засобу легкового автомобіля ВАЗ-21154, реєстраційний номер BI1630 HЕ

09:05 12.01.2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про приватизацію об’єкта малої приватизації: колісного транспортного засобу легкового автомобіля ВАЗ-21099, реєстраційний номер ВІ1651НІ

08:57 12.01.2024

Пташиний грип - симптоми та профілактика хвороби

Останнім часом епізоотична ситуація щодо цього захворювання суттєво погіршилася, про що свідчать численні спалахи у Північній Америці (США, Канаді, Мексиці), а також величезна кількість випадків виявлення збудника у багатьох країнах Європи.

15:54 11.01.2024

Підприємці Полтавщини надають перевагу програмним РРО

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що у серпні    2023 року 690 суб’єктів господарювання (25 юридичних осіб та 665 ФОП), на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зареєстрували у контролюючих органах Полтавщини 860 РРО/ПРРО, з яких      227 РРО та 633 ПРРО.

09:30 03.01.2024

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах

Державна податкова служба України повідомляє, що починаючи з 01.08.2023 суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», лише за п’ять днів зареєстрували в контролюючих органах більше 6 тис. РРО/ПРРО.

08:54 02.01.2024

Приєднуйся до професіоналів! Обирай ДШВ!

Особливість ДШВ – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця. Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій - це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою. Десантно-штурмові війська запрошують до своїх лав сміливих і рішучих та шукають фахівців різних напрямків. Подати заявку можна за посиланням. Шлях ДШВ – завжди бути першими. Це твій шлях. Обирай ДШВ!

15:49 27.12.2023